фільтр
Не знайшли відповідь на своє питання? Зателефонуйте на гарячу лінію підтримки користувачів
8 800 50 90 80 або
за коротким номером 8008
Залишити питання

Питання та відповіді

ТЕХНОЛОГІЯ glo™

 • glo™ – це інноваційна смарт-технологія нагрівання тютюну, що зменшує кількість токсинів на 90%*. Разом із тютюновими стіками neo™ технологія індукційного нагрівання розкриває багатогранний смак спеціально відібраних сортів тютюну. glo™ та neo™ призначені для використання повнолітніми споживачами тютюнових виробів.

  * Порівняння диму від спаленого тютюну у стандартних сигаретах 3R4F (приблизно 9 мг смол) та аерозолю від нагрітого тютюну у пристрої glo™. Порівнюється 9 шкідливих компонентів, рекомендованих ВООЗ до зменшення. Це не обов’язково означає, що цей продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.

 • Індукційне нагрівання – це прогресивна технологія, широко застосовувана у побуті (наприклад, у сучасних кухонних плитах), що була зменшена для удосконалення процесу нагрівання у пристрої glo. Індукційне нагрівання працює наступним чином – стік вставляється всередину пристрою у металеву камеру, яка нагрівається спеціальним індуктором за допомогою магнітного поля. Дана технологія дозволяє нагрівати стік швидше і забезпечує більш виразний смак тютюну.

 • Всередині пристрою знаходиться циліндрична камера, в яку вставляється тютюновий стік. При активації девайсу батарея подає напругу до нагрівальної камери, де і нагрівається тютюн в стандартному режимi не вище 250+-5°C, у режимі Boost до 280°C (у пристроях glo™ pro та glo™ HYPER). У результаті утворюється насичений нікотином аерозоль.

 • Попіл утворюється під час спалювання тютюну, а при використанні пристрою glo™ відбувається нагрівання тютюну без горіння.

 • glo™ нагріває тютюн без горіння, тому немає сигаретного диму, а натомість утворюється тютюновий аерозоль. Сигарети спалюють тютюн приблизно при 900°C. Широко визнано, що велика частина шкоди, пов'язаної з тютюном, викликана вдиханням диму, що утворюється при спалюванні тютюну. В glo™ тютюн не спалюється, а нагрівається, тому в результаті виділяється на 90% менше токсинів* у порівнянні зі звичайними сигаретами, що робить використання glo™ потенційно менш небезпечним для здоров'я.

  * Порівняння диму від спаленого тютюну у стандартних сигаретах 3R4F (приблизно 9 мг смол) та аерозолю від нагрітого тютюну у пристрої glo™. Порівнюється 9 шкідливих компонентів, рекомендованих ВООЗ до зменшення. Це не обов’язково означає, що цей продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.

 • Ці пристрої некоректно порівнювати, тому що вони функціонують по-різному. На сьогоднішнй день відсутні результати досліджень щодо різниці впливу систем для нагрівання тютюну й електронних сигарет на здоров’я людини. Без наукових даних ми не можемо стверджувати, що glo™ є менш шкідливим для здоров’я, аніж інші тютюнові або нікотиновмісні продукти.

 • glo™ – це цілком новий спосіб споживання тютюну, в якому використовується технологія індукційного нагрівання*. Спочатку смак може видатися незвичним, відрізнятися від смаку тютюну в сигареті, але це тому, що він не містить компонентів, які утворюються під час горіння тютюну. При використанні glo™ виділяється в середньому на 90% менше токсинів** і, при цьому, не утворюється попелу та диму*** і залишається менше запаху на одязі****.

  * в моделях glo™ HYPER та glo™ pro

  ** Порівняння диму від спаленого тютюну у стандартних сигаретах 3R4F (приблизно 9 мг смол) та аерозолю від нагрітого тютюну у пристрої glo™. Порівнюється 9 шкідливих компонентів, рекомендованих Всесвітньою Організацією Охорони Здоров’я ВООЗ до зменшення.

