Угода з користувачем

Веб-сайт myglo.com.ua (далі - Сайт) призначений лише для осіб, що досягли 18 років, що проживають в Україні і споживають тютюнові або нікотиновмісні вироби (далі – "Ви" або "Користувач"). Для користування Сайтом Вам необхідно ознайомитися і погодитися з даною Угодою з користувачем (далі – "Угода"). Якщо Ви не згодні з Угодою з користувачем, Ви не можете використовувати Сайт.

Сайт належить Товариству з обмеженою відповідальністю "Бритіш Американ Тобакко Сейлз Енд Маркетинг Україна" ідентифікаційний код юридичної особи 40102602 (далі – "Ми" або "Компанія").

У цій Угоді "Продавець" означає Товариство з обмеженою відповідальністю «Хіт-Трейд», ідентифікаційний код юридичної особи 42275040, Одеська обл., місто Одеса, Малиновський район, вулиця Бугаївська, будинок 35.

У цій Угоді "Допущені треті особи" означають афілійованих осіб і ліцензіарів Компанії та Продавця, агентів, підрядників, зовнішніх консультантів та постачальників послуг, а також зовнішніх постачальників інформації, з якими укладені договори (контракти) на надання послуг або здійснення інших дій для нас або від нашого імені або для наших афілійованих осіб або від їхнього імені, і які відповідно до умов таких договорів (контрактів) не мають права використовувати або розкривати інформацію, за винятком випадків використання або розкриття інформації для цілей надання послуг або здійснення інших дій для нас або від нашого імені або для наших афілійованих осіб або від їхнього імені.

Доступ до Сайту

Доступ до Сайту надається тільки Користувачам, які відповідають наступним умовам:

 • їм виповнилось 18 років,
 • вони є споживачами тютюнових виробів,
 • вони проживають на території України
 • вони погоджуються з даною Угодою.

Якщо ви не відповідаєте наведеним вище умовам, Ви не можете переглядати Сайт та користуватися ним.

Здійснити замовлення продукції, на умовах, викладених у цій Угоді ви можете після проходження реєстрації на Сайті або введення персонального логіна та пароля, у разі, якщо Ви зареєстрований Користувач. Логін надається Користувачам, що відповідають всім описаним вище умовам, які успішно пройшли реєстрацію на даному Сайті. Компанія та Продавець зберігають за собою право контролювати доступ на Сайт і перевіряти використання Вами цього Сайту.

Замовлення продукції

Ви можете замовити продукцію, представлену на Сайті, якщо Ви пройшли реєстрацію та відповідаєте умовам викладених у розділі Доступ до Сайту, а саме:

 • вам виповнилось 18 років;
 • ви є споживачем тютюнових виробів;
 • ви проживаєте на території України*;
 • ви погоджуєтеся з даною Угодою.

Жодне з положень даної Угоди і жоден з елементів змісту Сайту не може вважатися публічною офертою Компанії або Продавця. Інформація про характеристики продукції, ціни, та інша інформація викладені на Сайті лише у довідкових цілях.

Ви направляєте Продавцеві замовлення на продаж Вам продукції натискаючи активне посилання "Замовити" на сторінці відповідного продукту на Сайті та заповнюючи форму з даними щодо доставки.

При оформленні замовлення на пристрій для нагрівання тютюну glo™ Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних, що надані Вами при оформленні замовлення, з метою реєстрації Вашого пристрою.  Задля цього також використовуються унікальний код пристрою, розміщений на його упаковці. Можливе порушення цілісності захисної плівки упаковки, що виникло внаслідок з’ясування унікального коду пристрою, що розміщений на упаковці, для реєстрації Вашого пристрою.

Ваше замовлення вважається офертою Продавцеві про укладання договору купівлі-продажу продукції вказаної на сторінці Сайту, на умовах, викладених на сторінці та у цій Угоді. Продавець може на власний розсуд відмовитись від продажу Вам продукції за Вашим замовленням.

Покупець залишає за собою право відпускати не більше п’яти блоків тютюновмісних стіків для нагрівання Kent Neosticks або neo™ одному Користувачеві в одному замовленні або сукупно протягом календарного місяця. У випадку замовлення більшої кількості Користувачем, Продавець має право зменшити кількість замовленого товару до зазначеної вище та повідомити про це Користувача.

