Угода з користувачем

Вебсайт myglo.com.ua (далі – Сайт) призначений лише для осіб, що досягли 18 років, що проживають в Україні і споживають нікотиновмісні вироби (далі – «Ви» або «Користувач»). Для користування Сайтом Вам необхідно ознайомитися і погодитися з даною Угодою з користувачем (далі – «Угода») та Положенням про конфіденційність. Якщо Ви не згодні з Угодою з користувачем, Ви не можете використовувати Сайт.

Сайт належить Товариству з обмеженою відповідальністю «Бритіш Американ Тобакко Сейлз Енд Маркетинг Україна» ідентифікаційний код юридичної особи 40102602 (далі – «Ми» або «Компанія»).

У цій Угоді «Продавець» означає Товариство з обмеженою відповідальністю «Хіт-Трейд», ідентифікаційний код юридичної особи 42275040, Одеська обл., місто Одеса, Малиновський район, вулиця Бугаївська, будинок 35.
У цій Угоді «Допущені треті особи» означають афілійованих осіб і ліцензіарів Компанії та Продавця, агентів, підрядників, зовнішніх консультантів та постачальників послуг, а також зовнішніх постачальників інформації, з якими укладені договори (контракти) на надання послуг або здійснення інших дій для нас або від нашого імені або для наших афілійованих осіб або від їхнього імені, і які відповідно до умов таких договорів (контрактів) не мають права використовувати або розкривати інформацію, за винятком випадків використання або розкриття інформації для цілей надання послуг або здійснення інших дій для нас або від нашого імені або для наших афілійованих осіб або від їхнього імені.

У цій Угоді «Продукція» означає нікотиновмісні продукти, пристрої для нагрівання тютюну glo™ та інші товари представлені на Сайті.

ДОСТУП ДО САЙТУ

Доступ до окремих розділів Сайту надається тільки Користувачам, які відповідають наступним умовам:

 • їм виповнилось 18 років,
 • вони є споживачами нікотиновмісних виробів,
 • вони проживають на території України
 • вони погоджуються з даною Угодою та Положенням про конфіденційність.

Якщо ви не відповідаєте наведеним вище умовам, Ви не можете переглядати Сайт та користуватися ним.

Здійснити замовлення продукції, на умовах, викладених у цій Угоді ви можете після проходження реєстрації на Сайті або введення персонального логіна та пароля, у разі, якщо Ви зареєстрований Користувач. Логін надається Користувачам, що відповідають всім описаним вище умовам, які успішно пройшли реєстрацію на даному Сайті. Компанія та Продавець зберігають за собою право контролювати доступ на Сайт і перевіряти використання Вами цього Сайту.

ЗАМОВЛЕННЯ ПРОДУКЦІЇ ТА ПЕРЕВІРКА ВІКУ

Ви можете замовити продукцію, представлену на Сайті, якщо Ви пройшли реєстрацію та відповідаєте умовам викладених у розділі Доступ до Сайту, а саме:

 • вам виповнилось 18 років;
 • ви є споживачем нікотиновмісних виробів;
 • ви проживаєте на території України*;
 • ви погоджуєтеся з даною Угодою та Положенням про конфіденційність.

Положення даної Угоди, а також інформація про товар, представлена на Сайті, є публічною офертою відповідно до статті 641 Цивільного кодексу України та статті 11 Закону України «Про електронну комерцію». При прийнятті (акцептуванні) оферти Ви направляєте Продавцеві замовлення на продаж Вам продукції, натискаючи активне посилання «Замовити» на сторінці відповідного продукту на Сайті та заповнюючи форму з даними щодо доставки.

При оформленні замовлення на пристрій для нагрівання тютюну glo™ Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних, що надані Вами при оформленні замовлення, з метою реєстрації Вашого пристрою. Задля цього також використовуються унікальний код пристрою, розміщений на його упаковці. Можливе порушення цілісності захисної плівки упаковки, що виникло внаслідок з’ясування унікального коду пристрою, що розміщений на упаковці, для реєстрації Вашого пристрою.

Продавець залишає за собою право відпускати не більше п’яти блоків тютюновмісних стіків для нагрівання Kent Neosticks™ або neo™ одному Користувачеві в одному замовленні або сукупно протягом календарного місяця. У випадку замовлення більшої кількості Користувачем, Продавець має право зменшити кількість замовленого товару до зазначеної вище та повідомити про це Користувача.

З метою перевірки дійсності замовлення, перевірки Вашого віку, а також з інших питань, Продавець або Допущені треті особи може зв'язуватися з Вами телефоном або за допомогою інших засобів зв'язку.

Продавець здійснює продаж у пункті роздрібної торгівлі, на який видана ліцензія на роздрібний продаж тютюнових виробів за адресою 08330, Київська область, Бориспільський район, село Дударків, вул. Незалежності, 2/1 (далі – Пункт роздрібної торгівлі). Номер ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами 10040311202401014, дата реєстрації 15.03.2024 р., строк дії 27.03.2024 - 27.03.2025 року.

У випадку замовлення Вами продукції з оплатою online, замовлення вважається направленим Продавцеві з моменту списання коштів з Вашого карткового рахунку платіжним сервісом LiqPay. Списані з Вашого рахунку кошти вважаються передплатою замовлення.

