Простори glo™ studio та glo™ pop-up у Києві

Простори glo™ studio та glo™ pop-up у Києві

У кожному фірмовому просторі можна отримати докладну та кваліфіковану консультацію щодо пристроїв, провести діагностику девайса та познайомитись із великим асортиментом стіків.

Оформленням першої glo studio опікувалася дизайн-студія Сергія Махна. Дизайнери прагнули створити суперсучасний, але водночас комфортний простір, тому в інтер’єрі поєднали риси стилів «техно» та «еко». Увагу гостей glo studio в ТРЦ Gulliver привертає величезна «екостіна», декорована зеленню та мохом, та овальні стенди з останніми моделями девайсів glo PRO та glo HYPER. Стенди відкриті, тому кожен охочий може детально ознайомитися з девайсами та іншою продукцією бренду.

У Києві простори glo™ представлені у двох форматах: studio та pop-up. Окрім повного асортименту девайсів glo™ та стіків, у кожному фірмовому просторі можна: 

  • отримати докладну та кваліфіковану консультацію щодо пристроїв, 
  • провести діагностику девайса, 
  • дізнатися про акції та новинки в асортименті стіків, 
  • професійно почистити девайс, 
  • віддати пристрій на екологічну утилізацію. 

А наші консультанти запропонують гостям чашку кави та дадуть відповіді на всі питання щодо технології glo™, які тільки можуть у вас виникнути.

glo studio sticks

 

Щоб гостям було зручніше, купити glo в Києві можна у різних куточках міста:

Щоб гостям було зручніше, купити glo™ в Києві можна у різних куточках міста: окрім центрального glo™ studio у ТРЦ Gulliver, студії відкриті на лівому березі у ТРЦ River Mall та на правому в Lavina Mall та Ocean Plaza. Також купити glo™ в Києві можна у форматі glo™ pop-up, що відкритий у ТРЦ Sky Mall.  

Та окрім фірмових просторів у великих ТРЦ, місць, де можна купити glo™ у Києві значно більше. Девайси та повний асортимент стіків представлені в Т-кіосках, в усіх великих мережах супермаркетів та на вітринах багатьох АЗС.

Glo studio (мал.2) 

Як працюють магазини glo™ в Києві зараз?  

Через стабілізаційні відключення світла, які тимчасово впроваджують у різних регіонах України, заявлені графіки роботи магазинів не завжди відповідають реальності. Фірмові простори glo™ в Києві знаходяться у великих ТРЦ, які оснащені потужними генераторами. Тож найчастіше планові відключення електроенергії не впливають на роботу цих магазинів. Проте, ми завжди рекомендуємо уточнювати години роботи просторів glo™, перш ніж планувати візит туди. Для цього радимо зателефонувати безпосередньо до магазину. Також отримати додаткову інформацію про формат роботи або адресу найближчої glo™ studio або glo™ pop-up ти можеш у чат-боті в телеграмі @myglo_ua_bot або за допомогою нового PWA-додатку «Мій glo™». 

Де купити glo™ в Києві?  

glo™ studio Ocean Plaza  

вул. Антоновича, 176, 1-й поверх, шукай навпроти акваріума.  

Телефон — 38 (050) 409 91 48 

Графік роботи: 10:00 – 21:00 

 

glo™ studio Lavina Mall  

вул. Берковецька, 6Д, 1-й поверх, вхід з боку ТЦ «Епіцентр»  

Телефон — 38 (050) 446 23 93 

Графік роботи: 10:00 – 20:40 

 

glo™ studio River Mall  

Дніпровська набережна, 12, 2-й поверх, центральна алея, біля ескалатора.   

Телефон — 38 (050) 970 02 64 

Графік роботи: 10:00 – 21:00 

 

glo™ studio Gulliver  

Спортивна площа, 1А, 1-й поверх, шукай зліва від центрального входу.  

Телефон — 38 (050) 439 03 87  

Графік роботи: 10:00 – 21:00 

 

glo™ pop-up Sky Mall  

проспект Романа Шухевича, 2Т, 1-й поверх, вхід 1А 

Телефон — 38 (066) 140 11 98 

Графік роботи: 10:00 – 20:00