Де купити glo™ в Ужгороді?

Де купити glo™ в Ужгороді?

Автор
glo™ консультант Знавець інсайтів у світі glo™

glo™ призначений для повнолітніх споживачів нікотиновмісної продукції.    

Ужгород — найменший обласний центр України, він розташований біля підніжжя карпатських гір і має багату історію та культуру. Якщо ти живеш в Ужгороді та користуєшся продуктами glo™, то напевно тебе цікавить, де в місті можна провести діагностику девайса та отримати безкоштовні послуги для клієнтів бренду. Розповідаємо, де купити glo™ в Ужгороді та що тобі можуть запропонувати у фірмовому просторі бренду.  

Фірмовий простір glo™ в Ужгороді працює у форматі pop-up. Острівець розташований на першому поверсі торговельного центру Bozdosh («Боздош»). Цей сімейний торговельний центр буквально через дорогу від Боздоського парку, який з одного боку виходить на річку Уж. Як бачиш, завдяки зручному розташуванню ТЦ ти можеш поєднати візит у glo™ pop-up не лише з шопінгом, а й із прогулянкою у найбільшому парку міста.

Які послуги доступні у glo™ pop-up?  

Зареєстрованим та повнолітнім користувачам glo™ в Ужгороді доступні майже всі послуги бренду. У glo™ pop-up у ТЦ Bozdosh можна:  

  • провести діагностику девайса;  
  • ознайомитися з новинками бренду, у тому числі пристроями glo™ Pro Slim, glo™ Hyper X2 та glo™ Hyper X2 Air;  
  • записатися на тест-драйв пристрою;  
  • професійно почистити glo™;   
  • купити аксесуари*, наприклад, палички для чищення або змінні панелі для твого glo™ Hyper+ Uniq.  
  • здати пристрій на безпечну утилізацію.  

Де ще можна купити glo™ в Ужгороді?   

Окрім ТЦ Bozdosh, оригінальні продукти glo™ можна замовити на офіційному сайті з доставкою додому або до найближчого відділення «Нової пошти». Також продукти, що підходять до пристроїв для нагрівання тютюну glo™, можна придбати у великих мережах супермаркетів «Сільпо» та АТБ, на автозаправках та у спеціалізованих тютюнових кіосках.   

Більше інформації про формат роботи власних магазинів glo™ та партнерських точок продажу ти можеш отримати за допомогою чат-боту в телеграмі @myglo_ua_bot або через новий PWA-додаток «Мій glo™». Також повнолітнім користувачам доступна сервісна підтримка за телефоном — 0-800-50-90-80 або 8008**.

Де купити glo™ в Ужгороді?  

ТЦ Bozdosh  

вул. Возз'єднання, 39 а  

Працює щодня з 10:00 до 20:00  

Телефон — +38 050 446 2379  

  
* Ця продукція призначена для використання виключно з glo™.  

** Дзвінки по Україні безкоштовні. Тільки для повнолітніх.