З метою перевірки дійсності замовлення, перевірки Вашого віку, а також з інших питань, Продавець або Допущені треті особи може зв'язуватися з Вами телефоном або за допомогою інших засобів зв'язку.

Продавець акцептує Вашу оферту та здійснює продаж у пункті роздрібної торгівлі, на який видана ліцензія на роздрібний продаж тютюнових виробів за адресою 08343, Київська область, Бориспільський район, село Мартусівка, вулиця Мойсеєва, 70 ,будівля №1 (далі – Пункт роздрібної торгівлі). Номер ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами 10040311202103250, дата реєстрації 19.07.2021 р., строк дії 10.08.2021 р. – 10.08.2022 р.

У випадку замовлення Вами продукції з оплатою online, замовлення вважається направленим Продавцеві з моменту списання коштів з Вашого карткового рахунку платіжним сервісом LiqPay. Списані з Вашого рахунку кошти вважаються передплатою замовлення.

У випадку замовлення Вами продукції з оплатою при отриманні, замовлення вважається направленим Продавцеві з моменту переходу Вами за активним посиланням "Замовити" на сторінці з формою для передання Ваших персональних даних та адреси доставки. Продавець підтверджує замовлення та здійснює продаж у Пункті роздрібної торгівлі.

Договір купівлі-продажу вважається укладеним між Вами та Продавцем на умовах, викладених у цій Угоді з моменту підтвердження (акцепту) Вашої оферти Продавцем, про що Продавець інформує Вас за допомогою повідомлення, що містить номер Вашого замовлення, на електронну пошту. Під знижками, у випадку їх надання, мається на увазі можливість замовлення та придбання Вами продукції за спеціальною ціною. Перехід права власності на замовлену Продукцію до Вас відбувається в момент акцепту Компанією Вашої оферти.

Пункт роздрібної торгівлі працює з понеділка по п’ятницю, крім неробочих днів. Замовлення здійсненні у неробочий час будуть оброблятися найближчого робочого дня.

До моменту оплати Вами продукції, підтвердження Вашого віку Продавцем або співробітником підрядника, що здійснює доставку, та передавання Вам замовленої продукції, Продавець зберігає право застави на продукцію. В будь-якому разі, право застави Продавця не може бути припинено раніше моменту передавання Вам продукції. У випадку розірвання договору купівлі-продажу, Продавець повертає собі продукцію без погодження з Вами.

Договір купівлі-продажу вважається розірваним з моменту виникнення або встановлення Компанією, Продавцем або підрядником, що здійснює доставку, будь-якої з таких обставин:

 • Ви відмовляєтесь від отримання продукції;
 • Ви відмовляєтесь від оплати договору купівлі-продажу;
 • Ви не можете підтвердити відповідність Ваших персональних даних тим, що були вказані на Сайті при реєстрації;
 • Ви не можете підтвердити Компанії, Продавцю або підряднику, що здійснює доставку, досягнення Вами 18 років.

У випадку розірвання договору купівлі-продажу до моменту передачі Вам продукції, Продавець, або підрядник, що здійснює доставку не передає Вам продукцію. У випадку, якщо Ви здійснили передплату, Продавець повертає Вам сплачені кошти не пізніше, ніж через 20 банківських днів.

* крім осіб, що проживають на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської обл. та АР Крим

 

  Оплата і доставка

  Ви можете обрати спосіб оплати замовленої продукції з поміж доступних:

  • оплата online за допомогою платіжної системи LiqPay;
  • оплата готівкою при отриманні замовлення;
  • оплата банківською карткою при отриманні замовлення (даний спосіб оплати доступний тільки за умови замовлення доставки на відділення кур’єрської служби).

  Загальна сума платежів здійсненого одним користувачем за один день не може перевищувати 15 000 гривень.

  Доставка

  Доставка замовлення відбувається кур’єрською службою «Нова пошта» по всій території України**.

  Ви можете замовити доставку до відділення або на Вашу адресу. Доставка замовлень здійснюється за тарифами кур'єрської служби «Нова пошта» і сплачується отримувачем безпосередньо кур’єрській службі. Строки та інші умови доставки, не зазначені у цьому розділі Угоди, визначаються кур’єрською службою.

  Під час доставки Ви повинні пред’явити документ, що підтверджує Вашу особу та вік.