У випадку замовлення Вами продукції з оплатою при отриманні, замовлення вважається направленим Продавцеві з моменту переходу Вами за активним посиланням «Замовити» на сторінці з формою для передання Ваших персональних даних та адреси доставки. Продавець підтверджує замовлення та здійснює продаж у Пункті роздрібної торгівлі.
Договір купівлі-продажу вважається укладеним між Вами та Продавцем на умовах, викладених у цій Угоді з моменту підтвердження (акцепту) Вами оферти Продавця, про що Продавець інформує Вас за допомогою повідомлення, що містить номер Вашого замовлення, на електронну пошту. Під знижками, у випадку їх надання, мається на увазі можливість замовлення та придбання Вами продукції за спеціальною ціною. Право власності на Продукцію переходить до Покупця в момент передачі Продукції після оплати повної її вартості.

Пункт роздрібної торгівлі працює з понеділка по п’ятницю, крім неробочих днів. Замовлення здійсненні у неробочий час будуть оброблятися найближчого робочого дня. При першому замовленні Продукції на Сайті, Користувач повинен пройти обов’язкову перевірку віку – досягнення повноліття. Для цього Допущені треті особи контактують Користувача та пропонують йому надати передбачений законодавством документ, що посвідчує особу та вік обраним методом або пройти верифікацію за допомогою сервісу Дія. За технічної можливості, документ, що підтверджує особу та вік може бути надано Користувачем самостійно шляхом підвантаження копії такого документу на Сайті у спеціальне вікно. У будь-якому разі, після проведення відповідної перевірки віку Допущеними третіми особами, але не пізніше, ніж через 24 години після надання такого документу Користувачем, документ буде безповоротно видалено і копія такого документу або реквізити такого документу не зберігаються. Перевірка віку також може здійснюватися на етапі доставки замовлення.
До моменту оплати Вами продукції, підтвердження Вашого віку Продавцем, Допущеними третіми особами в тому числі, що здійснює доставку, та передавання Вам замовленої продукції, Продавець зберігає право застави на продукцію. В будь-якому разі, право застави Продавця не може бути припинено раніше моменту передавання Вам продукції. У випадку розірвання договору купівлі-продажу, Продавець повертає собі продукцію без погодження з Вами.

Договір купівлі-продажу вважається розірваним з моменту виникнення або встановлення Компанією, Продавцем або підрядником, що здійснює доставку, будь-якої з таких обставин:

 • Ви відмовляєтесь від отримання Продукції;
 • Ви відмовляєтесь від оплати договору купівлі-продажу;
 • Ви не можете підтвердити відповідність Ваших персональних даних тим, що були вказані на Сайті при реєстрації;
 • Ви не можете підтвердити Компанії, Продавцю, Допущеним третім особам або підряднику, що здійснює доставку, досягнення Вами 18 років.

У випадку розірвання договору купівлі-продажу до моменту передачі Вам продукції, Продавець, або підрядник, що здійснює доставку не передає Вам продукцію. У випадку, якщо Ви здійснили передплату, Продавець повертає Вам сплачені кошти не пізніше, ніж через 20 банківських днів.

* крім осіб, що проживають на тимчасово окупованих територіях

ОПЛАТА І ДОСТАВКА

Ви можете обрати спосіб оплати замовленої продукції з поміж доступних:

 • оплата online за допомогою платіжної системи LiqPay;
 • оплата готівкою при отриманні замовлення;
 • оплата банківською карткою при отриманні замовлення (даний спосіб оплати доступний тільки за умови замовлення доставки на відділення кур’єрської служби).

Загальна сума платежів здійсненого одним користувачем за один день не може перевищувати 15 000 гривень.

ДОСТАВКА

Доставка замовлення відбувається кур’єрською службою «Нова пошта» по всій території України**.

Ви можете замовити доставку до відділення або на Вашу адресу.

Доставка замовлень на суму 399 грн. і вище здійснюється безкоштовно для Вас.

Доставка замовлень на суму до 399 грн. здійснюється за тарифами кур'єрської служби «Нова пошта» і сплачується отримувачем безпосередньо кур’єрській службі.

Строки та інші умови доставки, не зазначені у цьому розділі Угоди, визначаються кур’єрською службою.

Під час доставки Ви повинні пред’явити документ, що підтверджує Вашу особу та вік.

** крім тимчасово окупованих територій.

ПОРЯДОК ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІНУ

Після придбання продукції, відповідно до вимог Закону України «Про захист прав споживачів», Ви можете обміняти або повернути її протягом 14 днів з моменту її придбання, за наступних умов:

 • продукція не використовувалася;
 • збережено товарний вигляд продукції, споживчі властивості, пломби, ярлики, упаковка, комплектність;
 • наявний фіскальний чек або інший розрахунковий документ, виданий Вам разом з продукцією.

Повернути чи обміняти продукцію можливо лише у випадку надання Вами продукції разом із коробкою для Пристрою glo™ та комплектом аксесуарів (щітка для чищення, USB-кабель) із заявою на повернення та оригіналом розрахункового документа.

Для обміну або повернення продукції протягом 14 днів, Вам необхідно звернутися до фірмового магазину glo™, в якому відбулося придбання продукції. Якщо ви замовили продукції на Сайті, повернення відбувається за місцем реалізації шляхом направлення посилки кур’єрською поштою за адресою ТОВ «ХІТ-Трейд», 08330, Київська область, Бориспільський район, село Дударків, вул. Незалежності, 2/1.

Повернення сплачених коштів, у випадку повернення продукції у фірмовому магазині glo™, відбувається на банківську картку, після перевірки комплектності та стану продукції, та на підставі Вашої заяви. Строк зарахування коштів може становити кілька банківських днів та залежить від регламенту банківської установи.