  *** Без сигаретного диму, тільки аерозоль від нагрітого тютюну.

  **** У порівнянні з димом від звичайної сигарети.

  Ці якості не обов’язково означають, що цей продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.

СТІКИ neo™ ДЛЯ glo™

 • Стіки neo™ у форматі демі — це лінійка стіків, розроблена для використання з пристроями для нагрівання тютюну glo™ HYPER, в той час як стіки neo™ у форматі нано - для glo™ pro, glo™ nano та glo™ 2.0.

  Стіки формату демі містять на 30% більше тютюну, що забезпечує більше насичення від тютюну.

 • В лінійці стіків neo™ у форматі демі ти можеш знайти як класичний тютюновий смак, так і унікальні пропозиції з капсулами.

  TERRACOTA TOBACCO - Добре збалансований, насичений смак високоякісного тютюну з кремовими нотками та м’яким післясмаком.

  REDBERRY PASTEL - Освіжаючий смак ментолу, що гармонічно поєднується з насиченим тютюновим ароматом. Доповнено капсулою зі смаком міксу червоних ягід.

  BRILLIANT BERRY - Класичний тютюновий смак із легким ягідним ароматом. Доповнений капсулою зі смаком лісової ягоди та фільтром із солодким присмаком для більш яскравого та багатогранного смаку.

  MAGNETIC PINEAPPLE - Збалансований тютюновий смак, що в один клік доповнюється яскравими нотками тропічних фруктів.

  В лінійці стіків neo™ у форматі нано також доступний широкий вибір смаків:

  RICH TABACCO – насичений, оксамитовий смак класичного тютюну

  CREAMY TABACCO – м’який смак класичного тютюну з кремовими відтінками. Доповнено фільтром із солодким присмаком

  DARK FRESH – вишуканий смак класичного тютюну з ментолом та ягідними нотками

  CITRIC MIX – смак класичного тютюну з освіжаючими цитрусовими відтінками

  BOOST RED – мікс ягідних та освіжаючих смаків в одній капсулі

  BOOST ROYALE – солодкий мікс ягідних смаків в одній капсулі. Доповнено фільтром із солодким присмаком

  BOOST SCARLET – мікс фруктового та карамельного смаків в одній капсулі. Доповнено фільтром із солодким присмаком

 • Всі стіки нео містять високоякісний тютюн Вірджинія, спеціально оброблений та підготовлений для нагрівання.

  Стіки neo™ складаються з тютюнового стержня і Tube- фільтра, які об'єднані та обгорнуті в папір. Окрім цього, стіки формату демі містять тонкий шар алюмінієвої фольги, що запобігає тлінню стіка.

 • З огляду на кардинальні відмінності процесів горіння і нагрівання тютюну, також відрізняється і кількість нікотину, що отримується в процесі. Кількість нікотину залежить від особливостей використання пристрою для нагрівання тютюну (від сили, глибини і частоти затяжки користувача).

ПОКУПКА ТА РЕЄСТРАЦІЯ ПРИСТРОЮ

 • Продукцію glo™ можна замовити на офіційному сайті myglo.com.ua або придбати у фірмових магазинах glo™ studio та в роздрібних мережах. Адреси точок продажу ти можеш знайти у відповідному розділі «Де придбати» на сайті.

 • Коробка, пристрій glo™, USB-кабель, щіточка для чищення. На сайті також доступні товарні позиції, до яких входить пристрій glo™ та блок стіків neo™.

