Комфортний перехід на систему нагрівання тютюну glo™

Комфортний перехід на систему нагрівання тютюну glo™

Автор
glo™ консультант Знавець інсайтів у світі glo™

Розповідаємо, що треба врахувати, якщо ти вирішив змінити спосіб споживання нікотину, аби перехід був комфортнішим.

Пристрої для нагрівання тютюну, до яких належать девайси glo™, — це стильні моноблоки, які нагрівають стіки, наповнені високоякісним тютюном. Вони дозволяють споживати нікотин без сигаретного диму*, зі значно меншою кількістю токсинів** та неприємного запаху***.   

Відмінності між системою для нагрівання тютюну glo та сигаретами 

Основну відмінність між сигаретами та пристроями, до яких належить glo™, легко можна зрозуміти із самої назви системи. Якщо у звичайній сигареті вивільнення нікотину відбувається внаслідок горіння при температурі до 900 °C, то система нагрівання тютюну стік не спалює, а лише нагріває. Але що ж це означає на практиці?

Так само як і сигарети, стіки для glo™ наповнені подрібненим та спресованим тютюном. Але у стіках він підготовлений так, аби вивільняти нікотин уже за температури від 250 ±5 °C до 280 °C (температура залежить від режиму, який ти обрав: Standard або Boost, а також від конкретної моделі пристрою gloтм). Таким чином система для нагрівання тютюну дозволяє споживати нікотин без горіння та попелу****. Завдяки цьому під час сесії з пристроєм glo™ вивільняється на 90–95 % менше токсинів**.

Як краще перейти на glo

Якщо тебе зацікавила система нагрівання тютюну, радимо записатися на безкоштовний тест-драйв девайса glo™. Це допоможе на практиці зрозуміти, чи підходить тобі новий спосіб споживання нікотину та відчути його переваги. 

На тест-драйв, який тепер триває 21 день, може записатися будь-який повнолітній споживач нікотину. Зауваж, що якщо ти вже маєш зареєстрований девайс glo™, то можеш записатися на тест-драйв альтернативної моделі. Наприклад, якщо ти користуєшся glo™ PRO, то можеш три тижні безкоштовно випробовувати glo™ HYPER+ і навпаки.

Записатись на тест-драйв можна у будь-якому фірмовому просторі glo™. 

Тест-драйв допоможе тобі зрозуміти, які є системи нагрівання тютюну, та обрати пристрій, що підходить саме для тебе. За посиланням ти знайдеш матеріал про всі девайси glo™ та їхні відмінності, це допоможе тобі зорієнтуватися перед тим, як замовити тест-драйв. Але не хвилюйся, якщо після пробного періоду ти зрозумієш, що наявна модель не повністю тебе влаштовує, ти можеш домовитися про тест іншої.  

Переваги використання систем нагрівання тютюну 

Як ми вже зазначали, система нагрівання тютюну має особливості, з якими пов’язані й основні переваги її використання. А саме:  

  • відсутність горіння та попелу****,  
  • зменшена кількість токсинів**,  
  • стильний дизайн,  
  • зручність у користуванні,  
  • менше неприємного запаху***.  

Через те що стік у пристрої glo™ не горить, під час використання пристрою не утворюється дим — таким чином ти отримуєш значно меншу кількість токсинів. До того ж пара, яку виділяє система нагрівання тютюну, має менше неприємного запаху, який не затримується на одязі або меблях***. Продуманий дизайн девайса робить пристрій зручним у користуванні та вдалим доповненням до будь-якого образу.     

* Цей продукт не виключає всіх ризиків та містить нікотин, що викликає залежність. 

** Цей продукт не виключає всіх ризиків і містить нікотин, що викликає залежність. Порівняння диму від спалюваного тютюну в стандартній сигареті (приблизно 9 мг смол) і аерозолю від нагрітого тютюну в пристрої glo™. Порівнюється 9 типів шкідливих речовин, які Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує скоротити у димі сигарет. 

*** У порівнянні зі звичайною сигаретою під час куріння. Цей продукт не виключає всіх ризиків та містить нікотин, що викликає залежність. 

**** Нагріває тютюн, без горіння. Цей продукт не виключає всіх ризиків та містить нікотин, що викликає залежність.