Особливий простір для користувачів glo

Чому варто завітати у glo studio та glo pop-up?

Не має значення, ти вже просунутий користувач glo, новий друг бренду чи лише плануєш купити glo у Києві або іншому великому місті України. У glo studio та glo™ pop-up кожен повнолітній споживач нікотину зможе знайти щось для себе.

glo studio та glo pop up — два формати просторів, створені допомогти користувачам розв’язати будь-яке питання, пов’язане з продукцією бренду glo. Це не просто магазини, де можна купити glo. Це стильні студії, де представлені всі види пристроїв та стіки glo* у повному асортименті, а також зручні місця для відпочинку з кваліфікованими консультантами, які будуть раді допомогти.

Сьогодні в Україні існує 34 таких просторів, тож ти можеш легко купити glo у Дніпрі, Одесі чи будь-якому іншому обласному центрі України** та познайомитися з філософією бренда.

Навіщо приходити в glo studio та glo pop-up?

За консультацією.
Якщо ти вагаєшся з вибором і не можеш вирішити, який пристрій — glo PRO або glo HYPER — найкраще підійде для тебе, консультанти детально розкажуть про особливості та характеристики кожного з пристроїв. У просторах glo™ зможуть відповісти на твої запитання, а також покажуть процес роботи пристроїв або навіть організують тижневий тест-драйв.
За технічною підтримкою.
Якщо девайс glo не працює як слід, консультанти glo studio та glo pop-up проведуть діагностику та підкажуть, як залагодити несправність. Якщо випадок підпадає під умови гарантії, ти отримаєш новий девайс протягом 10-15 хвилин. Якщо пристрій несправний, але не підлягає заміні за гарантією, ми можемо забрати його на екологічну утилізацію та запропонуємо тобі новий.
Почистити пристрій.
Ми рекомендуємо чистити девайс щоразу, коли стіки glo у пачці закінчуються. Для цієї нескладної процедури знадобиться спеціальна щіточка та спиртові палички.
Проте за твого бажання консультанти glo studio та glo pop-up візьмуть цю справу на себе.
Обрати аксесуари.
У glo studio та glo pop-up завжди великий вибір аксесуарів до всіх поколінь пристроїв glo PRO та glo HYPER. Якщо ти відчуваєш, що настав час для нового чохла або хочеш придбати контейнер для стіків у автівку — ми маємо що запропонувати.
Ознайомитись з актуальними пропозиціями.
Пропозиції для друзів glo у фірмових просторах не зникають ніколи, проте часто змінюються, адже нам важливо дивувати тебе частіше. Отримати бонуси за приведених друзів, які не були раніше зареєстровані, придбати девайс чи стіки за спеціальними цінами - завітай у glo studio чи glo pop-up, щоб дізнатися про всі актуальні новини бренду.
Познайомитися ближче.
У glo studio та glo pop-up завжди тобі раді. Ти можеш зазирнути в студію без особливої причини: скористатись девайсом у комфортних умовах посеред метушливого ТРЦ та випити чашку кави. Або дізнатись, чи з’явились нові стіки glo й одразу ж продегустувати їх. Ми будемо раді допомогти з будь-яким запитанням щодо пристроїв, особливостей технології glo, або просто поспілкуватися та підтримати гарний настрій нашою увагою.
До зустрічі!
* ЦЕЙ ТЮТЮНОВИЙ ВИРІБ ШКОДИТЬ ВАШОМУ ЗДОРОВ’Ю ТА ВИКЛИКАЄ ЗАЛЕЖНІСТЬ.
** За винятком тимчасово окупованих територій та зони проведення ООС.

знайди glo studio у своєму місті

дізнайся більше про glo studio у своєму місті