Будь собою! Будь різним! Будь унікальним із glo™ hyper+

Дивись ролик з Лесею Нікітюк, де glo™ відкриває портал у світ реалізації потаємних бажань.

Хочеш бути собою та не боїшся кидати виклик установленим стандартам? glo ™ поділяє твою філософію. Як і ти, бренд завжди знаходиться в пошуках несподіваних поєднань та надихає бути сміливим і виражати свою індивідуальність.  

У новому відеоролику glo™ відкриває портал у світ реалізації потаємних бажань. Де не існує правил, обмежень та компромісів, де кожен може бути собою. Це світ, у якому люди вільні виражати себе, власні бажання тут і зараз. 

 

Танцювати на вулиці , відчувати себе більшим за місто, стати суперзіркою блогерської платформи, не боятися розкрити своє справжнє «Я» не зважаючи на те, що всі правила говорять про зворотне? Чому б і ні! 

 

Провідником у сміливому та безкомпромісному світі hyper+ стала народна суперзірка - Леся Нікітюк. Успішна, красива та харизматична. Вона не боїться експериментувати, завжди і всюди залишається собою, не підлаштовується під стандарти соціуму, а навпаки - кидає їм виклик. Її сила в щирості, гуморі, завзятості та відкритості до нового.  

Свобода самовираження без упереджень – головна ідея креативної відеороботи від glo™.  Кожна історія hyper+ міста надихає та спонукає задуматись, що бути собою – це круто і зовсім не страшно. Варто лише відкинути упередження та стереотипи, прийняти себе та свої захоплення і відкрити свій неповторний унікальний стиль. 

 

  

Бренд glo™ вірить, що життя, де не існує бар’єрів та стереотипів, соціальних упереджень та обмежень може стати реальністю. Це реальний світ вільних у своєму самовираженні людей, які живуть тут і зараз та отримують задоволення від кожного моменту життя.  

 

А девайси glo™ hyper+ стануть гарним доповненням образу свого власника та підкреслять його індивідуальність. Лінійка glo™ hyper+ – це відображення стилю втілене в елегантних лініях, вишуканій комбінації текстур та сучасному дизайні.

 

Елегантний чорний, довершений синій, бездоганний білий чи вишуканий золотий - кожен із них є особливим і дає можливість підкреслити свій настрій, стиль та бачення світу.