Повернення сплачених коштів, у випадку повернення продукції кур’єрською поштою, відбувається на банківську картку, після перевірки комплектності та стану продукції, та на підставі Вашої заяви у строк до 20 банківських днів. Ви несете відповідальність за вказання невірних реквізитів для повернення коштів. Якщо ви бажаєте отримати розрахунковий документ, зазначте дану вимогу в заяві і Продавець направить Вам оригінал. У випадку надсилання неповного комплекту документів або продукції, Вам надається 10 (десять) календарних днів, протягом яких Ви можете направити документи або предмети, яких бракує. У випадку, якщо протягом відведеного строку, Продавець не отримає від Вас повного комплекту документів та продукції, що необхідний для здійснення повернення, пристрій glo™ та документи, підлягають поверненню за Вашою поштовою адресою.

Крім того, Ви маєте можливість обміняти пристрій glo™ на новий протягом 12 місяців з дати придбання, у випадку виникнення несправностей. Детальні умови визначені у розділі «Умови гарантії glo™».

Тютюновмісні вироби для електричного нагрівання належної якості не підлягають обміну та поверненню.

Після придбання продукції, відповідно до вимог Закону України «Про захист прав споживачів», Ви можете обміняти його на продукт, який є придатним до використання у випадку:

 • придбання непридатного продукту та
 • наявності фіскального чеку або іншого розрахункового документу, виданого Вам разом з продукцією.

З приводу деталей обміну – звертайтесь на безкоштовну гарячу лінію підтримки користувачів: 0-800-50-90-80 або 8008.

УМОВИ ОФОРМЛЕННЯ ЩОМІСЯЧНОЇ ПІДПИСКИ

Якщо Ви зареєстровані на Сайті, пройшли процедуру перевірки віку, передбачену розділом Замовлення продукції цієї Угоди та відповідаєте умовам, що викладені в розділі Доступ до Сайту Угоди, Ви можете оформити щомісячну підписку. Оформлюючи підписку, Ви підтверджуєте, що ознайомлені та погоджуєтесь із цими Правилами та умовами щомісячної підписки, у чинній на момент оплати підписки редакції.

Що таке підписка?

Підписка – це сервіс, що надається Продавцем Користувачу та передбачає щомісячне оформлення замовлення Продавцем на попередньо обраний Користувачем асортимент та кількість тютюновмісних або нікотиновмісних виробів для електричного нагрівання (далі – ТВЕН), викладених у цьому розділі Угоди.

Оформлення та зміни підписки

Авторизований та верифікований на Сайті Користувач оформлює підписку у розділі Сайту Підписка. Строк дії підписки обирається Користувачем і може становити три або чотири місяці. Кількість блоків ТВЕН в одному замовленні обирається Користувачем і може становити від двох до п’яти. Асортимент ТВЕН обирається Користувачем із доступних у відповідному розділі Сайту «Підписка». Вартість ТВЕН фіксується на обраний строк підписки.

Ваше оформлення підписки вважається прийняттям (акцептою) оферти Продавця про укладання договору купівлі-продажу на умовах, викладених у розділі Підписка та у цій Угоді.

Договір купівлі-продажу вважається укладеним між Вами та Продавцем на умовах, викладених у цій Угоді з моменту підтвердження (акцепту) Вами оферти Продавця, про що Продавець інформує Вас за допомогою повідомлення про підтвердження умов підписки на електронну пошту.
Користувач може змінити асортимент і кількість обраних ТВЕН до підтвердження чергового замовлення за підпискою. При цьому, вартість ТВЕН фіксується для Користувача на обраний Користувачем період підписки на момент укладання договору купівлі-продажу (отримання підтвердження умов підписки на електронну пошту Користувача).

Підтвердження замовлень за підпискою та оплата

При оформленні підписки, Користувач обирає строк, протягом якого Продавець буде надсилати нагадування про здійснене замовлення. Замовлення повинне бути підтверджене з боку Користувача за допомогою смс або email шляхом натискання активного посилання. Замовлення не буде відправлено без підтвердження з боку Користувача.

Оплата можлива наступними способами:

 • оплата online за допомогою платіжної системи LiqPay (доступна для Користувачів, які пройшли перевірку віку);
 • оплата готівкою або карткою при отриманні замовлення.

Доставка

Доставка замовлення здійснюється раз на місяць.

Доставка замовлення в рамках Підписки відбувається кур’єрською службою «Нова пошта»*. Ви можете замовити доставку до відділення. Строк доставки встановлюється кур’єрською службою.

* уточнюйте перелік працюючих відділень на вебсайті кур’єрської служби «Нова пошта».

Скасування підписки Користувачем

Користувач має право в будь-який момент відмовитися (розірвати договір купівлі-продажу) від щомісячної підписки через службу підтримки за номером телефону – 8008 (дзвінки безкоштовні).

Зміна правил підписки та скасування підписки

Правила щомісячної підписки можуть бути змінені Компанією в будь-який момент. Пропозиція підписки може бути скасована Компанією у будь-який момент, без відшкодування Споживачу будь-яких збитків, пов’язаних із цим.

Інше

Інші, не врегульовані цим розділом, випадки, регулюються відповідними положеннями Угоди.

