Догляд за glo hyper

Догляд за glo hyper

Як і для будь-якого іншого пристрою, для glo hyper чистка дуже важлива — вона дозволяє девайсу правильно функціонувати. Завдяки своєчасному усуненню різних забруднень ви зможете продовжити термін служби свого девайсу.

Особливої уваги заслуговує його внутрішня частина, оскільки нагрівальні елементи в камері — це вразливий фрагмент девайсів glo hyper.

Для glo hyper чистка необхідна через кожні 20 сесій, адже за цей час внутрішня частина забруднюється достатньо сильно. Причинами цього є частинки тютюну, що залишаються в циліндричній камері нагрівання після використання стіків. Девайси лише нагрівають тютюн, тому створюють не дим, а аерозоль, однак він також може осідати на частинах glo hyper у вигляді крапель рідини.

Усі ці забруднення легко прибираються спеціальними щітками, які є в наборі. Їх також можна придбати окремо, замовивши через онлайн-каталог. Замовити щітку для чищення glo.

Як чистити glo hyper

Доглядати за пристроями доволі просто. Процедура складається з декількох етапів:

  • Переконайтеся, що з моменту використання девайса пройшло хоча б п’ять хвилин. Після цього він достатньо охолоне і ви зможете приступити до процесу очищення.
  • Відкрийте верхню кришку, в яку вставляється тютюновий стік, а також невеликий отвір знизу glo hyper.
  • Проведіть чистку за допомогою спеціальної щітки, спочатку через один, а потім й інший отвір.

Для більш ретельного чищення існують також палички, просочені спеціальною рідиною, яка допомагає прибирати забруднення, тому використовувати сторонні засоби для чищення або предмети не потрібно. Вони можуть пошкодити glo hyper або зіпсувати його нагрівальні елементи. Після очищення палички необхідно утилізувати, щітку достатньо промити під проточною водою та висушити перед наступним застосуванням.

Догляд за glo hyper: особливості процедури

Усувати забруднення потрібно не тільки всередині камери нагрівання, але й на зовнішній частині корпусу. З часом поверхня брудниться, тому, щоб уникнути неправильної роботи девайса, потрібен періодичний догляд за glo hyper. Протирайте корпус сухою тканиною, не використовуючи спирт, ацетон, розчинники й подібні речовини, оскільки вони можуть пошкодити glo hyper.

Якщо ви будете користуватися сторонніми пристроями або рідинами для чистки, це може стати причиною анулювання гарантії. Використовуйте для внутрішнього очищення тільки спеціальні щітки та палички, а також дотримуйтесь вказівок в інструкції користувача glo hyper. Вона йде в комплектації з девайсом, який ви купуєте на сайті myglo.com.ua або у фірмових магазинах бренду.