Зміни в програмі glo™ Bonus Club

Зміни в програмі glo™ Bonus Club

Автор
glo™ консультант Знавець інсайтів у світі glo™

Якщо ти активний користувач програми glo™ Bonus Club, то напевне знаєш, що під час кожної купівлі стіків, пристроїв або аксесуарів glo™  можеш накопичувати бонуси на бонусному рахунку, щоб згодом обмінювати їх на різноманітні товари за спеціальними цінами. З 1 червня ця програма дещо зміниться — тепер у переліку товарів, на які можна обміняти бонуси, не буде стіків. Це пов’язано з тим, що відтоді набирають чинності зміни до законодавства, що забороняють обмінювати бонуси на стіки. Також бонуси не нараховуватимуться за купівлю стіків. У всьому іншому програма glo™  Bonus Club працюватиме як і раніше.  

Тож якщо ти маєш невикористані бонуси і хочеш обміняти їх на стіки, радимо встигнути зробити це до початку червня. Адже після першого числа ти зможеш обмінювати бонуси лише на девайси, аксесуари, дизайнерські футболки та інші класні речі за спеціальними цінами. Повний список товарів, доступних до обміну, дивися за посиланням.  

 

glo – options

Як отримати бонуси?  

Отримати бонуси можна різними способами: купувати девайси та аксесуари до них у просторах glo™  онлайн, запрошувати друзів*, що раніше не були зареєстровані, або брати участь у наших опитуваннях, які ми анонсуємо згодом. Кожні витрачені 100 гривень конвертуються в 4 бонуси, а новий друг* бренду, який придбає пристрій glo™  за твоєю рекомендацією, принесе тобі аж 128! Детальніше про бонуси дізнавайся у особистому кабінеті на сайті.  

 

Як обміняти бонуси?  

Бонуси прив’язуються до твого акаунту на сайті glo™ . Якщо ти замовляєш товари на сайті, то вони нараховуються автоматично. Та навіть якщо ти придбав продукцію офлайн, то можеш отримати за неї бонуси. Наприклад, ти можеш допомогти нам ставати краще: відповідай на короткі опитування про якість продукції, а ми будемо нагороджувати тебе бонусами, які ти зможеш обміняти на товари бренду glo™ .  

Накопичені за участь у бонусній програмі glo™  Bonus Club бонуси можна використовувати для придбання нових пристроїв для нагрівання тютюну, чохлів та іншої продукції, яку ти знайдеш у розділі «Товари за бонуси» каталогу на сайті myglo.com.ua . Обмін бонусів відбувається автоматично, коли ти обираєш товар у цьому розділі та оформлюєш замовлення.  

Активне користування програмою збільшуватиме твій рівень у glo™  Bonus Club: від Basic до Plus та Ultra. Кожен із них відкриває нові можливості та переваги програми glo™ Bonus Club, тож не забувай перевіряти свій баланс в особистому кабінеті.  

 

*Друг — повнолітній споживач тютюнової або нікотинової продукції.