ВИКОРИСТАННЯ ТА ДОСТУП ДО МАТЕРІАЛІВ, РОЗМІЩЕНИХ НА ДАНОМУ САЙТІ

Даний Сайт є власністю Компанії. Знаки для товарів та послуг glo™ інші знаки для товарів та послуг, промислові зразки, винаходи та корисні моделі, авторські права на тексти, зображення, відео, програмний код та інші майнові права інтелектуальної власності можуть перебувати у власності третіх осіб, включаючи але не обмежуючись, підрядників Компанії, Продавця, їх афілійованих осіб чи підрядників, осіб, що надають послуги з обробки та передавання даних, інших третіх осіб, і використовуються Компанією на підставі ліцензійних договорів або на інших підставах, не заборонених законодавством. Якщо прямо не передбачено інше, Сайт призначений виключно для Ваших особистих потреб. Використання матеріалів цього Сайту в інших цілях (включаючи, але не обмежуючись: використання Сайту у зв'язку з підприємницькою діяльністю; внесення змін, поширення, передачу, створення, трансляцію, відтворення, публікацію, видачу ліцензій або зворотне проектування будь-яких матеріалів, інформації, програмного забезпечення, продуктів або послуг, отриманих з даного Сайту; створення, передачу або продаж похідних продуктів від будь-яких матеріалів, інформації, програмного забезпечення, продуктів або послуг, отриманих з даного Сайту) без попереднього письмового дозволу суворо забороняється.

Інформаційні блоки поіменовані «Верифікуйся, щоб дізнатися більше» містять інформацію для повнолітніх осіб щодо асортименту, споживчих характеристик, обслуговування та використання пристроїв для споживання тютюнових виробів без їх згоряння, а також необхідну, доступну, достовірну та своєчасну інформацію про тютюновмісні вироби для електричного нагрівання, у обсязі передбаченому ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів». Доступ до вказаних інформаційних блоків надається лише зареєстрованим на Сайті Користувачам, які пройшли попередню ідентифікацію віку користувачів з використанням документа, що посвідчує особу, в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, і які відповідають умовам доступу на Сайт і таким чином становлять обмежене коло осіб. Натискаючи на кнопку «Верифікуйся, щоб дізнатися більше» Користувач таким чином заявляє свою вимогу про надання необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації про пристрої для споживання тютюнових виробів без їх згоряння та тютюновмісні вироби для електричного нагрівання, а Продавець задовольняє таку вимогу у обсязі, передбаченому чинним законодавством.

БЛОКУВАННЯ ДОСТУПУ ДО САЙТУ

Ваш доступ на Сайт може бути заблокований у наступних випадках:

 • Ви перестали відповідати умовам, дотримання яких необхідне для доступу до Сайту;
 • Надання Вами недостовірних персональних даних;
 • Ви звернулися до нас з вимогою закрити Ваш доступ на Сайт;
 • Ви з яких-небудь причин виключені з нашої бази даних повнолітніх споживачів тютюнових виробів;
 • якщо у Вас більше одного облікового запису.

ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ТА ВІДШКОДУВАННЯ ЗБИТКІВ

Погоджуючись з даною Угодою, Ви даєте згоду, що ні Компанія, ні Продавець, ні жодна з Допущених третіх осіб не несе відповідальності за будь-які збитки, які можуть виникати в результаті Вашого використання або неможливості використання цього Сайту. Цi положення поширюються на помилки, пропускання, переривання, несправності, затримки, комп’ютернi віруси, втрату Вами прибутку чи інформації, несанкціонований доступ або порушення Ваших пересилань чи Вашої інформації та іншу матеріальну чи нематеріальну шкоду). Це обмеження відповідальності застосовується незалежно від того, чи стягуються збитки на основі Угоди, у результаті недбалості чи на будь-яких інших підставах, які виникають у зв’язку з використанням, неможливістю використати або наданням інформації, послуг, продукції чи матеріалів, доступних на цьому Сайті, i навіть у тому разі, якщо Компанія або будь-яка Допущена третя особа виявили недбалість або були попереджені про можливість виникнення таких збитків.
Компанія має право в будь-який час без завчасного попередження розширити, видозмінити, призупинити чи повністю закрити Сайт або будь-яку його частину й не несе жодної за це відповідальності. Компанія залишає за собою право на зміну цієї Угоди без попереднього узгодження та додаткового повідомлення.

Цей Сайт може містити згадку або посилання на iншi вебсайти. Компанія не несе жодної відповідальності, пов’язаної з використанням таких вебсайтів. Згадки або посилання на iншi вебсайти на даному Сайті надаються лише з метою інформування, i за жодних обставин це не означає, що Компанія підтримує осіб, які володіють такими вебсайтами, чи гарантує якість товарів або послуг, інформація про які міститься на таких вебсайтах, а також відповідає за точність та достовірність розміщеної на таких вебсайтах інформації.

Погоджуючись з даною Угодою, Ви погоджуєтесь відшкодувати Компанії, Продавцеві та будь-якій Допущеній третій особі, а також їхнім відповідним посадовим особам, директорам, працівникам, агентам, ліцензіарам та постачальникам, захистити вказаних осіб та забезпечити їхнє непритягнення до відповідальності у зв’язку зi всіма й будь-якими збитками, відповідальністю, витратами, збитками, включно з прийнятним винагородженням юристів та судовими витратами, що виникають у зв’язку чи в результаті порушення вказаної Угоди (включно з, але не обмежуючись, необережними чи навмисними діями) Вами чи будь-якими іншими особами, що здійснюють доступ на Сайт із використанням Вашого iнтернет-пiдключення. У разі, якщо Вашими діями викликано технічні несправності Сайту чи систем передачі даних мiж Сайтом i Вами чи іншими особами, Ви погоджуєтесь нести відповідальність за будь-якi збитки, включно з прийнятним винагородженням юристів та судовими витратами, що виникають у зв’язку чи в результаті таких несправностей.

