Пориньте у світ смарт-технологій: магазин glo™ studio у Києві

Пориньте у світ смарт-технологій: магазин glo™ studio у Києві

Автор
glo™ консультант Знавець інсайтів у світі glo™

Сучасний, зручний та стильний — такі головні риси відзначають відвідувачі glo™ studio. Це перший магазин glo™ в Україні компанії British American Tobacco. Він знаходиться на першому поверсі ТРЦ Gulliver та гармонійно вписується у атмосферу урбаністичної будівлі.

У стилі сучасних технологій 

glo studio Київ

Над оформленням інтер’єру працювала дизайн-студія Сергія Махно. Стиль одного із найвідоміших архітекторів країни прослідковується у кожній деталі: від оформлення стендів до лаунж-зони. Основний прийом в інтерʼєрі першої glo™ studio — поєднання стилів «техно» та «еко». 

Світлий інтер’єр у пастельних тонах доповнюють яскраві жовті елементи та «еко-стіна», декорована зеленню та мохом. Вона створює атмосферу затишку та комфорту. Як стверджують психологи, жовтий та зелений кольори — найкращі антидепресанти. Тож гарний настрій після відвідування магазину гарантовано. 

Оформлення вітрин та лаунж-зони: все заради комфорту 

Поринути у світ майбутнього та прогресивних технологій, але водночас почуватися комфортно — ідея організації робочого простору glo™ studio. У центрі уваги відвідувачів циліндрична біла тумба з девайсами та бокова панель з підсвіткою. На них glo™, наче музейні експонати, демонструють елегантність форм та кольорів. Стенди повністю відкриті, тому пристрої можна не лише розглядати, але й брати до рук та приміряти до свого стилю. 

У лаунж-зоні glo™-консультанти продемонструють роботу девайсу та допоможуть розібратися в деталях.

Сервіс та наші відомі гості 

glo studio Гуллівер

Сервіс glo™ studio орієнтований на те, щоб познайомити з новою технологією нагрівання тютюну. Консультанти розмовляють українською та англійською мовами. У магазині можна отримати кваліфіковану консультацію експерта, придбати пристрій glo™, вибрати тютюнові стіки та фірмові аксесуари. 

Додаткова послуга — безкоштовне гравіювання на пристрої. Таким чином можна не лише проявити свою індивідуальність, але й цікаво оформити подарунок, загравірувавши девайс надписом або невеличким зображенням. Наприклад, як це зробив бізнесмен та директор компанії Natus Vincere Олексій Костильов. Також, найближчим часом в glo™ studio ви зможете персоналізувати свій девайс за допомогою спеціальних cтікерів. 

Відвідали glo™ studio й інші відомі особистості, наприклад, дегустатор та експерт віскі преміум сегменту Сергій Іващенко. Крім цього у glo™ studio можна побачити моделей, стилістів, співаків та співачок, б’юті-блогерок, діджеїв, ведучих та інших зірок.

магазин glo studio

Як зараз працює glo™ studio у ТРЦ Gulliver? 

Через аварійні та стабілізаційні відключення електрики, що діють зараз в Україні, ми радимо бути обачними, плануючи візит до будь-якого з фірмових просторів glo™ на території країни. Київський ТРЦ Gulliver забезпечує безперебійну роботу навіть під час відключень електроенергії за допомогою потужних генераторів. Тому у робочий час найімовірніше ти зможеш без проблем скористатись сервісом glo™ studio у ТРЦ Gulliver. Проте, ми все ж рекомендуємо завчасно звʼязуватись з точкою продажу, щоразу коли ти плануєш туди заїхати, аби отримати найактуальнішу інформацію.  

Також додаткову інформацію ти можеш отримати у оновленому чат-боті @myglo_ua_bot у телеграмі або ж подзвонити до безкоштовної служби підтримки клієнтів бренду glo™ за номером 8008*. Зауваж, що служба підтримки бренду glo™ працює з понеділка до п’ятниці з 8:00 до 21:00 (за умови, якщо немає відключень електроенергії).