  ** крім замовлень, що містять тільки товари з розділу Аксесуари. Доставка таких замовлень відбувається Вам за тарифами кур’єрської служби.

  *** крім тимчасово окупованих території Донецької та Луганської області та АР Крим.

  Порядок повернення та обміну

  Після придбання продукції, відповідно до вимог Закону України "Про захист прав споживачів", Ви можете обміняти або повернути її протягом 14 днів з моменту її придбання, за наступних умов:

  • продукція не використовувалася;
  • збережено товарний вигляд продукції, споживчі властивості, пломби, ярлики, упаковка, комплектність;
  • наявний фіскальний чек або інший розрахунковий документ, виданий Вам разом з продукцією.

  Повернути чи обміняти продукцію можливо лише у випадку надання Вами продукції разом із коробкою для Пристрою glo™ та комплектом аксесуарів (щітка для чищення, USB-кабель, блок живлення) із заявою на повернення та оригіналом розрахункового документа.

  Для обміну або повернення продукції протягом 14 днів, Вам необхідно звернутися до фірмового магазину gloTM , в якому відбулося придбання продукції. Якщо ви замовили продукції на Сайті, повернення відбувається за місцем реалізації шляхом направлення посилки кур’єрською поштою за адресою ТОВ «ХІТ-Трейд», 08343, Київська область, Бориспільський район, село Мартусівка, вулиця Мойсеєва, 70, будівля №2.

  Повернення сплачених коштів, у випадку повернення продукції у фірмовому магазині gloTM, відбувається на банківську картку, після перевірки комплектності та стану продукції, та на підставі Вашої заяви. Строк зарахування коштів може становити кілька банківських днів та залежить від регламенту банківської установи.

  Повернення сплачених коштів, у випадку повернення продукції кур’єрською поштою, відбувається на банківську картку, після перевірки комплектності та стану продукції, та на підставі Вашої заяви у строк до 20 банківських днів. Ви несете відповідальність за вказання невірних реквізитів для повернення коштів. Якщо ви бажаєте отримати розрахунковий документ, зазначте дану вимогу в заяві і Продавець направить Вам оригінал. У випадку надсилання неповного комплекту документів або продукції, Вам надається 10 (десять) календарних днів, протягом яких Ви можете направити документи або предмети, яких бракує. У випадку, якщо протягом відведеного строку, Продавець не отримає від Вас повного комплекту документів та продукції, що необхідний для здійснення повернення, пристрій gloTM та документи, підлягають поверненню за Вашої поштовою адресою.

  Крім того, Ви маєте можливість обміняти пристрій gloTM на новий протягом 12 місяців з дати придбання, у випадку виникнення несправностей. Детальні умови визначені у розділі «Програма лояльності gloTM».

  Вироби з тютюну для електричного нагрівання належної якості не підлягають обміну та поверненню

  Використання матеріалів, розміщених на даному Сайті

  Даний Сайт є власністю Компанії. Знаки для товарів та послуг glo™ інші знаки для товарів та послуг, промислові зразки, винаходи та корисні моделі, авторські права на тексти, зображення, відео, програмний код та інші майнові права інтелектуальної власності можуть перебувати у власності третіх осіб, включаючи але не обмежуючись, підрядників Компанії, Продавця, їх афілійованих осіб чи підрядників, осіб, що надають послуги з обробки та передавання даних, інших третіх осіб, і використовуються Компанією на підставі ліцензійних договорів або на інших підставах, не заборонених законодавством. Якщо прямо не передбачено інше, Сайт призначений виключно для Ваших особистих потреб. Використання матеріалів цього Сайту в інших цілях (включаючи, але не обмежуючись: використання Сайту у зв'язку з підприємницькою діяльністю; внесення змін, поширення, передачу, створення, трансляцію, відтворення, публікацію, видачу ліцензій або зворотне проектування будь-яких матеріалів, інформації, програмного забезпечення, продуктів або послуг, отриманих з даного Сайту; створення, передачу або продаж похідних продуктів від будь-яких матеріалів, інформації, програмного забезпечення, продуктів або послуг, отриманих з даного Сайту) без попереднього письмового дозволу суворо забороняється.

