Як швидко отримати додаткові XP: скануй пачки, залишай відгук

Як швидко отримати додаткові XP: скануй пачки, залишай відгук

Автор
glo™ консультант Знавець інсайтів у світі glo™

glo™ призначений для повнолітніх споживачів нікотиновмісної продукції.      

Бренд glo™ постійно вдосконалюється, щоб стати кращим для своїх клієнтів. Ми збираємо відгуки про neo та Kent (стіки для glo™), аби дізнатися більше про потреби повнолітніх споживачів нікотину. 

Ти також можеш взяти участь у покращенні продукції та заробити за це додаткові Experience Points (XP). Які можна обміняти на сертифікати у магазини партнерів, аксесуари для девайса, фірмовий мерч та навіть сучасні гаджети.  

Шляхом сканування пачки стіків*, залишай відгук про тютюнові вироби онлайн. Нам важливо отримувати зворотний зв'язок від клієнтів, аби покращувати продукцію. Далі розповімо детальніше, як це зробити та скільки XP можна отримати.

Як відсканувати пачку, щоб залишити відгук? 

Залишити відгук про стіки glo™ можна двома способами. Перший — через додаток «Мій glo», другий — через Telegram-бот @myglo_ua_bot. Ти можеш обрати будь-який зручний для тебе сервіс. Розповідаємо про кожен метод по черзі. 

Для першого варіанту тобі потрібно завантажити PWA додаток glo™ на свій смартфон. Це можна зробити за цим посиланням. Авторизувавшись, ти побачиш на головній сторінці пункт меню «Сканувати пачку, щоб залишити відгук». Натискай на нього та дотримуйся подальших інструкцій. 

Для другого варіанту переходь у Telegram-бот та авторизуйся, для цього потрібно надати номер телефону. У меню обери пункт «Сканувати пачку та залишити відгук». Переходь за посиланням, скануй пачку та ділися враженнями про стіки glo™. 

Звісно, функції додатка та Telegram-бота не обмежуються цим. Ти можеш оформити замовлення, знайти найближчу точку продажу, звернутися за підтримкою та багато іншого. 

Але як правильно відсканувати пачку? У користувачів часто виникає питання «де код на пачці стіків» або за яких умов потрібно робити фото, щоб все чітко спрацювало. Код — це акцизна марка, яка розташована на згині кришки. Сканувати код потрібно за допомогою камери смартфона. Для цього потрібно відкрити пачку, захопити її камерою та обрати ракурс, аби акцизну марку було видно повністю. Скористайся підказками для спрощення процесу.  

Ми радимо робити фото у приміщені з достатньою кількістю світла, щоб твоє фото можна було легко розгледіти. 

Скільки ХP це приносить?  

А як щодо ХP? За кожен відгук ти гарантовано отримаєш 6,5 Experience Points. Проте за кожен 1-й, 30-й, 50-й та 70-й відгук протягом місяця ти отримаєш цілих 50 ХP. Максимальну кількість ХР — 100 — можна отримати за 100-й відгук. Зверни увагу: одну пачку можна просканувати лише один раз. 

За рахунком своїх Experience Points ти можеш стежити в особистому кабінеті на офіційному сайті glo™ або у PWA застосунку. Там же ти можеш обміняти ХР на товари та оформити доставку стіків або нового девайсу.

Користуйся усіма перевагами ресурсів glo™ 

Як бачиш, заробити додаткові XP за відгуки досить просто. А головне — ти допоможеш нам розвиватися та робити ще якісніший та крутіший продукт. 

Проте це не єдина можливість заробити додаткові Experience Points. Приєднуйся до творчої спільноти «Майстерня glo™» у Telegram. Там ми регулярно публікуємо творчі завдання, де ти зможеш реалізувати свій творчий потенціал та заробити додаткові ХР. 

Також підписуйся на соціальні мережі glo™, аби бути в курсі усіх новин та подій. Бренд має свої сторінки в Facebook та Instagram. 

* Тютюновмісні вироби для нагрівання не є цілком безпечними та викликають звикання.