Професійна чистка девайсів в просторах glo™

Професійна чистка девайсів в просторах glo™

Автор
glo™ консультант Знавець інсайтів у світі glo™

glo™ призначений для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину.   

У glo™ studio та glo™ pop-up у твоєму місті тепер можна безкоштовно отримати професійну чистку девайса.

Нова послуга доступна у всіх фірмових просторах glo™ studio та glo™ pop-up, нею може скористатися кожен повнолітній користувач glo™. Для цього не потрібно попередньо записуватись, досить лише завітати з девайсом у будь-яку з наших фірмових студій або на острівець glo™ в ТРЦ. Чистка проводиться кваліфікованим співробітником абсолютно безкоштовно і триває приблизно 5 хвилин.  

Що ти отримаєш:  

  • додатковий професійний сервіс;  
  • безкоштовне чищення пристрою в будь-якому магазині glo™;  
  • готовий до роботи девайс, який не потрібно буде чистити протягом найближчих 20 сесій.  

Якщо ти матимеш бажання, разом із чисткою консультант зможе провести діагностику твого пристрою або відповісти на питання щодо спеціальних пропозицій від бренду. 

Інформацію про адреси та графік роботи найближчої для тебе студії або glo™ pop-up ти можеш дізнатися за телефоном 0-800-50-90-80 або 8008*. Також адреси можна знайти за допомогою нового PWA-додатку Мій glo™ у твоєму телефоні або у чат-боті в телеграмі @myglo_ua_bot  

У повсякденному використанні ми рекомендуємо чистити девайс після кожної двадцятої сесії. Для цього варто використовувати щіточку, яка йде в комплекті до пристрою. Але якщо у тебе є бажання почистити девайс більш ретельно, з цим тобі зможуть допомогти наші консультанти у фірмових просторах glo™.  

Як ми чистимо девайс?  

Стиснене повітря  

Спочатку ми очищуємо пристрій від залишків сміття за допомогою балона зі стисненим повітрям та невеликою кількістю води. Саме це поєднання допомагає максимально ефективно вичистити девайс від усього зайвого.  

Спирт  

Потім за допомогою спирту та паличок для чищення ми позбавляємо камеру нагрівання частинок тютюну, що могли залишитись усередині девайса. Зауваж, що це можна зробити лише за умови повного охолодження девайса. Для цього має минути не менше 15 хвилин після останнього використання твого пристрою glo™.  

Спеціальний пінцет  

Якщо всередині девайса залишилося сміття або використаний стік, наші консультанти скористаються спеціальним пінцетом з тонкою основою, яка дозволяє з легкістю занурюватися всередину камери.  

Приходь до найближчого glo™ studio та glo™ pop-up у твоєму місті та спробуй нову послугу, щоб твій досвід користування glo™ став іще зручнішим.  

  

*Дзвінки безкоштовні. Тільки для повнолітніх.