ВІДМОВА ВІД ГАРАНТІЙ

Ви використовуєте цей Сайт під Вашу власну відповідальність. Компанія, Продавець і Допущені треті особи безумовно і в явній формі відмовляються від будь-якого виду гарантій, як явно виражених, так і таких, що маються на увазі, включаючи, але не обмежуючись: гарантії якості та придатності для тієї чи іншої конкретної мети і будь-які гарантії того, що матеріали цього Сайту не порушують будь-яких прав; доступ до даного Сайту буде безперервним і не буде схильним до помилок; що даний Сайт буде безпечний; що даний Сайт або сервери, які підтримують Сайт, не міститимуть вірусів; що інформація на цьому Сайті буде повною, точною або своєчасною. Якщо Ви завантажуєте будь-які матеріали з даного Сайту, Ви робите це виключно на Ваш особистий розсуд і під Вашу власну відповідальність. Відповідальність за будь-який збиток Вашій комп'ютерній системі чи втрату даних, які виникають в результаті завантаження таких матеріалів, лежить виключно на Вас. На додаток до вищесказаного, Ви приймаєте на себе вартість всіх витрат, необхідних для обслуговування, відновлення або виправлення такого збитку.

ЮРИСДИКЦІЯ

Ця Угода з користувачем та Положення про конфіденційність, а також використання Вами Сайту регулюються законодавством України, і Ви безвідклично погоджуєтеся з винятковою юрисдикцією судів, розташованих в Україні, щодо будь-яких дій, спрямованих на примусове виконання цієї Угоди користування та Положення про конфіденційність. Компанія та Продавець розуміє, що у Вас існує можливість отримати доступ до даного Сайту з будь-якої іншої юрисдикції у світі. Даний Сайт був створений відповідно до законодавства України. Афілійовані особи Продавця, Компанії, та інші Допущені треті особи здійснюють свою діяльність в різних країнах по всьому світу і дотримуються вимог законодавства відповідних юрисдикцій, в яких вони здійснюють діяльність. Якщо будь-які матеріали на даному Сайті або Ваше використання даного Сайту порушує законодавство тієї юрисдикції, в якій ви знаходитеся в момент доступу до даного Сайту, даний Сайт не призначений для Вас, і Ви не можете використовувати цей Сайт. Ви несете відповідальність за отримання Вами інформації про законодавство тієї юрисдикції, в якій Ви знаходитесь, і за дотримання законодавства такої юрисдикції.

Продавець і Компанія залишають за собою право у будь-який час вносити зміни до Угоди з користувачем та до будь-якої її частини, в тому числі припиняти будь-які пропозиції у будь-який момент без відшкодування Користувачам будь-яких, пов’язаних із цим збитків, тому рекомендуємо Вам регулярно її переглядати.

ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

В цьому Положенні слова «BAT», «Ми» або «Компанія» означає ТОВ «Бритіш Американ Тобакко Сейлз Енд Маркетинг Україна» (код ЄДРПОУ 40102602), "Продавець" означає ТОВ «Хіт-Трейд» (код ЄДРПОУ 42275040), "Допущені треті особи" означають афілійованих осіб і ліцензіарів Компанії та Продавця, агентів, підрядників, зовнішніх консультантів та постачальників послуг, а також зовнішніх постачальників інформації, з якими укладені договори (контракти) на надання послуг або здійснення інших дій для нас або від нашого імені або для наших афілійованих осіб або від їхнього імені, і які відповідно до умов таких договорів (контрактів) не мають права використовувати або розкривати інформацію, за винятком випадків використання або розкриття інформації для цілей надання послуг або здійснення інших дій для нас або від нашого імені або для наших афілійованих осіб або від їхнього імені.

Це Положення конфіденційності (також згадується як «Положення») розроблене відповідно до та на виконання вимог законодавства України у сфері захисту персональних даних з метою забезпечення захисту Ваших персональних даних від незаконної обробки або доступу до них, а також випадкової втрати або знищення. Це Положення створене для того, щоб у швидкій та простій формі описати та визначити склад персональних даних, мету та підстави їх обробки, строк та умови зберігання, заходи забезпечення захисту ваших персональних даних, а також ваші права, як суб’єкта персональних даних.

ОТРИМАННЯ ВІД ВАС ІНФОРМАЦІЇ

При купівлі/оформленні замовлення на пристрій для нагрівання тютюну glo™ Ви надаєте згоду на використання та обробку Ваших персональних даних і вчинення інших дій, передбачених Законом України «Про захист персональних даних». Ви підтверджуєте, що Ви старше 18 років, вживаєте тютюнові або нікотиновмісні вироби, проживаєте в Україні. Ви підтверджуєте, що всі наведені Вами персональні дані є достовірними та точними. Ви повністю усвідомлюєте, що несете відповідальність за надання недостовірних персональних даних про себе. Пройшовши реєстрацію на вебсайті myglo.com.ua (далі - Сайт), чат-ботах (месенджерах) та/або в СРМ чи інших системах Компанії, Ви будете включені до бази даних користувачів пристроїв нового покоління glo™ та тютюновмісних виробів для електричного нагрівання, володільцем якої є Компанія.

