glo™ PRO SLIM: новий стильний девайс у лінійці glo™

glo™ PRO SLIM: новий стильний девайс у лінійці glo™

Автор
glo™ консультант Знавець інсайтів у світі glo™

Новий glo™ PRO SLIM — тонкий компактний пристрій, дизайн якого привертає погляд і пасує до будь-якого стилю. Девіз новенького PRO SLIM — #непокора_личить, адже його власнику не доведеться робити вибір між стилем та функціональністю. Девайс задовольнить обидва запити, а вам не доведеться обирати естетичний або зручний glo™.  Корпус PRO SLIM такий зручний та ергономічний, як і кожен з пристроїв бренду glo™.

glo™ PRO SLIM — це оновлення пристрою для нагрівання тютюну формату «Нано». Інноваційну концепцію оновленого корпуса розробило південнокорейське дизайн-бюро Jiyoun Kim Studio («Джіон Кім Студіо»). Команда курувала створення девайсу під час усього процесу, від планування та розробки до фінального виробництва, і вже встигла отримати престижну дизайнерську нагороду iF Design Award 2022. З 1954 року цю нагороду вручають за досягнення у промисловому та продуктовому дизайні в понад 70 категоріях.

Новий стильний glo pro slim

Компактна та стильна новинка вийшла у чотирьох кольорах — темно-синьому, білому, яскраво-жовтому та золотистому. Це найтонший девайс бренду, його вага лише 74 грами, а товщина — всього 15,5 міліметра. Тож не дивно, що тримати його в руці неабияк приємно. Як і попередня модель glo™ PRO, glo™ PRO SLIM має два режими роботи: Standard та Boost. Останній активує девайс лише за 10 секунд і робить сесію більш інтенсивною.

Батарея glo™ PRO SLIM повністю заряджається до 2-х годин, а заряду вистачає до 16 сесій*. До набору glo PRO SLIM входить: сам пристрій, USB Type-C кабель, щітка для чищення та інструкція користувача.

Продукт представлений у лімітованій кількості, а знайти його можна лише у фірмових просторах glo™, а також у партнерських магазинах: на сайті «Розетка», в мережах «Алло» та «Табакерка». Інформацію про адреси та графік роботи магазинів можна дізнатися за телефоном 0-800-50-90-80 або 8008**. Також адреси можна знайти за допомогою нового PWA-додатку «Мій glo™» у твоєму телефоні або у чат-боті в телеграмі @myglo_ua_bot.

Поспішай познайомитися з новинкою та перевірити, чи личить тобі непокора.

*За умови повністю зарядженого акумулятора та може відрізнятися залежно від поведінки користувача.   

** Дзвінки безкоштовні. Тільки для повнолітніх.