Питання та відповіді

Що таке glo™?

glo™ – це сучасна технологія нагрівання тютюну, що дає у середньому на 90-95% менше токсинів*. Разом із тютюновими стіками neostiks™ технологія розкриває багатогранний смак спеціально відібраних сортів тютюну. glo™ та neostiks™ призначені для використання повнолітніми споживачами тютюнових виробів.

* Порівняння диму від спаленого тютюну у стандартних сигаретах 3R4F (приблизно 9 мг смол) та аерозолю від нагрітого тютюну у пристрої glo™. Порівнюється 9 шкідливих компонентів, рекомендованих ВООЗ до зменшення. Це не обов’язково означає, що цей продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.

Який основний механізм роботи пристрою?

Всередині пристрою знаходиться циліндрична камера, в яку вставляється тютюновий стік. При активації батарея подає напругу до нагрівальної камери, де і нагрівається тютюн при температурі від 240 до 245 градусів (до 280 градусів у режимі Boost у пристрої glo pro). В результаті утворюється насичена нікотином пара.

Чому при використанні пристрою glo™ не утворюється попіл?

Попіл утворюється при горінні, а при використанні пристрою glo™ відбувається нагрівання тютюну без горіння.

Пристрій glo™ менш шкідливий для здоров’я, ніж електронні сигарети?

Ці пристрої різні і функціонують по-різному. На сьогодні немає результатів досліджень про різницю впливу систем нагрівання тютюну й електронних сигарет на здоров’я людини. Без наукових даних ми не можемо говорити, що glo™ є менш шкідливим для здоров’я, аніж інші тютюнові або нікотиновмісні продукти.

В чому різниця між пристроєм glo™ і підпаленим тютюном (звичайною сигаретою)?

glo™ – це цілком новий спосіб споживання тютюну. Спочатку смак може видатися незвичним, відрізнятися від смаку тютюну у сигареті, але це тому, що він не містить компонентів, які утворюються під час горіння тютюну. При використанні glo™ виділяється в середньому на 90-95% менше токсинів* і, при цьому, не утворюється попелу та диму** і залишається менше запаху на одязі***.

* Порівняння диму від спаленого тютюну у стандартних сигаретах 3R4F (приблизно 9 мг смол) та аерозолю від нагрітого тютюну у пристрої glo™. Порівнюється 9 шкідливих компонентів, рекомендованих Всесвітньою Організацією Охорони Здоров’я ВООЗ до зменшення.
** Без сигаретного диму, тільки аерозоль від нагрітого тютюну.
*** У порівнянні з димом від звичайної сигарети.
Ці якості не обов’язково означають, що цей продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.

Ці якості не обов’язково означають, що цей продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.

Що входить у комплект стартового набору glo™?

Пристрій glo™, USB-кабель, блок живлення, щіточка для чищення, блок neostiks™.

Що означає «без горіння, без попелу й менше запаху*»?

У пристрої glo™ тютюн не горить, а нагрівається. Завдяки цьому в процесі використання не утворюється попіл. Також, при використанні glo™ виділяється менше запаху у порівнянні з димом, що утворюється при курінні звичайних сигарет.

* Нагріває тютюн без горіння. У порівнянні з димом від звичайної сигарети. Це не обов’язково означає, що цей продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.

Які на смак різні тютюнові стіки?

Bright Tobacco – смак справжніх Вірджинських тютюнів, ретельно відібраних для збалансованого смаку

Dark Fresh – вишуканий смак класичного тютюну з ментолом таягідними нотками

Rich Tobacco – насичений, оксамитовий смак класичного тютюну

Creamy Tobacco – м’який смак класичного тютюну з кремовими відтінками. Доповнено солодким фільтром

Citric Mix – смак класичного тютюну з освіжаючими цитрусовими відтінками

Boost Red – мікс ягідних та освіжаючих смаків в одній капсулі

Boost Royale – солодкий мікс ягідних смаків в одній капсулі. Доповнено солодким фільтром

Boost Scarlet – мікс фруктового та карамельного смаків в одній капсулі. Доповнено солодким фільтром

Що необхідно робити, якщо пристрій glo™ не працює належним чином?

Будь ласка, зверніться на гарячу лінію підтримки користувачів за телефоном
8 800 50 90 80 або 8008*; по e-mail info@myglo.com.ua.

*Дзвінки безкоштовні. Тільки для повнолітніх.

Навіщо реєструвати пристрій?

Пристрій необхідно зареєструвати для того, щоб згідно з умовами Програми лояльності скористатися можливістю обміняти пристрій у разі його несправності протягом 1 року з дати придбання, а також отримати доступ до низки ексклюзивних переваг:

• негайна заміна продукту у разі дефектів;
• служба підтримки glo™ завжди буде у вашому розпорядженні для вирішення сумнівів і питань;
• підтримка після покупки пристрою;
• отримання новин від glo™ – ви будете першим, хто дізнається всі останні новини зі світу glo™ і отримає доступ до персональних пропозицій.
Як зареєструвати пристрій glo™?

Ви можете зареєструвати свій пристрій за унікальним кодом пристрою у розділі Зареєструвати пристрій на головній сторінці сайту myglo.com.ua.

Де знаходиться унікальний код пристрою?

Унікальний код пристрою можна знайти на нижній панелі (коробці) стартового набору glo™: ви побачите помаранчеву наклейку з кодом вашого пристрою glo™.

Де я можу купити glo™?

Продукцію glo™ можна замовити на офіційному сайті myglo.com.ua, у фірмових магазинах glo™ в роздрібних мережах. Адреси точок продажу ви можете знайти у відповідному розділі Де придбати на сайті.

Як я можу повернути пристрій?

Пристрій glo™ можна повернути, якщо ним не користувалися, збережено товарний вигляд продукції, ярлики, упаковка, комплектність, і при собі Ви маєте упаковку зі всіма аксесуарами (USB-кабель, адаптер, щітка для чищення), протягом 14 днів з моменту покупки (або 14 днів з моменту доставки кур’єрською службою). Детальніше Ви можете дізнатися у розділі Порядок повернення та обміну угоди з користувачем на сайті myglo.com.ua.

Не знайшли відповідь на своє питання? Зателефонуйте на гарячу лінію підтримки користувачів або скористайтеся формою зворотнього зв’язку.

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК 8 800 50 90 80 або за коротким номером 8008

*Дзвінки безкоштовні. Тільки для повнолітніх.