фільтр
Не знайшли відповідь на своє питання? Зателефонуйте на гарячу лінію підтримки користувачів
8 800 50 90 80 або
за коротким номером 8008
Залишити питання

Питання та відповіді

ТЕХНОЛОГІЯ glo™

 • glo™ – це інноваційна смарт-технологія нагрівання тютюну, що зменшує кількість токсинів на 90%*. Разом із тютюновими стіками neo™ технологія індукційного нагрівання розкриває багатогранний смак спеціально відібраних сортів тютюну. glo™ та neo™ призначені для використання повнолітніми споживачами тютюнових виробів.

  *Цей продукт не виключає всі ризики та містить нікотин, що викликає залежність. Порівняння диму від спалюваного тютюну в стандартній сигареті (приблизно 9 мг смол) і аерозолю від нагрітого тютюну в пристрої glo ™. Порівнюється 9 типів шкідливих речовин, які Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує скоротити у димі сигарет.

 • Індукційне нагрівання – це прогресивна технологія, широко застосовувана у побуті (наприклад, у сучасних кухонних плитах), що була зменшена для удосконалення процесу нагрівання у пристрої glo. Індукційне нагрівання працює наступним чином – стік вставляється всередину пристрою у металеву камеру, яка нагрівається спеціальним індуктором за допомогою магнітного поля. Дана технологія дозволяє нагрівати стік швидше і забезпечує більш виразний смак тютюну.

 • Всередині пристрою знаходиться циліндрична камера, в яку вставляється тютюновий стік. При активації девайсу батарея подає напругу до нагрівальної камери, де і нагрівається тютюн в стандартному режимi не вище 250+-5°C, у режимі Boost до 280°C (у пристроях glo™ pro та glo™ HYPER). У результаті утворюється насичений нікотином аерозоль.

 • Попіл утворюється під час спалювання тютюну, а при використанні пристрою glo™ відбувається нагрівання тютюну без горіння.

 • glo™ нагріває тютюн без горіння, тому немає сигаретного диму, а натомість утворюється тютюновий аерозоль. Сигарети спалюють тютюн приблизно при 900°C. Широко визнано, що велика частина шкоди, пов'язаної з тютюном, викликана вдиханням диму, що утворюється при спалюванні тютюну. В glo™ тютюн не спалюється, а нагрівається, тому в результаті виділяється на 90% менше токсинів* у порівнянні зі звичайними сигаретами, що робить використання glo™ потенційно менш небезпечним для здоров'я.

  *Цей продукт не виключає всі ризики та містить нікотин, що викликає залежність. Порівняння диму від спалюваного тютюну в стандартній сигареті (приблизно 9 мг смол) і аерозолю від нагрітого тютюну в пристрої glo ™. Порівнюється 9 типів шкідливих речовин, які Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує скоротити у димі сигарет.

 • Ці пристрої некоректно порівнювати, тому що вони функціонують по-різному. На сьогоднішнй день відсутні результати досліджень щодо різниці впливу систем для нагрівання тютюну й електронних сигарет на здоров’я людини. Без наукових даних ми не можемо стверджувати, що glo™ є менш шкідливим для здоров’я, аніж інші тютюнові або нікотиновмісні продукти.

 • glo™ – це цілком новий спосіб споживання тютюну, в якому використовується технологія індукційного нагрівання*. Спочатку смак може видатися незвичним, відрізнятися від смаку тютюну в сигареті, але це тому, що він не містить компонентів, які утворюються під час горіння тютюну. При використанні glo™ виділяється в середньому на 90% менше токсинів**.

  * в моделях glo™ HYPER та glo™ pro

  **Цей продукт не виключає всі ризики та містить нікотин, що викликає залежність. Порівняння диму від спалюваного тютюну в стандартній сигареті (приблизно 9 мг смол) і аерозолю від нагрітого тютюну в пристрої glo ™. Порівнюється 9 типів шкідливих речовин, які Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує скоротити у димі сигарет.

