Де придбати glo™ у Житомирі

Де придбати glo™ у Житомирі

Автор
glo™ консультант Знавець інсайтів у світі glo™

Єдиний фірмовий простір glo™ у місті Житомир розташований у ТРЦ «Глобал UA» — великому торговельно-розважальному центрі в середмісті. Шопінг-мол має площу 142 000 квадратних метрів та вміщає понад 100 магазинів. Тут можна не лише знайти різноманітні розваги, як-от ковзанка, кінотеатр та безліч ресторанів, а й купити glo™ у Житомирі. Для цього варто завітати у фірмовий простір glo™ у форматі glo™ pop-up, що розміщений на першому поверсі ТРЦ. 

Які причини завітати у glo™ pop-up у Житомирі? 

Купити glo™ Pro Slim та інші пристрої. ТРЦ «Глобал UA» — єдиний магазин у місті, де можна придбати найновіший девайс бренду glo™ — glo™ Pro Slim. Пристрій вийшов лише у вересні 2022 року і завдяки своєму зовнішньому вигляду вже отримав престижну нагороду iF Design Award 2022. Ця новинка представлена в Україні в лімітованій кількості та доступна до продажу лише у фірмових точках продажу бренду glo™ studio та  glo™ pop-up або на сайті myglo.com.ua. Тож якщо ти хочеш купити найтонший пристрій glo™ у Житомирі — варто зазирнути у glo™ pop-up у ТРЦ «Глобал UA». 

Звісно, там ти можеш придбати не лише glo™ PRO SLIM, а й інші девайси. У магазині доступні ще glo™ PRO, glo™ HYPER+ та glo™ HYPER+ UNIQ,  аксесуари до них, а також стіки. 

Провести діагностику девайса. Якщо ти помітив будь-які зміни у роботі твого glo™, можливо, це свідчить, що час провести діагностику. Зокрема, про необхідність діагностики можуть сигналізувати такі фактори: 

  • девайс не вмикається, 
  • батарея не заряджається або швидко втрачає заряд, 
  • мерехтять індикатори навколо кнопки управління, 
  • пристрій має незвичний запах або запах гару, 
  • ти помітив неприємний смак під час використання, 
  • пристрій не реагує на перезавантаження тощо.

Зазвичай більшість несправностей легко владнати, якщо звернутися до інструкції користувача. У документі докладно описані всі можливі проблеми у роботі пристроїв glo™ та шляхи їх вирішення. Та якщо ти відчуваєш, що тобі потрібна допомога, консультанти фірмового простору glo™ із задоволенням проведуть для тебе діагностику девайса і, якщо знайдуть несправність, що підпадає під умови гарантії, замінять пристрій на новий.

Почистити девайс. Ми рекомендуємо чистити твій glo™ після кожної 20-ї сесії. Для цього достатньо використати щіточку, яка йде у комплекті glo™. Та у glo™ pop-up у місті Житомир тобі можуть провести професійну чистку пристрою glo™ абсолютно безкоштовно. Чистка з використанням спирту, стисненого повітря та спеціального тонкого пінцета триває близько п’яти хвилин і не потребує попереднього запису. 

Здати девайс на переробку. Торік бренд glo™ в Україні приєднався до глобальної ініціативи #МеншеВідходівБільшеПрироди. Залишай свій старий пристрій у спеціальному боксі в glo™ pop-up у місті Житомир, а ми подбаємо про його подальшу переробку та утилізацію.

Окрім цього у glo™ pop-up у місті Житомир можна дізнатися новини бренду, придбати стіки та аксесуари, отримати якісний сервіс, який доступний для кожного повнолітнього користувача glo™. Інформацію про адреси та графік роботи найближчої glo™ studio або glo™ pop-up дізнавайтесь за телефоном 0-800-50-90-80 або 8008*. Також адреси можна знайти за допомогою нового PWA-додатку «Мій glo™» або в чат-боті у телеграмі @myglo_ua_bot

Де купити glo™ у Житомирі? 

місто Житомир 

вулиця Київська, 77, 

Торговельно-розважальний центр «Глобал UA», 

1 поверх, вхід з боку місць для паркування авто.  

Орієнтир — ресторан «Маріо» та Ощадбанк, 

години роботи — 10:00-21:00  

*Дзвінки безкоштовні. Тільки для повнолітніх.