Де купити glo™ в Тернополі

Де купити glo™ в Тернополі

Автор
glo™ консультант Знавець інсайтів у світі glo™

glo™ призначений для повнолітніх споживачів нікотиновмісної продукції.

Купити glo™ в Тернополі не складно. Товари бренду представлені в багатьох торгівельних точках міста: в мережах супермаркетів «Сільпо» та «АТБ», на автозаправках Okko, WOG, а також у спеціалізованих тютюнових крамничках та кіосках. Окрім цього, ти можеш замовляти усі продукти брендів glo™, neo™ або Kent  на офіційному сайті з доставкою додому або до найближчого відділення «Нової пошти».  

Та якщо тебе цікавить особливий сервіс glo™, найкращим рішенням буде завітати у glo™ pop-up в ТРЦ «Подоляни», що розташований на вулиці Текстильній, 28ч. Там ти знайдеш єдиний у місті фірмовий простір бренду. ТРЦ «Подоляни» —  один із найбільших торговельно-розважальних центрів на заході України, його площа складає понад 50 000 кв. м.  

Тому, якщо твій пристрій glo™ потребує діагностики або ти замислився про купівлю девайса наступної моделі, гарною ідеєю буде поєднати турботу про твій glo™ з шопінгом в одному з найпопулярніших ТРЦ Тернополя. Ти знайдеш острівець бренду на першому поверсі ТРЦ.

Що тобі можуть запропонувати в glo™ pop-up в ТРЦ «Подоляни»? 

Відвідувачам фірмового простору glo™ в Тернополі доступні майже всі послуги, які можливо отримати в glo™ pop-up або glo™ studio в Україні. Там ти зможеш:

— придбати новий пристрій. У glo™ pop-up в ТРЦ «Подоляни» ти можеш придбати всі моделі пристроїв для нагрівання тютюну від бренда glo™, що доступні сьогодні в Україні. А саме:  

— професійно почистити пристрій. Зазвичай для догляду за девайсом тобі достатньо чистити його спеціальною щіткою, яка йде до нього в наборі. Але якщо ти хочеш, щоб про твій девайс потурбувалися професіонали, ти можеш скористатися послугою професійної чистки. Чистка доступна в кожному магазині glo™, вона є повністю безкоштовною та триває лише 5 хвилин.  

— віддати девайс на професійну переробку. Якщо ти хочеш допомогти нам зробити світ трішечки екологічнішим, шукай спеціальний бокс із маркуванням #МеншеВідходівБільшеПрироди, та залишай там пристрій, який тобі більше не потрібен. А ми потурбуємося про його безпечну утилізацію.

Як зараз працює магазин glo™ в Тернополі?  

Щоб дізнатися актуальний режим роботи ТРЦ «Подоляни» та чи працює магазин під час стабілізаційних відключень світла, радимо перед візитом зателефонувати за номером, який ти знайдеш у кінці цього матеріалу. Це допоможе тобі спланувати візит та не змарнувати час.  

Якщо у тебе залишилися питання, знайти додаткову інформацію можна за допомогою чат-бота @myglo_ua_bot у телеграмі або нового PWA-додатка «Мій glo™». Також ти можеш звернутися до операторів служби підтримки клієнтів glo™ за номером 0 (800) 50-90-80 або 8008**.  Зауваж, що служба підтримки працює з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 21:00 (за умови, якщо немає відключень електроенергії).  

Де купити glo™ в Тернополі?  

ТРЦ «Подоляни», 

м. Тернопіль, вул. Текстильна, 28ч, 

телефон: +38 (095) 239 0480, 

Години роботи: з 10:00 до 20:00. 

* Тютюновмісні вироби для нагрівання не є цілком безпечними та викликають звикання. 

** Дзвінки по Україні безкоштовні. Тільки для повнолітніх.