ПОКУПКА ТА РЕЄСТРАЦІЯ ПРИСТРОЮ

 • Продукцію glo™ можна замовити на офіційному сайті myglo.com.ua або придбати у фірмових магазинах glo™ studio та в роздрібних мережах. Адреси точок продажу ти можеш знайти у відповідному розділі «Де придбати» на сайті.

 • Коробка, пристрій glo™, USB-кабель, щіточка для чищення.

 • Пристрій необхідно зареєструвати для того, щоб згідно з умовами Програми лояльності скористатися можливістю обміняти пристрій у разі його несправності протягом 1 року з дати придбання, а також отримати доступ до низки ексклюзивних переваг:

  • оперативна заміна девайсу в разі дефектів;
  • служба підтримки glo™ завжди буде рада допомогти у вирішенні будь-яких питань;
  • підтримка після покупки пристрою;
  • ти будеш першим, хто дізнається про всі останні новини glo™ і отримає доступ до персональних пропозицій.
 • Ти можеш зареєструвати свій пристрій за унікальним кодом пристрою у розділі «Зареєструвати пристрій» на сайті myglo.com.ua.

 • Унікальний код пристрою можна знайти на нижній панелі коробки набору glo™: ти побачиш помаранчеву наліпку з кодом вашого пристрою glo™.

ЕКСПЛУАТАЦІЯ ДЕВАЙСУ

 • В лінійці стіків neo™ у форматі демі ти можеш знайти як класичний тютюновий смак, так і пропозиції з капсулами.

  TERRACOTA TOBACCO – Тютюнові стіки з насиченим ароматом тютюну з м’яким післясмаком.

  BRIGHT TOBACCO Тютюнові стіки із делікатним ароматом класичного тютюну з квітковими нотками.

  SCARLET CLICK (попередня назва REDBERRY PASTEL) Тютюнові стіки з ароматом освіжаючого ментолу та фруктами, доповнені капсулою зі смаком червоних ягід.

  PURPLE CLICK (попередня назва BRILLIANT BERRY) Тютюнові стіки, що поєднанують преміальний тютюн та ягідний аромат з капсулою зі смаком лісової ягоди.

  TROPIC CLICK (попередня назва MAGNETIC PINEAPPLE) Тютюнові стіки із збалансованим та насиченим тютюновим ароматом доповненим капсулою зі смаком тропічних фруктів.

  PURPLE YELLOW MIX (попередня назва PINEAPPLE BERRY MIX) Тютюнові стіки із подвійною капсулою зі смаками ананасу та чорниці, та фільтром із солодким присмаком.

  TROPIC MIX (попередня назва PINA COOLADA) Тютюнові стіки з ароматом кокосу та капсулою зі смаком ананасу.

  Лімітована серія стіків

  SUNSET SWING Тютюнові стіки з цитрусово-тропічним ароматом та капсулою зі смаком мандарину.

  MIDNIGHT SUN Тютюнові стіки з ароматом кисло-солодких ягід та капсулою зі смаком освіжаючого коктейлю.

  TWILIGHT DANCEТютюнові стіки з ароматом винограду та міксу фруктів з капсулою зі смаком освіжаючого коктейлю.

  В лінійці стіків neo™ у форматі нано також доступний широкий вибір смаків:

  RICH TOBACCO – насичений смак класичного тютюну

  CREAMY TOBACCO – м’який смак класичного тютюну з кремовими відтінками. Доповнено фільтром із солодким присмаком

  BOOST RED – смак освіжаючого тютюну та ягідної капсули

  BOOST ROYALE – солодкий мікс ягідних смаків в одній капсулі. Доповнено фільтром із солодким присмаком

  BOOST SCARLET – смак тютюну з фруктовими нотками та капсулою з карамельним смаком. Доповнено фільтром із солодким присмаком

 • Режим Boost був розроблений для того, щоб у тебе була додаткова можливість швидше нагріти стік при трохи вищій температурі та отримати більше насичення від тютюну. У режимі Standard пристрій нагріває стік до температури 250 ºС, при цьому тривалість сесії складає 4 хвилини. За допомогою режиму Boost стік прогріється до 280ºС. Тривалість сесії у режимі Boost трохи менша і складає 3 хвилини.