  Блокування доступу до Сайту

  Ваш доступ на Сайт може бути заблокований у наступних випадках:

  • Ви перестали відповідати умовам, дотримання яких необхідне для доступу до Сайту;
  • Надання Вами недостовірних персональних даних;
  • Ви звернулися до нас з вимогою закрити Ваш доступ на Сайт;
  • Ви з яких-небудь причин виключені з нашої бази даних повнолітніх споживачів тютюнових виробів;
  • якщо у Вас більше одного облікового запису.

   

  Обмеження відповідальності та відшкодування збитків

  Погоджуючись з даною Угодою, Ви даєте згоду, що ні Компанія, ні Продавець, ні жодна з Допущених третіх осіб не несе відповідальності за будь-які збитки, які можуть виникати в результаті Вашого використання або неможливості використання цього Сайту. Цi положення поширюються на помилки, пропускання, переривання, несправності, затримки, комп’ютернi віруси, втрату Вами прибутку чи інформації, несанкціонований доступ або порушення Ваших пересилань чи Вашої інформації та іншу матеріальну чи нематеріальну шкоду). Це обмеження відповідальності застосовується незалежно від того, чи стягуються збитки на основі Угоди, у результаті недбалості чи на будь-яких інших підставах, які виникають у зв’язку з використанням, неможливістю використати або наданням інформації, послуг, продукції чи матеріалів, доступних на цьому Сайті, i навіть у тому разі, якщо Компанія або будь-яка Допущена третя особа виявили недбалість або були попереджені про можливість виникнення таких збитків.

  Компанія має право в будь-який час без завчасного попередження розширити, видозмінити, призупинити чи повністю закрити Сайт або будь-яку його частину й не несе жодної за це відповідальності. Компанія залишає за собою право на зміну цієї Угоди без попереднього узгодження та додаткового повідомлення.

  Цей Сайт може містити згадку або посилання на iншi веб-сайти. Компанія не несе жодної відповідальності, пов’язаної з використанням таких веб-сайтів. Згадки або посилання на iншi веб-сайти на даному Сайті надаються лише з метою інформування, i за жодних обставин це не означає, що Компанія підтримує осіб, які володіють такими веб-сайтами, чи гарантує якість товарів або послуг, інформація про які міститься на таких веб-сайтах, а також відповідає за точність та достовірність розміщеної на таких веб-сайтах інформації.

  Погоджуючись з даною Угодою, Ви погоджуєтесь відшкодувати Компанії, Продавцеві та будь-якій Допущеній третій особі, а також їхнім відповідним посадовим особам, директорам, працівникам, агентам, ліцензіарам та постачальникам, захистити вказаних осіб та забезпечити їхнє непритягнення до відповідальності у зв’язку зi всіма й будь-якими збитками, відповідальністю, витратами, збитками, включно з прийнятним винагородженням юристів та судовими витратами, що виникають у зв’язку чи в результаті порушення вказаної Угоди (включно з, але не обмежуючись, необережними чи навмисними діями) Вами чи будь-якими іншими особами, що здійснюють доступ на Сайт із використанням Вашого iнтернет-пiдключення. У разі, якщо Вашими діями викликано технічні несправності Сайту чи систем передачі даних мiж Сайтом i Вами чи іншими особами, Ви погоджуєтесь нести відповідальність за будь-якi збитки, включно з прийнятним винагородженням юристів та судовими витратами, що виникають у зв’язку чи в результаті таких несправностей.

  Відмова від гарантій

  Ви використовуєте цей Сайт під Вашу власну відповідальність. Компанія, Продавець і Допущені треті особи безумовно і в явній формі відмовляються від будь-якого виду гарантій, як явно виражених, так і таких, що маються на увазі, включаючи, але не обмежуючись: гарантії якості та придатності для тієї чи іншої конкретної мети і будь-які гарантії того, що матеріали цього Сайту не порушують будь-яких прав; доступ до даного Сайту буде безперервним і не буде схильним до помилок; що даний Сайт буде безпечний; що даний Сайт або сервери, які підтримують Сайт, не міститимуть вірусів; що інформація на цьому Сайті буде повною, точною або своєчасною. Якщо Ви завантажуєте будь-які матеріали з даного Сайту, Ви робите це виключно на Ваш особистий розсуд і під Вашу власну відповідальність. Відповідальність за будь-який збиток Вашій комп'ютерній системі чи втрату даних, які виникають в результаті завантаження таких матеріалів, лежить виключно на Вас. На додаток до вищесказаного, Ви приймаєте на себе вартість всіх витрат, необхідних для обслуговування, відновлення або виправлення такого збитку.