Ви підтверджуєте, що добровільно та безоплатно надаєте Компанії свою згоду на будь-яку безстрокову обробку Ваших персональних даних, в тому числі на збирання, реєстрацію, включення в бази даних, накопичення, зберігання, адаптування, зміну, поновлення, використання, поширення (розповсюдження, реалізацію, передачу, надання доступу будь-яким третім особам, включаючи іноземних фізичних та юридичних осіб, без будь-якого окремого повідомлення Вас, про здійснення такого розповсюдження, реалізації, передачі, або надання доступу), знеособлення, знищення персональних даних у базі персональних даних, як на території України, так і за кордоном, та іншим чином збирання, безстрокове зберігання, використання та поширення Ваших персональних даних з метою надання Компанією повнолітнім споживачам інформації, пов’язаної з продукцією Компанії, а також отримання Ваших відгуків про Ваш досвід споживання glo™ участі у персоналізованих маркетингових активностях (у обсязі не забороненому чинним законодавством) та дослідженнях (в тому числі щодо споживацької поведінки), будь-якими засобами, а також згоду на надання будь-яким третім особам, включаючи нерезидентів (іноземних суб’єктів відносин), права обробляти Ваші персональні дані з зазначеною метою. Ви також підтверджуєте, що добровільно надаєте Компанії, її філіям, афілійованим особам та уповноваженим ними особам свою згоду на отримання та обробку Компанією наданих Вами копій документів, необхідних для перевірки Вашої особи та Вашого віку, якщо такі будуть надані. Ви дозволяєте Компанії, її афілійованим особам та уповноваженим ними особам, Допущеним третім особам, направляти Вам на вказані Вами адресу, адресу електронної пошти та номери телефонів інформацію про майбутні події, заходи і послуги, а також актуальну і достовірну інформацію про продукцію Компанії і пункти продажу відповідно до українського законодавства. Ви погоджуєтеся негайно інформувати Компанію про зміну Ваших персональних даних та (або) зміну статусу споживача тютюну або користування glo™. Дана згода діє до дати її відкликання Вами шляхом направлення електронною поштою на адресу Компанії письмового повідомлення або телефоном.

Ми можемо збирати такі Ваші Персональні дані:

 • Прізвище, ім’я, по батькові;
 • Дата народження;
 • Громадянство;
 • Адреса доставки товару;
 • Ідентифікаційний податковий номер;
 • Фотографії та інші візуальні зображення;
 • Інші дані, які вказані в документах – паспорті, ID картці;
 • IP-aдреси;
 • Серійний номер пристрою glo, або інших пристроїв;
 • Дані із відкритим доступом, поширені вами у соціальних мережах або інших додатках;
 • Інформація з пристроїв, коли Компанія розміщує cookies та подібні технології на своїх внутрішніх вебсайтах та платформах;
 • Інформація про продукти та послуги, Ваші уподобання, Ваші замовлення, Вашу участь у активностях та програмах Компанії, дані про гарантійні заміни, а також інформація про конкретну програму, коли Ви запитуєте товари чи послуги безпосередньо у Компанії або берете участь у маркетингових програмах;
 • Інформація про використання вебсайту, пристрою та мобільного додатка, а також аналогічна інформація, зібрана за допомогою автоматичних засобів, як-от файли cookie та аналогічні технології.
 • Цілі обробки Ваших Персональних даних
 • Перевірка досягнення повноліття;
 • Гарантійна заміна і обслуговування пристрою glo, або інших пристроїв;
 • Надання необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації про продукцію Компанії, що забезпечує можливість її свідомого і компетентного вибору;
 • Маркетингові пропозиції (новини, знижки, спеціальні пропозиції);
 • Участь у дослідженні щодо рівня задоволеності обслуговуванням та продуктами і послугами Компанії;
 • Обробка Ваших запитів, скарг;
 • Захист та запобігання шахрайству та інших ризиків порушення законодавства або інформаційної безпеки;
 • Надання та повідомлення Вам про продукти та послуги, що пропонуються Компанією, постачальниками послуг та партнерами;
 • Надання Вам індивідуальних послуг і рекомендацій, в тому числі персоналізованої реклами та/або інформації;
 • Провадження, оцінки та вдосконалення бізнесу Компанії, включно з анонімністю та аналітикою;
 • Дотримання чинних юридичних та нормативно-правових вимог;
 • Інші законні ділові цілі Компанії, серед яких ведення поточних справ, продаж або передача усього або частини бізнесу або активів.

 

Компанія, її постачальники послуг і партнери можуть також збирати інформацію про Вас, щоб показувати контент і рекламу, адаптовану до Ваших особистих інтересів. Зібрана для цих цілей інформація може містити такі відомості, як-от конкретні сторінки або оголошення, які Ви переглядаєте на вебсайтах і в додатках Компанії, а також дії, які Ви вчиняєте на вебсайтах і в додатках Компанії.

Погоджуючись з даною угодою Ви підтверджуєте та надаєте свою згоду Оператору мобільного зв`язку на оброблення інформації про надання та отримання Вами послуг електронних комунікацій, з метою отримання Вами послуг Партнера та захисту Ваших інтересів від шахрайських дій з боку третіх осіб.