 • Просто натисни і тримай круглу кнопку в центрі пристрою, після чого через 3 секунди пристрій почне вібрувати (активується стандартний режим), продовжуй утримувати кнопку та відпусти при другій вібрації через 5 секунд, щоб активувати режим Boost.

  Після активації стандартного або Boost режиму користувач не може змінити режим до завершення сеансу використання.

 • Функція вібрації у пристрої для нагрівання тютюну glo™ за замовчуванням включена.

  Щоб відключити вібрацію, затисни контрольну кнопку на пристрої на 10 секунд. Пристрій для нагрівання тютюну glo™ злегка завібрує через 3 секунди. Продовжуйте тримати контрольну кнопку натиснутою. Пристрій двічі завібрує, в цей момент відпусти кнопку і натисни знову, щоб вимкнути функцію вібрації. Це повинно бути зроблено протягом 5 секунд, поки пристрій вібрує.

  Щоб знову включити функцію вібрації, затисни контрольну кнопку пристрою для нагрівання тютюну glo™ на 10 секунд. Після 3 секунд пристрій не завібрує. Продовжуй тримати контрольну кнопку натиснутою. Пристрій завібрує один раз, в цей момент відпусти кнопку і тут же натисни її знову, щоб включити функцію вібрації. Це повинно бути зроблено протягом 5 секунд, поки пристрій вібрує

 • Ти можеш здійснити гарантійну заміну пристрою glo™ на новий протягом 12 місяців з моменту придбання або з моменту останнього обмiну у випадку втрати ним функціональних характеристик.

  Замiна пристрою можлива при наявностi коробки набору glo™, де вказаний код пристрою. Перелік авторизованих пунктів обміну glo™, а також гарантійні умови можна знайти на нашому сайтi: https://myglo.com.ua/pages/warranty-glo

  Якщо твоє місто відсутнє в перелiку, будь ласка, звернись на нашу гарячу лінію підтримки користувачів за телефоном 8 800 50 90 80 або 8008* або на info@myglo.com.ua або звернись в чат-бот “myglobot_ua“

  *Дзвінки безкоштовні. Тільки для повнолітніх.

 • Пристрій glo™ можна повернути, якщо ним не користувалися, збережено товарний вигляд продукції, ярлики, упаковка, комплектність і при собі ти маєш упаковку зі всіма комплектуючими (USB-кабель, адаптер, щітка для чищення), протягом 14 днів з моменту покупки (або 14 днів з моменту доставки кур’єрською службою). Детальніше ти можеш дізнатися у розділі «Порядок повернення та обміну угоди з користувачем» на сайті myglo.com.ua.

 • Будь ласка, звернись на гарячу лінію підтримки користувачів за телефоном 8 800 50 90 80 або 8008*; e-mail info@myglo.com.ua.

  *Дзвінки безкоштовні. Тільки для повнолітніх.

СТІКИ ДЛЯ glo™

Для отримання інформації необхідно авторизуватися на сайті та пройти перевірку віку

Продовжити
 • Стіки neo™ у форматі демі — це лінійка стіків, розроблена для використання з пристроями для нагрівання тютюну glo™ HYPER, в той час як стіки neo™ у форматі нано - для glo™ pro, glo™ nano та glo™ 2.0.

  Стіки формату демі містять на 30% більше тютюну, що забезпечує більше насичення від тютюну.

 • Всі стіки нео містять високоякісний тютюн Вірджинія, спеціально оброблений та підготовлений для нагрівання.

  Стіки neo™ складаються з тютюнового стержня і Tube- фільтра, які об'єднані та обгорнуті в папір. Окрім цього, стіки формату демі містять тонкий шар алюмінієвої фольги, що запобігає тлінню стіка.

 • З огляду на кардинальні відмінності процесів горіння і нагрівання тютюну, також відрізняється і кількість нікотину, що отримується в процесі. Кількість нікотину залежить від особливостей використання пристрою для нагрівання тютюну (від сили, глибини і частоти затяжки користувача).