Простори glo studio та glo pop-up у Києві

Простори glo studio та glo pop-up у Києві

У кожному фірмовому просторі можна отримати докладну та кваліфіковану консультацію щодо пристроїв, провести діагностику девайса, дізнатися та одразу ж спробувати нові смаки стіків.

Оформленням першої glo studio опікувалася дизайн-студія Сергія Махна. Дизайнери прагнули створити суперсучасний, але водночас комфортний простір, тому в інтер’єрі поєднали риси стилів «техно» та «еко». Увагу гостей glo studio в ТРЦ Gulliver привертає величезна «екостіна», декорована зеленню та мохом, та овальні стенди з останніми моделями девайсів glo PRO та glo HYPER. Стенди відкриті, тому кожен охочий може детально ознайомитися з девайсами та іншою продукцією бренду. 

У Києві простори glo представлені у двох форматах: studio та pop-up. Окрім повного асортименту девайсів glo та стіків, у кожному фірмовому просторі можна отримати

  • докладну та кваліфіковану консультацію щодо пристроїв
  • провести діагностику девайса
  • дізнатися та одразу ж спробувати нові смаки стіків.

А наші консультанти запропонують гостям чашку кави та дадуть відповіді на всі питання щодо технології glo, які тільки можуть у вас виникнути. 

Щоб гостям було зручніше, купити glo в Києві можна у різних куточках міста: окрім центрального glo studio у ТРЦ Gulliver, студії відкриті на лівому березі у ТРЦ River Mall та на правому в Lavina Mall та Ocean Plaza. Також купити glo в Києві можна у форматі glo pop-up, що відкрито у ТРЦ Sky Mall. 

Та окрім фірмових просторів у великих ТРЦ, місць, де можна купити glo у Києві значно більше. Девайси та повний асортимент стіків представлені в Т-кіосках, в усіх великих мережах супермаркетів та на вітринах багатьох АЗС.

 

Де купити glo в Києві? 

glo studio Ocean Plaza 

вул. Антоновича, 176, 1-й поверх, шукай навпроти акваріума. 

 

glo studio Lavina Mall 

вул. Берковецька, 6Д, 1-й поверх, вхід з боку ТЦ «Епіцентр» 

 

glo studio River Mall 

Дніпровська набережна, 12, 2-й поверх, центральна алея, біля ескалатора.  

 

glo studio Gulliver 

Спортивна площа, 1А, 1-й поверх, шукай зліва від центрального входу. 

 

glo pop-up Sky Mall 

проспект Романа Шухевича, 2Т, 1-й поверх, вхід 1А