   

  Юрисдикція

  Ця Угода з користувачем та Положення про конфіденційність, а також використання Вами Сайту регулюються законодавством України, і Ви безвідклично погоджуєтеся з винятковою юрисдикцією судів, розташованих в Україні, щодо будь-яких дій, спрямованих на примусове виконання цієї Угоди користування та Положення про конфіденційність. Компанія та Продавець розуміє, що у Вас існує можливість отримати доступ до даного Сайту з будь-якої іншої юрисдикції у світі. Даний Сайт був створений відповідно до законодавства України. Афілійовані особи Продавця, Компанії, та інші Допущені треті особи здійснюють свою діяльність в різних країнах по всьому світу і дотримуються вимог законодавства відповідних юрисдикцій, в яких вони здійснюють діяльність. Якщо будь-які матеріали на даному Сайті або Ваше використання даного Сайту порушує законодавство тієї юрисдикції, в якій ви знаходитеся в момент доступу до даного Сайту, даний Сайт не призначений для Вас, і Ви не можете використовувати цей Сайт. Ви несете відповідальність за отримання Вами інформації про законодавство тієї юрисдикції, в якій Ви знаходитесь, і за дотримання законодавства такої юрисдикції.

  Продавець і Компанія залишають за собою право у будь-який час вносити зміни до Угоди з користувачем, тому рекомендуємо Вам регулярно їх переглядати.

  Положення про конфіденційність

  Компанія та Продавець поважають таємницю приватного життя користувачів Сайту. Ми зобов'язуємося вжити відповідних заходів забезпечення безпеки персональних даних, які Ви надаєте нам, коли Ви відвідуєте і використовуєте цей Сайт. У даній Угоді ми описуємо всі види персональних даних, які ми отримуємо через даний Сайт, а також те, як ми їх використовуємо і кому ми їх надаємо, а також свідчить про Вашу згоду, дану Компанії та Покупцю на обробку Ваших персональних даних.

  Компанія та Покупець зобов’язуються вживати відповідних заходів для забезпечення безпеки персональних даних, які Ви надаєте під час користування Сайтом.

  Користуючись Сайтом, Ви висловлюєте свою згоду з даним Положенням про конфіденційність. Якщо Ви не згодні з даним Положенням про конфіденційність, Ви не можете користуватися цим Сайтом.

  Як ми захищаємо персональні дані

  Безпека персональних даних є для нас найвищим пріоритетом. Ми дотримуємося і забезпечуємо, щоб Допущені треті особи дотримувалися відповідних адміністративних, технічних і фізичних заходів щодо забезпечення безпеки, розроблених для захисту від несанкціонованого розкриття, використання, модифікації або знищення персональних даних, які Ви надаєте нам, коли Ви відвідуєте і використовуєте цей Сайт. Ми використовуємо захищені канали зв'язку для забезпечення безпеки передачі Ваших персональних даних.

  Отримання від вас інформації

  Пройшовши реєстрацію на Сайті, Ви будете включені в базу даних користувачів пристроїв нового покоління glo™ та виробів з тютюну для електричного нагрівання. Ви будете отримувати інформацію і матеріали, що мають відношення до вказаної продукції і різних питань, пов'язаних з такою продукцією, а також запрошення на наші інші сайти. Погоджуючись з даною Угодою, Ви погоджуєтесь з тим що Ми направлятимемо Вам таку інформацію за допомогою засобів електронного зв'язку або іншим способом (включаючи телефонні дзвінки, електронну пошту, пошту, SMS, MMS та інші месенджери). Ви також погоджуєтесь надавати свої відгуки щодо досвіду користування gloTM каналами зв’язку вказаними вище. Ви в будь-який момент можете звернутися з вимогою припинити направляти Вам таку інформацію за телефоном 8008 (дзвінки безкоштовні) або перейшовши за відповідним посиланням у листі електронної пошти. Ви також в будь-який момент можете звернутися з вимогою виключити Вас з бази даних за адресою 01014, м. Київ, вул. Болсуновська, 13-15, 14 пов. Видалення з бази даних Ваших персональних даних означає, що Ви не будете отримувати від нас вказану інформацію і всі Ваші дані буде видалено з нашої бази.

