Спецпроєкт «Життя триває»: як провести час у столиці в нових реаліях

Спецпроєкт «Життя триває»: як провести час у столиці в нових реаліях

Автор
glo™ консультант Знавець інсайтів у світі glo™

glo™ призначений для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину. 

Білоусов вважає: окрім пріоритетних речей, наприклад, допомоги рідним, підтримки ЗСУ та локальних бізнесів, благодійності, важливою складовою твого внутрішнього стану є вміння правильно відпочивати та насолоджуватися містом у цей непростий час.  

Ми продовжуємо ділитися корисними порадами в рамках спецпроєкту «Життя триває», що виходить на порталі bit.ua за підтримки бренду glo™. В останньому матеріалі серії киянин та співвласник закладів Octo Tower, Whai Thai, Blur Coffee Shop Євген Білоусов розповідає, як провести останні тижні літа та початок осені у столиці приємно і з користю.

Куди ходити в Києві, якщо хочеш підтримувати волонтерські ініціативи? 

Багато міських закладів сьогодні допомагають країні у багатьох напрямках. Наприклад, ініціатива Kyiv Volunteer. «Це благодійна організація, яка об’єднує 26 ресторанів і кафе та три пекарні. Щодня спільними силами волонтери готують для близько 13 тисяч людей. Їжу передають для ЗСУ, ТрО, лікарень, шпиталів, дитячих та пологових будинків, а також для людей старшого віку», — розповідає Євген Білоусов. 

Якщо ж ви хочете волонтерити самостійно, перелік активних благодійних кампаній — від плетіння маскувальних сіток до догляду за тваринами у притулках — можна знайти, наприклад, на платформі «Волонтерство в Україні». 

На думку Білоусова, будь-яка допомога корисна. «Підтримка місцевих локальних бізнесів, допомога друзям / родичам / сусідам, невеликі донати на потребу ЗСУ чи для постраждалих від війни — те, що крок за кроком наближає нашу перемогу», — пояснює ресторатор. 

Де варто випити смачної кави, а куди завітати на сніданок?  

Ресторатор упевнений, що сьогодні в Києві достатньо закладів зі смачною кавою, тож вибрати є з чого. Він рекомендує «Каштан», 16 coffee, Blur та Octo на Правому березі. «Також каву, інші напої та десерти раджу у “Зміст Кави” та coffee kiosk на Русанівці або RIGHT coffee bar на Березняках, якщо ви шукаєте місце на Лівому березі», — додає Білоусов.

На сніданок або вечерю ресторатор рекомендує Pure Naive. У меню закладу є позиції для вегетаріанців та веганів. Крім цього, команда закладу закриває різні потреби ЗСУ — продуктові, господарські тощо. Серед інших рекомендацій Білоусова: Zigzag, Mimosa, «Чайка» та Fish&Pussycat.  

Як ще можна підтримати себе у складний період? 

Євген Білоусов вважає, що зараз важливо швидко адаптуватися до реалій, пропрацьовувати різні варіанти та складнощі робочих процесів. Щоб відпочити та знайти натхнення, корисно звертати увагу на красу навколо. Для цього, наприклад, достатньо піти гуляти містом, роздивлятися будівлі та милуватися кольорами.

Спробуйте додати більше кольорів до свого життя. У новому девайсі glo™ hyper+ UNIQ є 19 різнокольорових бічних панелей. Їх можна поєднувати на свій смак — як-от створити трендову синьо-жовту комбінацію.

Про інші поради ресторатора Євгена Білоусова, зокрема про те, як відновлювати сили за допомогою культурних заходів, міських пікніків та затишних домашніх вечірок, читайте у повній версії матеріалу на порталі bit.ua.  

Бренд glo™ та bit.ua бажають провести останні теплі тижні року у безпеці та отримати від них максимальне задоволення. І пам'ятайте: кожен новий день наближає нас до довгоочікуваної перемоги.