Чи вигідно купувати стіки та сигарети в Duty Free?

Чи вигідно купувати стіки та сигарети в Duty Free?

Автор
glo™ консультант Знавець інсайтів у світі glo™

18+ Наша продукція призначена для повнолітніх споживачів нікотину, може зашкодити вашому здоров'ю та викликати залежність. 

18+ Тютюнові вироби можуть зашкодити вашому здоров'ю та викликати залежність. Тільки для повнолітніх споживачів нікотину.

Думка, що в Duty Free товари дешевші, ніж у звичайних магазинах дуже популярна. Проте це не завжди так. Формування ціни в різних торгових закладах залежить від багатьох факторів. Тому у деяких країнах купувати в Duty Free може бути навіть дорожче, ніж в супермаркеті.

Треба пам'ятати, що в інших країнах ціни на алкоголь чи сигарети в Duty Free можуть бути значно вищими, ніж в Україні. Через це варто наперед обдумати майбутню подорож та подбати про наявність стіків до glo™. Розповідаємо детальніше про Duty Free та його особливості, а також як підготуватися до поїздки, щоб не переплачувати за кордоном.

Що таке Duty Free?

Duty Free — це магазини з товарами, ціна яких не включає деякі види мит та податків, тому вони можуть бути дешевшими, ніж у звичайних магазинах. Переважно такі торговельні заклади розташовані на пунктах пропусках через державні кордони, які відкриті для міжнародного сполучення.

Асортимент у Duty Free може варіюватися, але переважно це спиртні напої, тютюнові вироби, солодощі, парфумерія та косметика. Найпопулярнішими товарами можна вважати алкоголь і сигарети. У багатьох країнах вони досить дорогі, тому Duty Free може бути хорошою можливістю закупитися наперед.

Дізнатися скільки коштують сигарети в Duty Free, чи інші товари в різних країнах, можна ввівши в пошуковику запит «Duty Free» та потрібне тобі місто чи пункт пропуску. Так знайдеш спеціалізовані сайти з відповідною інформацією.

В Україні зараз працюють 15 з 48 Duty Free*. На спеціалізованих сайтах також можна перевірити, в яких саме пунктах пропуску відкриті такі магазини. 

* інформаці актуальна станом на дату публікації.

Нещодавно, Кабінет міністрів обмежив продаж тютюнових виробів та алкоголю в Duty Free. Одній особі протягом однієї доби дозволено купувати орієнтовно 2 пачки сигарет / стіків та 2 літри алкоголю. Це зроблено для ліквідації схеми ухилення від сплати податків при продажу цих товарів.

Плануй подорож завчасно з glo™

Враховуючи, що в багатьох країнах тютюнові вироби можуть коштувати значно дорожче, краще наперед подбати про наявність улюблених стіків glo™ під час подорожі.

В Україні набори різних стіків для glo™ на 8-10 пачок коштують від 680 до 980 грн. Також продаються мініблоки на 4 та 5 пачок за 340 або 490 грн відповідно. Це в декілька разів менше, ніж в багатьох інших країнах.

стіки купити

Також за кордоном набагато дорожчими можуть виявитися девайси glo™. Тому якщо ти планував придбати новий девайс, краще зроби це в Україні.

Отже, перед початком подорожі заходь на офіційний сайт My glo або відвідай наші фірмові магазини, в яких можна детально ознайомитися з усім наявним асортиментом. Ти можеш зручно і швидко закупитися улюбленими стіками, девайсами та аксесуарами, і почуватися спокійно в майбутній поїздці.

Замовляй продукцію glo™ онлайн

Знаходь потрібний товар на офіційному сайті glo™ в Каталозі або окремих розділах стіків та девайсів. Замовляй онлайн від 399 грн та отримай безкоштовну доставку в будь-який населений пункт, в якому працюють служби доставки «Нова пошта» або iPost.

електронні сигарети

Крім того, будь активним на офіційному сайті, тому що у нас діє система нарахування XP. Їх можна отримувати за купівлю аксесуарів*, відгуки, запрошення друзів** тощо. Накопичені XP зможеш витратити на мерч, сертифікати та аксесуари.

* Ця продукція призначена для використання виключно з glo™. 

** Друг — повнолітній споживач нікотиновмісної продукції.