  Інформація, яку Ви надаєте для використання сайту

  Ви підтверджуєте, що Ви старше 18 років, вживаєте тютюнові вироби, проживаєте в Україні. Реєструючись на Сайті Ви надаєте згоду на використання та обробку Ваших персональних даних і вчинення інших дій, передбачених Законом України "Про захист персональних даних". Ви підтверджуєте, що всі наведені Вами персональні дані є достовірними та точними. Ви повністю усвідомлюєте, що несете відповідальність за надання недостовірних персональних даних про себе. Ви підтверджуєте, що добровільно та безоплатно надаєте Компанії свою згоду на будь-яку безстрокову обробку будь-яких Ваших персональних даних (включаючи прізвище, ім’я та по батькові, дату народження, адресу місця проживання, номер стаціонарного або/та мобільного телефону, адресу електронної пошти тощо), в тому числі на збирання, реєстрацію, включення в бази даних, накопичення, зберігання, адаптування, зміну, поновлення, використання, поширення (розповсюдження, реалізацію, передачу, надання доступу будь-яким третім особам, включаючи іноземних фізичних та юридичних осіб, без будь-якого окремого повідомлення Вас, про здійснення такого розповсюдження, реалізації, передачі, або надання доступу), знеособлення, знищення персональних даних у базі персональних даних, як на території України, так і за кордоном, та іншим чином збирання, безстрокове зберігання, використання та поширення Ваших персональних даних з метою надання Компанією повнолітнім споживачам інформації, пов’язаної з продукцією Компанії, а також отримання Ваших відгуків про Ваш досвід споживання gloTM, участі у персоналізованих маркетингових активностях та дослідженнях, будь-якими засобами, а також згоду на надання будь-яким третім особам, включаючи нерезидентів (іноземних суб’єктів відносин), права обробляти Ваші персональні дані з зазначеною метою. Ви також підтверджуєте, що добровільно надаєте Компанії, її філіям, афілійованим особам та уповноваженим ними особам свою згоду на отримання/безстрокове зберігання Компанією наданих Вами копій документів, необхідних для перевірки Вашої особи та Вашого віку, якщо такі будуть надані. Ви дозволяєте Компанії, її афілійованим особам та уповноваженим ними особам, Допущеним третім особам, направляти Вам на вказані Вами адресу, адресу електронної пошти та номери телефонів інформацію про майбутні події, заходи і послуги, а також актуальну і достовірну інформацію про продукцію Компанії і пункти продажу відповідно до українського законодавства. Ви погоджуєтеся негайно інформувати Компанію про зміну Ваших персональних даних та (або) зміну статусу споживача тютюну або користування gloTM. Дана згода діє до дати її відкликання Вами шляхом направлення електронною поштою на адресу Компанії письмового повідомлення або телефоном.

  Володільцем Ваших персональних даних є Компанія і зібрані Ваші персональні дані (прізвище, ім’я, по-батькові, дата народження, місце (адреса) проживання (реєстрації), номер стаціонарного та/або мобільного телефону, адреса електронної пошти, тощо) будуть включені до Бази даних.

  З усіх питань щодо обробки Ваших персональних даних Компанією Ви можете звертатися за адресою: 01014, м. Київ, вул. Болсуновська, 13-15, 14 пов. або за безкоштовним номером 8008.

  Інформація, яку ми надаємо

  Компанія і Продавець не передає і не розкриває Ваші персональні дані, які отримуються на даному Сайті, Будь-яким третім особам для їх власних маркетингових цілей. Ваші персональні дані, отримані на даному Сайті, можуть бути розкриті Продавцеві або будь-якій з Допущених третіх осіб і в межах, не заборонених чинним законодавством, можуть бути передані в іншу країну, в якій ми і або будь-яка з Допущених третіх осіб здійснює діяльність, включаючи, але не обмежуючись, імпорт ваших персональних даних. Компанія, Продавець і Допущені треті особи можуть також розкривати Ваші персональні дані, якщо це вимагається згідно із законодавством, що застосовується. Використовуючи Сайт Ви безумовно і безвідклично розумієте і погоджуєтеся з вищеперерахованими умовами розкриття та передачі Ваших персональних даних.