Інформація, яку ми надаємо

Надавши свою згоду, Ви надаєте запит про отримання необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації про продукцію, що забезпечує можливість її свідомого і компетентного вибору, на підставі та у обсязі статті 15 Закону України «Про захист прав споживачів». У зв’язку із цим Ви будете отримувати інформацію і матеріали, що мають відношення до вказаної продукції і різних питань, пов'язаних з такою продукцією, а також запрошення на наші сайти. Ми направлятимемо Вам таку інформацію за допомогою засобів електронного зв'язку або іншим способом (включаючи телефонні дзвінки, електронну пошту, пошту, SMS, MMS та інші месенджери), на що Ви надаєте свою згоду. Ви також погоджуєтесь надавати свої відгуки щодо досвіду користування glo™ каналами зв’язку, а також на дослідження Компанією або Допущеними третіми особами Вашої споживацької поведінки. Ви в будь-який момент можете звернутися з вимогою припинити направляти Вам таку інформацію за телефоном 8008 (дзвінки безкоштовні) або перейшовши за відповідним посиланням у листі електронної пошти. Ви також в будь-який момент можете звернутися з вимогою виключити Вас з бази даних за адресою 01014, м. Київ, вул. Болсуновська, 13-15, 14 пов. Видалення з бази даних Ваших персональних даних означає, що Ви не будете отримувати від нас вказану інформацію і всі Ваші дані буде видалено з нашої бази.
Компанія і Продавець не передає і не розкриває Ваші персональні дані будь-яким третім особам для їх власних маркетингових цілей. Ваші персональні дані можуть бути розкриті Продавцеві або будь-якій з Допущених третіх осіб і в межах, не заборонених чинним законодавством, можуть бути передані в іншу країну, в якій ми і або будь-яка з Допущених третіх осіб здійснює діяльність, включаючи, але не обмежуючись, транскордонну передачу ваших персональних даних. Компанія, Продавець і Допущені треті особи можуть також розкривати Ваші персональні дані, якщо це вимагається згідно із законодавством, що застосовується. Ви розумієте, що безумовно і безвідклично погоджуєтеся з вищеперерахованими умовами розкриття та передачі Ваших персональних даних. Компанія гарантує, що будь-які Допущені треті особи, яким буде надано доступ до Ваших персональних даних, зв’язані договірними зобов’язаннями здійснювати обробку Ваших персональних даних виключно з метою, вказаною в цьому Положенні та Угоді з користувачем, забезпечують дотримання режиму конфіденційності і безпеки Ваших персональних даних у обсязі, передбаченому цим Положенням.

Як ми захищаємо Ваші персональні дані

Компанія та Продавець поважають таємницю приватного життя Споживачів. Безпека персональних даних є для нас найвищим пріоритетом. Ми дотримуємося і забезпечуємо, щоб Допущені треті особи дотримувалися відповідних адміністративних, технічних і фізичних заходів щодо забезпечення безпеки, розроблених для захисту від несанкціонованого розкриття, використання, модифікації або знищення персональних даних, які Ви надаєте нам. Ми використовуємо захищені канали зв'язку для забезпечення безпеки передачі Ваших персональних даних.

ВАШІ ПРАВА ЯК СУБ'ЄКТА ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Ви маєте право: отримувати від нас інформацію щодо: джерел збирання, місцезнаходження Ваших персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце перебування володільця, тобто Компанії, чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим Вами особам, крім випадків, встановлених законом; отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються Ваші персональні дані; на доступ до своїх персональних даних; отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних; пред’являти вмотивовану вимогу Компанії із запереченням проти обробки своїх персональних даних; пред'являти вмотивовану вимогу Компанії щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними; на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи; звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини або до суду; застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних; вносити застереження стосовно обмеження права на обробку Ваших персональних даних під час надання згоди; відкликати згоду на обробку персональних даних; знати механізм автоматичної обробки персональних даних; на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

ВИКОРИСТАННЯ ФАЙЛІВ «COOKIE» ПІД ЧАС КОРИСТУВАННЯ САЙТОМ myglo.com.ua

«Сookie» — це невеликі файли з даними, які відправляються до Вашого браузеру з веб-серверу і зберігаються на жорсткому диску Вашого комп’ютера. Посилання на файли «сookie» в цій Угоді також належать до інших способів автоматичного доступу до даних або їхнього зберігання на вашому жорсткому диску.

Коли ви перейшли до Сайту, вам було надано повідомлення, яке сповістило вас про те, що на цьому Сайті використовуються «cookie». Ми повинні були використати «cookie», щоби надати вам це повідомлення. Якщо Ви продовжуєте використовувати цей Сайт, додаткові «cookie» будуть встановлені на ваш пристрій у спосіб, який описано у наведеній нижче таблиці. Продовжуючи використовувати цей Сайт після того, як ми надали вам це повідомлення, ви погоджуєтеся із використанням «cookie» у спосіб, наведений у цій Угоді використання файлів «cookie».

Типи файлів cookie, які ми використовуємо на нашому Вебсайті:

Обов'язкові файли cookie: це файли cookies, необхідні для роботи нашого сайту, наприклад, cookies, які дозволяють Вам реєструватися в захищених розділах нашого сайту або використовувати платіжні онлайн-сервіси.

Аналітичні файли cookies: вони дозволяють розпізнавати і підраховувати кількість відвідувачів, а також бачити, як відвідувачі переміщуються на нашому Сайті. Це допомагає нам поліпшити роботу Сайту, наприклад, щоб користувачі легко знаходили те, що вони шукають.

Рекламні файли cookies: ці файли реєструють Ваш візит на наш сайт, а також сторінки, які Ви відвідали і посилання, які Ви відкривали. Ми використовуємо цю інформацію, щоб надати Вам рекламу і контент, які, на нашу думку, можуть бути Вам цікаві. У даних цілях ми можемо передавати цю інформацію третім особам.

Файли cookies, які працюють на даному сайті можуть передавати дані третім сторонам (іншим провайдерам, сайтам-партнерам та інше). Це необхідно для того, щоб аналітичні та рекламні файли cookies працювали коректно.

