glo™ Pro Slim отримав нагороду iF Design Award 2022

glo™ Pro Slim отримав нагороду iF Design Award 2022

Автор
glo™ консультант Знавець інсайтів у світі glo™

Пристрій для нагрівання тютюну glo™ Pro Slim отримав престижну дизайнерську нагороду iF Design Award 2022. Цю нагороду вручають від 1954 року за досягнення у промисловому та продуктовому дизайні у понад 70 категоріях. Цього року конкурс зібрав понад 11 000 заявок. Одним із переможців став девайс glo™ Pro Slim.  

Організатори конкурсу відзначили мобільність пристрою, яку посилює особливий дизайн. Розробляючи прототип, корейська дизайн-студія Jiyoun Kim Studio, яка відповідала за створення нового пристрою, ставила на меті підкреслити мобільність у порівнянні з попередніми версіями девайсу. Для цього вони застосували нову пласку батарею, покращили нагрівальний елемент і використали алюмінієвий корпус для створення унікального пристрою, який зручно носити в кишені.  

glo™ Pro Slim — новий девайс у лінійці glo™. Пристрій вирізняється оригінальним мінімалістичним дизайном і тонким корпусом, який легко поміститься у кишені. glo™ Pro Slim буде представлений у чотирьох кольорах: темно-синьому, білому, яскраво-жовтому та золотистому.  

Новинка важить 74 грами, а товщина девайса — лише 15,5 міліметра. Алюмінієвий корпус пристрою покритий м’яким напиленням, щоб тримати девайс у руці було ще приємніше. Як і попередня модель glo™ PRO, glo™ pro slim має Boost-режим, який розігріває девайс лише за 10 секунд і робить сесію більш інтенсивною.  

В Україні новинку вже можна придбати лише у фірмових просторах бенду: glo™ studio та glo™ pop-up та онлайн на сайті myglo.com.ua