  Ваші права як суб'єкта персональних даних

  Ви маєте право: отримувати від нас інформацію щодо: джерел збирання, місцезнаходження Ваших персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце перебування володільця, тобто Компанії, чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим Вами особам, крім випадків, встановлених законом; отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються Ваші персональні дані; на доступ до своїх персональних даних; отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних; пред’являти вмотивовану вимогу Компанії із запереченням проти обробки своїх персональних даних; пред'являти вмотивовану вимогу Компанії щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними; на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи; звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини або до суду; застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних; вносити застереження стосовно обмеження права на обробку Ваших персональних даних під час надання згоди; відкликати згоду на обробку персональних даних; знати механізм автоматичної обробки персональних даних; на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

  Використання файлів «cookie»

  «Сookie» — це невеликі файли з даними, які відправляються до Вашого браузеру з веб-серверу і зберігаються на жорсткому диску Вашого комп’ютера. Посилання на файли «сookie» в цій Угоді також належать до інших способів автоматичного доступу до даних або їхнього зберігання на вашому жорсткому диску.

  Коли ви перейшли до Сайту, вам було надано повідомлення, яке сповістило вас про те, що на цьому Сайті використовуються «cookie». Ми повинні були використати «cookie», щоби надати вам це повідомлення. Якщо Ви продовжуєте використовувати цей Сайт, додаткові «cookie» будуть встановлені на ваш пристрій у спосіб, який описано у наведеній нижче таблиці. Продовжуючи використовувати цей Сайт після того, як ми надали вам це повідомлення, ви погоджуєтеся із використанням «cookie» у спосіб, наведений у цій Угоді використання файлів «cookie».

  Типи файлів cookie, які ми використовуємо на нашому Веб-сайті:

  Обов'язкові файли cookie: це файли cookies, необхідні для роботи нашого сайту, наприклад, cookies, які дозволяють Вам реєструватися в захищених розділах нашого сайту або використовувати платіжні онлайн-сервіси.

  Аналітичні файли cookies: вони дозволяють розпізнавати і підраховувати кількість відвідувачів, а також бачити, як відвідувачі переміщуються на нашому Сайті. Це допомагає нам поліпшити роботу Сайту, наприклад, щоб користувачі легко знаходили те, що вони шукають.

  Рекламні файли cookies: ці файли реєструють Ваш візит на наш сайт, а також сторінки, які Ви відвідали і посилання, які Ви відкривали. Ми використовуємо цю інформацію, щоб надати Вам рекламу і контент, які, на нашу думку, можуть бути Вам цікаві. У даних цілях ми можемо передавати цю інформацію третім особам.

  Файли cookies, які працюють на даному сайті можуть передавати дані третім сторонам (іншим провайдерам, сайтам-партнерам та інше). Це необхідно для того, щоб аналітичні та рекламні файли cookies працювали коректно.

  Назва

  Опис

  Термін дії

  Категорія

  cart_currency 

  Забезпечують роботу функції оформлення замовлення на сайті

  Постійні файли cookie 13 днів

  Обов'язкові файли cookie

  cart_sig 

  Забезпечують роботу функції оформлення замовлення на сайті

  Постійні файли cookie 13 днів

  secure_customer_sig 

  Забезпечують роботу функції авторизації користувача на сайті

  Постійні файли cookie 20 років

  Shopify
  _landing_page 
  _orig_referrer 
  _s 
  _shopify_fs 
  _shopify_s 
  _shopify_sa_p 
  _shopify_sa_t 
  _shopify_y 
  _y 

  Дозволяють розпізнавати і підраховувати кількість відвідувачів на сайті, аналізувати аудиторію та поведінку користувачів на сайті.

  Постійні файли cookie
  _landing_page - 13 днів
  _orig_referrer  - 13 днів
  _s - 1 день
  _shopify_fs - 2 роки 
  _shopify_s - 1 день
  _shopify_sa_p - 1 день
  _shopify_sa_t - 1 день
  _shopify_y - 2 роки
  _y - 2 роки

  Аналітичні файли cookie

  _shopify_country
  clientCountry
  clientIp

  Дозволяють визначати країну для перевірку дозволу на завантаження сайту

  Постійні файли cookie
  _shopify_country - сесія
  clientCountry - 1 день
  clientIp - 1 день

  Обов'язкові файли cookie

  Google Analitycs
  _ga  - 2 роки
  _gat - 1 день
  _gid - 1 день
  collect - сесія

  Використовуються для збору інформації про те, як ви та інші відвідувачі використовуєте наш веб-сайт, яку ми використовуємо для його покращення. «Cookie» збирають інформацію у знеособленому вигляді, включно з кількістю відвідувачів веб-сайту, звідки відвідувачі прийшли на веб-сайт та які сторінки вони відвідали.