Назва

Опис

Термін дії

Категорія

cart_currency 

Забезпечують роботу функції оформлення замовлення на сайті

Постійні файли cookie 13 днів

Обов'язкові файли cookie

cart_sig 

Забезпечують роботу функції оформлення замовлення на сайті

Постійні файли cookie 13 днів

secure_customer_sig 

Забезпечують роботу функції авторизації користувача на сайті

Постійні файли cookie 20 років

Shopify
_landing_page 
_orig_referrer 
_s 
_shopify_fs 
_shopify_s 
_shopify_sa_p 
_shopify_sa_t 
_shopify_y 
_y 

Дозволяють розпізнавати і підраховувати кількість відвідувачів на сайті, аналізувати аудиторію та поведінку користувачів на сайті.

Постійні файли cookie
_landing_page - 13 днів
_orig_referrer  - 13 днів
_s - 1 день
_shopify_fs - 2 роки 
_shopify_s - 1 день
_shopify_sa_p - 1 день
_shopify_sa_t - 1 день
_shopify_y - 2 роки
_y - 2 роки

Аналітичні файли cookie

_shopify_country
clientCountry
clientIp

Дозволяють визначати країну для перевірку дозволу на завантаження сайту

Постійні файли cookie
_shopify_country - сесія
clientCountry - 1 день
clientIp - 1 день

Обов'язкові файли cookie

Google Analitycs
_ga  - 2 роки
_gat - 1 день
_gid - 1 день
collect - сесія

Використовуються для збору інформації про те, як ви та інші відвідувачі використовуєте наш вебсайт, яку ми використовуємо для його покращення. «Cookie» збирають інформацію у знеособленому вигляді, включно з кількістю відвідувачів вебсайту, звідки відвідувачі прийшли на вебсайт та які сторінки вони відвідали.

Постійні файли/сесійні файли cookies
_ga  - 2 роки
_gat - 1 день
_gid - 1 день
collect - сесія

Аналітичні файли cookie
Щоби відмовитися від відстежування за допомогою Google Analytics на всіх вебсайтах, будь ласка, відвідайте:
Google Analytics Opt-out Browser Add-on 

vuid

Ми використовуємо Vimeo для вбудовування відео на ваш сайт. Ці файли cookie використовуються Vimeo для збору інформації про відстеження аналітики.

Постійні файли cookie 2 роки

Аналітичні файли cookie

Facebook
_fbp 
fr
tr

Використовується компанією Facebook для надання серії рекламних продуктів, таких як торгівля в режимі реального часу від рекламодавців третьої сторони

Постійні файли cookies
_fbp  - 3 місяці
fr - 3 місяці
tr - сесія

Рекламні файли cookie

ads/ga-audiences 

Використовується Google AdWords для повторного відвідування відвідувачів

Сесійні файли cookie

Рекламні файли cookie

popup_id

Використовуються для корректного відображення вспливаючого вікна на сайті

Постійні файли cookie 30 днів

Обов'язкові файли cookie

Shopify
storefront/page 
storefront/session-attribution 
storefront/track 

myglo.com.ua

Сесійні файли cookie

Обов'язкові файли cookie

am-uid 

admixer.net 

Постійні файли cookie 2 роки

Рекламні файли cookie

mkmgrgp

hybrid.ai 

Постійні файли cookie 1 день

Рекламні файли cookie

uid

 pa.tns-ua.com 

Постійні файли cookie 2 роки

Рекламні файли cookie

vid

hybrid.ai 

Постійні файли cookie 60 років

Рекламні файли cookie

MgidSensorHref 

myglo.com.ua

Постійні файли cookie 3 місяці

Рекламні файли cookie

MgidSensorNVis 

myglo.com.ua

Постійні файли cookie 3 місяці

Рекламні файли cookie

1x1.gif 

a.mgid.com 

Сесійні файли cookie

Рекламні файли cookie

apuid 

 a4p.adpartner.pro 

Постійні файли cookie 38 місяців

Рекламні файли cookie

flag 

 a4p.adpartner.pro, myglo.com.ua 

Постійні файли cookie необмежений

Рекламні файли cookie

muidn 

mgid.com 

Постійні файли cookie 6867 днів

Рекламні файли cookie

vplayer_user_id

 a4p.adpartner.pro 

Постійні файли cookie необмежений

Рекламні файли cookie

vplayer_user_id

pa.tns-ua.com

Постійні файли cookie необмежений

Аналітичні файли cookie


Для отримання додаткової інформації про файли «сookie», включно з налаштуванням вашого браузеру в такий спосіб, щоби він не підтримував файли цього типу, відвідайте сайт www.allaboutcookies.org .

ЯК З НАМИ ЗВ'ЯЗАТИСЯ

Ви можете звертатися до нас з будь-якими питаннями, які у Вас можуть виникнути у зв'язку з даними Умовами користування та Положенням про конфіденційність, за адресою:

Безкоштовна гаряча лінія підтримки користувачів: 0-800-50-90-80 або 8008

e-mail: info@myglo.com.ua

ТОВ «Бритіш Американ Тобакко Сейлз Енд Маркетинг Україна»01014, м. Київ, вул. Болсуновська, 13-15

Звертаємо Вашу увагу на те, що ця Угода застосовується тільки до даного Сайту, і їх дія не поширюється на будь-які інші Сайти, включаючи Сайти Компанії, Продавця, будь-яких Допущених третіх осіб або будь-яких третіх осіб, які можуть регулюватися іншими умовами та політиками.