КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ glo™

Контакти служби підтримки

Телефон: 0-800-50-90-80 або 8008*

Email: info@myglo.com.ua

Графік роботи: Пн-Нд з 9:00 до 21:00

*Дзвінки безкоштовні. Тільки для повнолітніх
Маєш питання?

Спочатку спробуй знайти відповідь у розділі

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ
НАДІШЛИ НАМ СВОЄ ЗАПИТАННЯ

Офіційний бот бренду glo™ в Telegram! Приєднатися

telegram-bot

Щоб переглянути контент необхідно пройти верифікацію. Також ви зможете здійснювати замовлення.

верифікуватись

Точки продажу продукції glo™

Девайси актуального модельного ряду glo™ Pro Slim, glo™ Hyper X2 та glo™ Hyper Air — це пристрої, що працюють на основі технології індукційного нагрівання. Вони не спалюють тютюн, а нагрівають його, завдяки чому не утворюється сигаретний дим або попіл*. Утворений у процесі аерозоль залишає менше неприємного запаху на волоссі й одязі**.

Девайси із серій glo™ Pro та glo™ Hyper можна замовити з доставкою на сайті. Для цього потрібно відвідати каталог, вибрати товар, визначитися із забарвленням і заповнити інформацію, необхідну для оформлення замовлення.

Точки продажу

У різних містах України працюють фірмові магазини glo™ studio та інші точки продажу, де можливо придбати продукцію бренду. Інтерактивна мапа на цій сторінці показує розташування glo™ studio та інших торгових точок glo™.

Зверніть увагу, що не у всіх точках продажів доступна вся продукція. Перелік під інтерактивною мапою дозволить відсортувати торгові точки за наявністю:

  • тютюнових стіків;
  • девайсів glo™ Pro Slim, glo™ Hyper X2 та glo™ Hyper Air;
  • аксесуарів.

Ви також можете вказати адресу, після чого на мапі відобразяться найближчі до неї точки продажів.

Останні новини glo™ та інформація про точки продажу, де можна купити glo™ Pro Slim, glo™ Hyper X2 та glo™ Hyper Air, доступна у Telegram — @myglo_ua_bot.

Додаткова інформація

Додаткову інформацію про продукти, реєстрацію пристрою, програму лояльності можна отримати за допомогою служби підтримки за телефоном 0 (800) 50–90–80 або 8008. Дзвінки в межах України безкоштовні. Тільки для повнолітніх.

Купуючи стіки для glo™, важливо памʼятати, що вони представлені двома форматами. Купувати їх потрібно відповідно до моделі девайсу, оскільки вони не є взаємозамінними:

  • для пристроїв серії glo™ Pro підходять тютюнові стіки формату «Нано»;
  • для glo™ Hyper X2 та glo™ Hyper Air потрібні стіки формату «Демі», які на 15% більші за розміром.

Про особливості девайсів, тютюнових стіків та експлуатацію пристроїв, ви можете дізнатися з розділу FAQ. Якщо ви не знайшли відповідь на своє питання в цьому розділі, можна звернутись по допомогу до служби підтримки або через онлайн-форму на цій сторінці.

* Не сигаретний дим, а аерозоль від нагрітого тютюну. Це не обов'язково означає, що даний продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.

** У порівнянні зі звичайною сигаретою під час куріння. Це не обов'язково означає, що даний продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.