  Постійні файли/сесійні файли cookies
  _ga  - 2 роки
  _gat - 1 день
  _gid - 1 день
  collect - сесія

  Аналітичні файли cookie
  Щоби відмовитися від відстежування за допомогою Google Analytics на всіх веб-сайтах, будь ласка, відвідайте:
  Google Analytics Opt-out Browser Add-on 

  vuid

  Ми використовуємо Vimeo для вбудовування відео на ваш сайт. Ці файли cookie використовуються Vimeo для збору інформації про відстеження аналітики.

  Постійні файли cookie 2 роки

  Аналітичні файли cookie

  Facebook
  _fbp 
  fr
  tr

  Використовується компанією Facebook для надання серії рекламних продуктів, таких як торгівля в режимі реального часу від рекламодавців третьої сторони

  Постійні файли cookies
  _fbp  - 3 місяці
  fr - 3 місяці
  tr - сесія

  Рекламні файли cookie

  ads/ga-audiences 

  Використовується Google AdWords для повторного відвідування відвідувачів

  Сесійні файли cookie

  Рекламні файли cookie

  popup_id

  Використовуються для корректного відображення вспливаючого вікна на сайті

  Постійні файли cookie 30 днів

  Обов'язкові файли cookie

  Shopify
  storefront/page 
  storefront/session-attribution 
  storefront/track 

  myglo.com.ua

  Сесійні файли cookie

  Обов'язкові файли cookie

  am-uid 

  admixer.net 

  Постійні файли cookie 2 роки

  Рекламні файли cookie

  mkmgrgp

  hybrid.ai 

  Постійні файли cookie 1 день

  Рекламні файли cookie

  uid

   pa.tns-ua.com 

  Постійні файли cookie 2 роки

  Рекламні файли cookie

  vid

  hybrid.ai 

  Постійні файли cookie 60 років

  Рекламні файли cookie

  MgidSensorHref 

  myglo.com.ua

  Постійні файли cookie 3 місяці

  Рекламні файли cookie

  MgidSensorNVis 

  myglo.com.ua

  Постійні файли cookie 3 місяці

  Рекламні файли cookie

  1x1.gif 

  a.mgid.com 

  Сесійні файли cookie

  Рекламні файли cookie

  apuid 

   a4p.adpartner.pro 

  Постійні файли cookie 38 місяців

  Рекламні файли cookie

  flag 

   a4p.adpartner.pro, myglo.com.ua 

  Постійні файли cookie необмежений

  Рекламні файли cookie

  muidn 

  mgid.com 

  Постійні файли cookie 6867 днів

  Рекламні файли cookie

  vplayer_user_id

   a4p.adpartner.pro 

  Постійні файли cookie необмежений

  Рекламні файли cookie

  vplayer_user_id

  pa.tns-ua.com

  Постійні файли cookie необмежений

  Аналітичні файли cookie


  Для отримання додаткової інформації про файли «сookie», включно з налаштуванням вашого браузеру в такий спосіб, щоби він не підтримував файли цього типу, відвідайте сайт www.allaboutcookies.org .

  Як з нами зв'язатися

  Ви можете звертатися до нас з будь-якими питаннями, які у Вас можуть виникнути у зв'язку з даними Умовами користування та Положенням про конфіденційність, за адресою:

  Безкоштовна гаряча лінія підтримки користувачів:0-800-50-90-80 або 8008

  e-mail: info@myglo.сom.ua

  ТОВ «Бритіш Американ Тобакко Сейлз Енд Маркетинг Україна»01014, м. Київ, вул. Болсуновська, 13-15

  Звертаємо Вашу увагу на те, що ця Угода застосовується тільки до даного Сайту, і їх дія не поширюється на будь-які інші Сайти, включаючи Сайти Компанії, Продавця, будь-яких Допущених третіх осіб або будь-яких третіх осіб, які можуть регулюватися іншими умовами та політиками.