Де купити glo™ у Рівному

Де купити glo™ у Рівному

Автор
glo™ консультант Знавець інсайтів у світі glo™

glo™ призначений для повнолітніх споживачів нікотиновмісної продукції.    

Якщо ти хочеш купити glo™ у Рівному, то можеш легко знайти продукцію бренду у великих супермаркетах, на АЗС, а також в спеціальних точках продажу тютюну. Там представлені девайси glo™ на твій вибір. Якщо ж хочеш ознайомитися з усіма новинками бренду, спробувати безкоштовний тест-драйв девайсів і скористатися додатковими послугами, тоді тобі варто завітати у фірмовий простір glo™ pop-up в одному з найбільших ТРЦ міста.  

Фірмовий простір glo™ у Рівному розташований в ТРЦ «Екватор» на вулиці Кулика і Гудаченка, 23 (колишній вулиці Макарова). Саме там, на першому поверсі, розміщений зручний та комфортний куточок glo™ pop-up. Це не просто острівець в ТРЦ, а затишний простір з м’яким диваном, де ти можеш відпочити від метушні та ознайомитися з усіма новинками бренду. Крім того, кваліфіковані консультанти glo™ допоможуть підібрати девайс, який підкреслюватиме твій стиль.  

Окрім як купити glo™ у Рівному, клієнти бренду можуть отримати унікальні послуги в просторі glo™ pop-up. До прикладу, здійснити професійну чистку девайса, або дізнатись, як чистити пристрій самостійно. Крім того, у glo™ pop-up у Рівному можна провести безкоштовну діагностику твого glo™, розпитати про умови гарантійної заміни або про те, як безпечно утилізувати девайс, що вийшов з ладу і більше не потрібен.  

Окремою фішкою фірмових просторів glo™ у Рівному, є безкоштовний тест-драйв нових моделей бренду. Тест-драйв триває 21 день, а повну інформацію про цю послугу та умови, ти знайдеш за посиланням.

Про всі унікальні пропозиції, а також адресу та графік роботи найближчого простору бренду glo™ дізнавайся за телефоном 0 800 509 080 або 8008. Також адреси можна знайти за допомогою нового PWA-додатку «Мій glo™» або в чат-боті у телеграмі @myglo_ua_bot. 

  

Де купити glo™ у Рівному?    

glo™ pop-up у ТРЦ «Екватор» 

вул. Кулика і Гудаченка (колишня вулиця Макарова), 23, острівець на першому поверсі. 

Працює щодня з 10:00–20:00   

Телефон: 0 800 509 080