Стильні аксесуари для glo™ або чим доповнити девайс

Стильні аксесуари для glo™ або чим доповнити девайс

Автор
glo™ консультант Знавець інсайтів у світі glo™

glo™ призначений для повнолітніх споживачів нікотиновмісної продукції. 

У сучасному світі кожен намагається продемонструвати свою індивідуальність. Хтось носить яскраві речі, а хтось доповнює свої образи стильними аксесуарами. Користувачі пристроїв для нагрівання тютюну glo™ також прагнуть до самовираження та яскравості. 

Виділитися поміж інших можна за допомогою аксесуарів glo™. Окрім базової комплектації пристрою, в яку входить сам девайс, інструкція, USB-кабель та щіточка для чищення, ти можеш доповнити свій glo™ крутими аксесуарами. 

Асортимент аксесуарів для glo™ 

Вибір аксесуарів на офіційному сайті glo™ дуже різноманітний. Їх можна умовно розділити на 3 категорії: для догляду, для зручності та для стилю. Також на сайті ти можеш дізнатись актуальні ціни на аксесуари glo™. 

Догляд за девайсом неабияк важливий. Після використання 20 стіків, потрібно ретельно очистити камеру нагрівання. Для цього в комплекті ти знайдеш щіточку для чистки пристрою. Проте для більш ретельної чистки потрібно використовувати палички, які просочені спеціальною рідиною. 

Щодо зручності, то glo™ має ряд пропозицій для використання пристроїв в автомобілі. Завдяки автотримачу твій девайс завжди буде під рукою, а автомобільні контейнери для стіків дозволять тримати салон у чистоті. До речі, вибір не обмежується автомобільними, у продажу є контейнери і для приміщень. 

Якщо твій USB-кабель для заряджання glo™ загубився або вийшов з ладу, ти можеш придбати новий. З ним твій прилад буде заряджатись так само швидко як і раніше, а блок живлення дозволить під'єднати його до звичайної розетки. 

У glo™ також є стильне рішення, яке об'єднує USB та браслет. Обирай один з трьох кольорів, надягай на руку та заряджай свій девайс у будь-який момент. 

Також для підкреслення твого образу, компанія розробила декілька стильних аксесуарів. Чохол для пристроїв glo™ Hyper Air виконаний у п'яти яскравих кольорах,  органайзер, куди ти зможеш покласти девайс Hyper та стіки, додасть тобі солідності. 

Але і це ще не все. Аби максимально продемонструвати свою унікальність, glo™ пропонує сервіси з кастомізації девайсів. Асортимент кольорів пристроїв нагрівання тютюну glo™ дуже великий, але якщо тобі набрид колір девайсу, ти можеш змінити його за допомогою захисної плівки. А щоб остаточно виділити власний гаджет поміж інших, компанія пропонує нанести на корпус унікальний малюнок або напис за допомогою гравіювання на glo™.

Де придбати аксесуари 

Як бачиш, glo™ в Україні має великий асортимент аксесуарів та послуг, аби ти міг користуватися своїм девайсом зручно та яскраво. Ти можеш купити аксесуари glo™ як на офіційному інтернет-магазині, так і у фірмових просторах glo™. Зробити замовлення онлайн дуже просто, а доставка триватиме лише кілька днів. До речі, якщо ти учасник o'go Club і збираєш XP, то зверни увагу, що майже усі аксесуари можна придбати за Experience Points.   

Якщо ж ти вирішив відвідати один з 56 фірмових магазинів, які розташовані по всій Україні, то зможеш роздивитися аксесуари наживо, а також скористатися сервісами з кастомізації девайсів. 

* Ця продукція призначена для використання виключно з glo™.