Будь собою! Будь різним! Будь унікальним із glo™ hyper+

Будь собою! Будь різним! Будь унікальним із glo™ hyper+

Дивись ролик з Лесею Нікітюк, де glo™ відкриває портал у світ реалізації потаємних бажань.

glo™: як користуватися пристроями для нагрівання тютюну

При горінні сигарети температура може досягати 900°C, однак девайси glo™ працюють інакше.

Читати далі

Як працюють системи для нагрівання тютюну

Якщо ви є повнолітнім користувачем пристроїв glo, ви вже знаєте, що це альтернативний спосіб споживання тютюну та нікотину. glo швидко завойовує прихильників, то ж часто чути питання щодо принципу його роботи та «начинки».

Читати далі

Що робити, якщо пристрій для нагрівання тютюну glo не вібрує

Вібрація в glo pro, glo hyper та hyper+ – це один з показників працездатності пристрою. Завдяки їй ви зможете зрозуміти, що девайс увімкнено, почалася або закінчилася сесія тощо. 

Читати далі

НОВЕНЬКИЙ HYPER+ ЗА ПРИВЕДЕНИХ ДРУЗІВ? ЛЕГКО!😍

Приводь друзів* з 30 квітня по 10 травня та отримай шанс виграти новий Hyper+.
Ну, і звичайно, ми нарахуємо 27 000 бонусів за кожного друга, який придбав glo за твоєю рекомендацією.

Читати далі

Стіки для glo — тютюновмісні вироби для нагрівання

Пристрої для нагрівання тютюну glo pro і glo hyper+ працюють на основі інноваційної технології. Вона передбачає нагрівання тютюну до температури  245-280°C.

Читати далі

Принцип роботи glo pro і glo hyper+

В основі роботи девайсів glo pro і glo hyper+ лежить інноваційна технологія нагрівання тютюну. Пристрої є стильними моноблоками, всередині яких розташована спеціальна камера нагрівання циліндричної форми.

Читати далі

Чохли для glo

Захисні чохли представлені в декількох варіаціях і кольорах. Всі текстильні та шкіряні моделі мають міцну пластикову основу, виріз для кнопки управління та не потребують діставання девайсу glo для зарядки або використання. 

Читати далі

Догляд за glo hyper

Як і для будь-якого іншого пристрою, для glo hyper чистка дуже важлива — вона дозволяє девайсу правильно функціонувати. Завдяки своєчасному усуненню різних забруднень ви зможете продовжити термін служби свого девайсу.

Читати далі

Чому плутають електронні сигарети і пристрої для нагрівання тютюну

Сьогодні на ринку України можна знайти безліч інноваційних продуктів, за допомогою яких можна споживати нікотин. Такими є пристрої для нагрівання тютюну та електронні сигарети. Для декого ці девайси можуть видаватися ідентичними, проте між ними є велика різниця.

Читати далі

Стіки зі смаком кавуна: подовжи літо!

Відтепер у лінійці стіків neo для glo hyper з’явився новий смак Watermelon Mix – поєднання високоякісного тютюну Вірджинія, освіжаючих ноток солодкої м'яти та капсули зі смаком соковитого кавуна. Для ще більш вираженого смаку стіки мають фільтр із солодким присмаком. 

Читати далі

Стіки neo зі смаком та ароматом тютюну

Стіки neo представлені широкою лінійкою смаків: свіжими ягідними та м’якими солодкими поєднаннями. Також для шанувальників справжньої тютюнової класики в асортименті передбачені не ароматизовані стіки.

Читати далі

Стіки neo з капсулою

Поєднання тютюнового аромату та стиглого кокоса... А може, більше до вподоби ягідна композиція з класичними нотками якісного тютюну? Все це, та багато іншого можна знайти в нових стіках neo від glo™

Читати далі

Що об'єднує glo™ та фешн-індустрію

glo™ разом з брендом RCR KHOMENKO презентував новий дизайн девайсу glo™ hyper. Це найбільш технологічна новинка для нагрівання тютюну від glo™, що не має диму та попелу. 

Читати далі

Споживання нікотину: еволюція тютюнової промисловості

Як давно люди знають і споживають тютюн? Складно повірити, але вперше його почали застосовувати приблизно 1 тисячу років до нашої ери. Цікаво дізнатися, як розвивалася тютюнова промисловість і які способи нікотинового насичення придумали люди за кілька століть прогресу? Тоді читайте далі.

Читати далі

У чому відмінності між пристроєм для нагрівання тютюну й електронною сигаретою?

Серед споживачів нікотину широко поширені вейпи та пристрої для нагрівання тютюну. Деякі помилково відносять їх до однієї категорії і називають загальним поняттям «електронна сигарета». Давайте розберемося, чому це хибне визначення і в чому відмінність між пристроями.

Читати далі