glo pro

299 грн
899 грн*
Колір
    До набору входить:
  • пристрій для нагрівання тютюну glo™
  • USB-кабель та блок живлення для зарядки
  • щітка для чищення
  • інструкція користувача glo™

Спробуй якість на смак. Новий пристрій став найпотужнішим серед існуючих серій glo™. Нагрівай швидше, заряджай менше та насолоджуйся довше зі стильним glo™ pro.

Індукційна технологія нагрівання гарантує рівномірне прогрівання тютюну зсередини. Маючи два режими, пристрій здатний миттєво збільшити температуру нагрівання з 250 до 280°С, завдяки чому смак тютюну стає ще більш насиченим.

Час нагрівання стіку зменшився до 20 секунд у стандартному режимі та до 10 секунд у режимі Boost. Кілька секунд і glo™ готовий до сеансу, який тепер триває 4 хвилини* — для справжніх поціновувачів смаку, які не люблять квапитись. Однієї зарядки вистачає до 20 сеансів поспіль**.

* Тривалість сеансу у стандартному режимі

** За умови повністю зарядженого акумулятора та може відрізнятися в залежності від поведінки користувача.

Знижка 67%. Пропозиція дійсна на набори для нагрівання тютюну glo hyper та glo pro з 01.10.2020 по 30.11.2020 при замовленні на веб-сайті myglo.com.ua, у фірмових магазинах glo studio та в точках продажу glo (адреси точок продажу дізнавайтеся за безкоштовним номером гарячої лінії 8008**)

*Починаючи з 01.01.2020 ціна 299 грн на пристрої glo hyper та glo pro в мережі магазинів glo studio та на myglo.com.ua є найнижчою

**Дзвінки безкоштовні. Тільки для повнолітніх

Каталог товарів