Спецпроєкт «Життя триває»: як швидко адаптуватися до нового життя?

Спецпроєкт «Життя триває»: як швидко адаптуватися до нового життя?

Автор
glo™ консультант Знавець інсайтів у світі glo™

glo™ призначений для повнолітніх споживачів тютюну чи нікотину. 

«Відчуття дому нам дарують улюблені речі та стан безпеки», — вважає дизайнерка Катерина Луференко. Тому, якщо цього року вам довелося терміново змінювати місце перебування, варто замислитись, які речі допоможуть вам почуватися комфортно у новій оселі. На думку Катерини, це може бути навіть улюблена чашка або плед, тут немає неправильної відповіді.  

Ми продовжуємо ділитися корисними порадами в рамках спецпроєкту «Життя триває», що виходить на порталі bit.ua за підтримки бренду glo™. Цього разу розповідаємо, як облаштувати нове тимчасове житло так, щоби зберегти відчуття дому. 

У третьому матеріалі серії дизайнерка Катерина Луференко ділиться порадами для визначення, які речі вам насправді необхідні під час зміни місця перебування. Вона радить поділити все на три групи: окремо речі, якими ви користуєтеся щодня, окремо ті, що потрібні раз на рік або ще рідше, а ще — особливі речі. Наприклад, фамільні та ювелірні прикраси, фотографії та відеоплівки. Такі, що не можна купити або замінити, або ті, що не займають багато місця, проте можуть стати фінансовою подушкою на випадок кризи. 

Як правильно спакувати речі в дорогу? 

Дизайнерка радить відмовитися від речей, які займають багато місця, але коштують небагато і дуже легко замінюються. Якщо вони вам потрібні для життя, складіть їхній список, щоб після переїзду одразу придбати все необхідне. 

Корисною, на думку дизайнерки, є звичка під час переїзду якнайдетальніше підписувати маркером коробки та сумки з усіх боків. Почати краще з найважливіших речей, які найчастіше використовуються. Доступ до них потрібен постійно, тож важливо знайти для них оптимальне місце зберігання. 

Краще мати більше вільного простору для речей, які ще доведеться придбати, ніж в екстреному порядку перекладати речі з місця на місце, коли цей простір терміново знадобиться. 

Що допоможе зробити оселю комфортнішою? 

Для комфортного життя дуже важливо добре спати. Прекрасно, якщо є можливість придбати якісний пінний матрац. Але буває так, що у новому житлі ви вимушені спати на матраці або на софі. 

Це питання не завжди можливо легко або недорого вирішити. Тут на допомогу прийдуть матраци-топери: вони складаються із пінного прошарку товщиною до 10 см, який допомагає виправити вади поверхні для сну, а також забезпечують додаткову підтримку спині та шиї. 

Якщо ви відчуваєте, що у новому домі бракує затишку, подумайте про правильне освітлення. Можна купити торшери, настільні світильники або бра. Можна придбати бюджетний світильник та сховати його за кімнатними рослинами, щоб кімнату заповнювало мʼяке тепле світло. Також для створення затишку підійдуть новорічні ліхтарики та свічки.  

На атмосферу в оселі впливає не тільки світло, а й кольори — саме вони створюють настрій. Наприклад, існує думка, що жовті акценти у просторі здатні збадьорити й пожвавити. У новому девайсі glo hyper+ UNIQ є 19 різнокольорових бічних панелей, які можна комбінувати як завгодно — наприклад, створити насичене червоно-чорне або трендове синьо-жовте поєднання. 

Про інші поради дизайнерки Катерини Луференко, зокрема про те, як правильно спакувати речі, щоб вони займали якомога менше місця, або які гаджети та кухонне приладдя не варто брати з собою, читайте у повній версії матеріалу на порталі bit.ua.

Бренд glo™ та bit.ua бажають вам зберігати з собою відчуття дому, де б вам не довелося перебувати. Нехай ваша оселя завжди буде для вас затишною.