Пориньте у світ смарт-технологій: магазин glo™ studio у Києві

Пориньте у світ смарт-технологій: магазин glo™ studio у Києві

glo™ studio — більше, ніж просто магазин, це особистий простір для шанувальників сучасних технологій. 

Сучасний, комфортний, стильний — такі головні риси відзначають відвідувачі glostudio. Це перший магазин glo™ в Україні компанії British American Tobacco. Він знаходиться на першому поверсі ТРЦ «Gulliver» та гармонійно вписується у загальну атмосферу урбаністичного стилю будівлі. 

Довершеність стилю сучасних технологій

glo studio Київ

Над оформленням інтер’єру працювала дизайн-студія Сергія Махно. Унікальний творчий погляд майстра прослідковується у кожній деталі: від оформлення стендів до лаунж-зони. Загальна тенденція — це поєднання стилю техно та еко.

Світлий інтер’єр вишуканого пастельного тону з яскравими жовтими елементами доповнює «еко-стіна», декорована зеленню та мохом. Вона створює атмосферу затишку та комфорту. Як стверджують психологи, жовтий та зелений колір — найкращі антидепресанти. Тож гарний настрій після відвідування магазину гарантовано.

Оформлення вітрин та лаунж-зони: все заради комфорту

Поринути у світ майбутнього та прогресивних технологій, але водночас почуватися комфортно — ідея організації робочого простору glostudio. У центрі уваги відвідувачів циліндрична біла тумба з девайсами та бокова панель з підсвіткою. На них glo™, наче музейні експонати, демонструють елегантність форм та кольорів. Стенди повністю відкриті, тому пристрої можна не лише розглядати, але й брати до рук та приміряти до свого стилю.
У спеціальній лаунж-зоні glo™-консультанти продемонструють роботу девайсу та допоможуть розібратися в деталях.

Сервіс та наші відомі гості

glo studio Гуллівер

Сервіс glostudio орієнтований на те, щоб познайомити з новою технологією нагрівання тютюну. Консультанти розмовляють українською, російською та англійською мовами. У магазині можна отримати кваліфіковану консультацію експерта, придбати пристрій glo™, вибрати тютюнові стіки та фірмові аксесуари.

Додаткова послуга — безкоштовне гравіювання на пристрої. Таким чином можна не лише проявити свою індивідуальність, але й цікаво оформити подарунок, загравірувавши девайс надписом або невеличким зображенням. Наприклад, як це зробив бізнесмен та директор Natus Vincere Олексій Костильов. Також, найближчим часом в glo™ studio ви зможете персоналізувати свій девайс за допомогою спеціальних cтікерів.

Відвідали glostudio й інші відомі особистості, наприклад, дегустатор та експерт віскі преміум сегменту, Сергій Іващенко. 

магазин glo studio

Переваги glo™ високо оцінили не лише чоловіки, але й представниці прекрасної статі. Зірковими гостями магазину стали моделі, стилісти, співаки, б’юті-блогери, діджеї, ведучі та інші відомі особистості.

Магазин glo™ studio відкритий з 10.00 до 22.00 без перерв та вихідних. Чекаємо на вас на першому поверсі ТРЦ «Гуллівер» за адресою: м. Київ, пл. Спортивна, 1-А; зупинка метро — Палац Спорту (200 м). Телефон кол-центру:  0–800–50–90–80 або 8008.
Замовити онлайн можна на myglo.com.ua.