Умови пропозиції «Купуй glo pro та glo hyper за 899 грн, отримуй промокод 400 грн»

1. Загальні положення.

1.1. Пропозиція «Купуй glo pro або glo Hyper за 899 грн., отримуй промокод 400 грн.» (далі – Пропозиція) проводиться ТОВ «Бритіш Американ Тобакко Сейлз Енд Маркетинг Україна» (ідентифікаційний номер 40102602), адреса: 01014, м. Київ, вул. Болсуновська, 13-15 (далі – Організатор).

2. Умови Пропозиції.

2.1. Строк дії Пропозиції – з 15 січня по 30 липня 2020 року.

2.2. Умовою отримання промокоду на 400 грн. є придбання протягом строку дії пропозиції повнолітнім споживачем пристрою для нагрівання тютюну glo™ pro або glo™ Hyper за ціною 899 гривень 00 коп. (надалі - glo™ pro та glo™ Hyper) у точках роздрібного продажу, визначених у п. 5.1. цих Умов та реєстрація придбаного glo™ pro за унікальним кодом, у порядку визначеному п. 2.3. Умов.

2.3. Реєстрація здійснюється у розділі вебсайту Реєстрація пристрою glo™, за безкоштовним номером гарячої лінії 8008 або персоналом в точках роздрібного продажу.

3. Умови отримання та використання промокоду 400 грн.

3.1. Після реєстрації glo™ pro або glo™ Hyper, у порядку визначеному п. 2.3. Умов, споживачу на вказаний ним при реєстрації номер телефону надходить промокод.

3.2. Промокод застосовується одноразово на визначений асортимент товарів: тютюновмісні стіки для нагрівання (в асортименті) або контейнер для використаних тютюновмісних стіків для нагрівання

3.3. Промокод застосовується на замовлення або придбання однієї обраної асортиментної позиції.

3.4. Промокод дійсний виключно при замовленні товарів на вебсайті myglo.com.ua або при придбанні товарів у фірмовій мережі магазинів та острівців glo™ studio (адреси можна дізнатися за безкоштовним номером гарячої лінії 8008).

3.5. До використання промокоду 400 грн. застосовуються загальні умови використання промокодів, що розміщені на вебсайті у розділі Умови використання Промокодів.

3.6. Строк дії промокоду обмежений і становить 30 днів з дати отримання промокоду споживачем у порядку, визначеному у цих Умовах.

3.7. Отримання промокоду повторно не допускається. Отримання промокоду на вже зареєстровані glo™ pro або glo™ Hyper не допускається.

3.8. Грошові еквіваленти промокодів не вручаються.

4. Вимоги до учасників Пропозиції.

4.1. Пропозицією можуть скористатися особи віком від 18 років, які ознайомились та погодились з цими Умовам та належним чином виконала всі вимоги цих Умов.

5. Точки роздрібного продажу.

5.1. Придбання glo™ pro та glo™ Hyper у цих точках роздрібного продажу за 899 грн. надає право на отримання промокоду згідно з цими Умовами.

6. Інформування щодо Умов Пропозиції.

6.1. Інформування щодо цих Умов здійснюється на офіційному сайті Організатора www.myglo.com.ua.

6.2. Умови можуть бути змінені та/або доповнені Організатором протягом всього періоду строку дії Пропозиції. Зміни та/або доповнення Умов можливі лише, в разі їх оприлюднення в порядку, що визначений для інформування щодо умов пропозиції. Такі зміни і/або доповнення набувають чинності з моменту їх публікації.

7. Загальні умови Пропозиції.

7.1. Організатор та/або Продавець зберігає за собою право вимагати від споживачів докази правомірності придбання glo™ pro або glo™ Hyper (розрахунковий документ) у будь-який час проведення Пропозиції. Організатор залишає за собою право відмовити у наданні або використанні промокоду, якщо особа не надасть зазначених доказів, не досягла 18 років або у будь-якій частині порушує або не відповідає цим Умовам.

7.2. Організатор/Виконавець, а також залучені ними треті особи не несуть відповідальності в разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни в законодавстві, що діє на території проведення Пропозиції, інші непідвладні контролю з боку Організатора/Виконавця, а також залучених ними третіх осіб обставини, внаслідок яких виконання обов’язків Організатора/Виконавця стало неможливим.

7.3. Організатор зберігає за собою право скасувати або змінити Пропозицію та ці Умови без попереднього повідомлення у випадку настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, війна, цивільні або військові дії будь-якого характеру, суттєві зміни в законодавстві та інші події, що не перебувають під контролем Організатора. Організатор повідомлятиме про будь-які зміни в Пропозиції якнайшвидше.

7.4. Ці Умови можуть бути змінені та/або доповнені Організатором як до, так і після початку дії Пропозиції.

7.5. Ця Пропозиція не є лотереєю, азартною грою або послугою в галузі грального бізнесу.

7.6. У разі виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Умов, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Умовами, рішення ухвалюється Організатором.

7.7. Всі питання, прямо не врегульовані в цих Умовах, регулюються на основі чинного законодавства України.

  

Точки роздрібного продажу

Онлайн магазин https://rozetka.com.ua

Місто Адреса Назва точки продажу
Біла Церква Леваневського Вул. 26 Д Novus
Київ Ломоносова Вул. 73а Novus
Київ Іоанна Павла Вул. 7 Novus
Київ Лобановського Просп. 4д Novus
Київ Кірпи Георгія Вул. 5 Novus
Київ Українська Вул.83б Корп.10 Novus
Київ Золотоустівська Вул. 48/5 Novus
Київ Бажана Миколи Просп. 8 Novus
Київ Григоренка Петра Просп. 18 Novus
Київ Києво-Мироцька Вул. 104д Novus
Київ Здолбунівська Вул. 7-Г Novus
Київ Героїв Сталінграду Просп, 4а Novus
Київ Велика Кільцева Вул. 12 Novus
Київ Гната Хоткевича Вул. 1а Novus
Київ Броварський Просп. 18д Novus
Київ Княжий Затон Вул. 6 Novus
Київ Київський Шлях Вул. 2/6 Novus
Київ Київська Вул. 293 Novus
Київ Центральна Вул. 2 Novus
Київ Першотравнева Вул. 26 Novus
Київ Гостомільська Пл. 1 Novus
Київ Генерала Ватутіна Просп. 2т Novus
Київ Броварський Просп. 0 Novus
Київ Сверстюка  Вул. 4 Novus
Київ Декабристів Вул. 3 Novus
Київ Святошинська Вул. 28 Novus
Київ Палладіна Академіка Просп. 7-А Novus
Київ Дружби Народів Бульв. 16 А Novus
Київ Святошинська Вул. 3 Novus
Миколаїв Миру Просп. 40 Novus
Миколаїв Космонавтів Вул. 83а Novus
Рівне Гагаріна Юрія Вул. 26 Novus
Тернопіль Перля Вул. 3 Novus
Черкаси Шевченка Бульв. 399/2 Novus
glo™ є зареєстрованою торговельною маркою Брітіш Амерікен Тобакко (Брендз) Лімітед