 • Пристрій необхідно зареєструвати для того, щоб згідно з умовами Програми лояльності скористатися можливістю обміняти пристрій у разі його несправності протягом 1 року з дати придбання, а також отримати доступ до низки ексклюзивних переваг:

  • оперативна заміна девайсу в разі дефектів;
  • служба підтримки glo™ завжди буде рада допомогти у вирішенні будь-яких питань;
  • підтримка після покупки пристрою;
  • ти будеш першим, хто дізнається про всі останні новини glo™ і отримає доступ до персональних пропозицій.
 • Ти можеш зареєструвати свій пристрій за унікальним кодом пристрою у розділі «Зареєструвати пристрій» на сайті myglo.com.ua.

 • Унікальний код пристрою можна знайти на нижній панелі коробки набору glo™: ти побачиш помаранчеву наліпку з кодом вашого пристрою glo™.

ЕКСПЛУАТАЦІЯ ДЕВАЙСУ

 • Режим Boost був розроблений для того, щоб у тебе була додаткова можливість швидше нагріти стік при трохи вищій температурі та отримати більше насичення від тютюну. У режимі Standard пристрій нагріває стік до температури 250 ºС, при цьому тривалість сесії складає 4 хвилини. За допомогою режиму Boost стік прогріється до 280ºС. Тривалість сесії у режимі Boost трохи менша і складає 3 хвилини.

 • Просто натисни і тримай круглу кнопку в центрі пристрою, після чого через 3 секунди пристрій почне вібрувати (активується стандартний режим), продовжуй утримувати кнопку та відпусти при другій вібрації через 5 секунд, щоб активувати режим Boost.

  Після активації стандартного або Boost режиму користувач не може змінити режим до завершення сеансу використання.

 • Функція вібрації у пристрої для нагрівання тютюну glo™ за замовчуванням включена.

  Щоб відключити вібрацію, затисни контрольну кнопку на пристрої на 10 секунд. Пристрій для нагрівання тютюну glo™ злегка завібрує через 3 секунди. Продовжуйте тримати контрольну кнопку натиснутою. Пристрій двічі завібрує, в цей момент відпусти кнопку і натисни знову, щоб вимкнути функцію вібрації. Це повинно бути зроблено протягом 5 секунд, поки пристрій вібрує.

  Щоб знову включити функцію вібрації, затисни контрольну кнопку пристрою для нагрівання тютюну glo™ на 10 секунд. Після 3 секунд пристрій не завібрує. Продовжуй тримати контрольну кнопку натиснутою. Пристрій завібрує один раз, в цей момент відпусти кнопку і тут же натисни її знову, щоб включити функцію вібрації. Це повинно бути зроблено протягом 5 секунд, поки пристрій вібрує

 • Ти можеш обміняти пристрій glo™ на новий протягом 12 місяців з моменту придбання або з моменту останього обмiну у випадку втрати ним функціональних характеристик.

  Замiна пристрою можлива при наявностi коробки набору glo™, де вказаний код пристрою.

  Перелік авторизованих пунктів обміну glo™ можна знайти на нашому сайтi: https://myglo.com.ua/pages/ugoda-z-korystuvachem#conditions

  Якщо твоє місто відсутнє в перелiку, будь ласка, звернись на нашу гарячу лінію підтримки користувачів за телефоном 8 800 50 90 80 або 8008* або на info@myglo.com.ua або звернись в чат-бот “myglobot_ua“

  *Дзвінки безкоштовні. Тільки для повнолітніх.

 • Пристрій glo™ можна повернути, якщо ним не користувалися, збережено товарний вигляд продукції, ярлики, упаковка, комплектність і при собі ти маєш упаковку зі всіма комплектуючими (USB-кабель, адаптер, щітка для чищення), протягом 14 днів з моменту покупки (або 14 днів з моменту доставки кур’єрською службою). Детальніше ти можеш дізнатися у розділі «Порядок повернення та обміну угоди з користувачем» на сайті myglo.com.ua.

 • Будь ласка, звернись на гарячу лінію підтримки користувачів за телефоном 8 800 50 90 80 або 8008*; e-mail info@myglo.com.ua.

  *Дзвінки безкоштовні. Тільки для повнолітніх.