Дві технології: чим відрізняються одноразові електронні сигарети від glo™

Дві технології: чим відрізняються одноразові електронні сигарети від glo™

Автор
glo™ консультант Знавець інсайтів у світі glo™

18+ Наша продукція призначена для повнолітніх споживачів нікотину, може зашкодити вашому здоров'ю та викликати залежність.

Наразі у повнолітніх споживачів нікотину є чималий вибір, чим можна замінити класичні сигарети. Насамперед — це пристрої для нагрівання тютюну, як от glo™,  та одноразові електронні сигарети. Утім, й між згаданими гаджетами є суттєва різниця. Чим відрізняються «одноразки» від glo™? Про це — далі.

«Одноразки» та девайси для нагрівання тютюну glo™: чи є відмінності?

Якщо відкинути складні формулювання, то ключова відмінність гло (glo™) та «одноразок» полягає у принципі роботи цих продуктів.

glo™ — це пристрої, в основі яких інноваційна технологія нагрівання тютюну до 250–280°C. Всередині девайсу glo™ немає рідини й не відбувається процесу горіння*. Пристрої glo™ використовуються із нікотиновими стіками neo™ та Kent. Нагріваючись, стік виділяє нікотиновий аерозоль, а не пару чи дим, як це відбувається при використанні електронних чи класичних сигарет.

Водночас одноразова електронна сигарета (одноразовий вейп) — це невеликий пристрій з беззарядним акумулятором та без можливості дозаправлення рідини. Головні відмінності з девайсами від glo™ — одноразовість та неможливість зміни смаку. Окрім цього, всередині стіків для glo™ — справжній тютюн. А одноразові вейпи випаровують рідину, яка містить нікотин.

Отож, з тим, що таке «одноразка» та пристрої  для нагрівання тютюну glo™ розібралися. У чому ж різниця між ними? Ми склали таблицю, щоб допомогти повнолітнім споживачам нікотину в Україні зрозуміти відмінності одноразових електронних сигарет від glo™.

Критерій  

Одноразові електронні сигарети (одноразові вейпи)* 

Пристрій для нагрівання тютюну (glo™) 

Принцип роботи 

Випаровування гліцеринової рідини, що містить нікотин на внутрішній спіралі приладу. 

Нагрівання тютюну до 250–280 °C, без утворення диму*. 

Тривалість використання 

Залежить від інтенсивності сесій та об'єму рідини. Мають обмежену кількість «затяжок» — до 10 000. 

До 20 стіків** на одному заряді (тривалість залежить від моделі пристрою та поведінки споживача).  

Потреба в додаткових товарах (стіках, рідинах тощо) 

Відсутня. «Одноразки» не можна дозаправляти.  

Є потреба в стіках. З безкоштовною доставкою їх можна придбати онлайн на офіційному сайті My glo™.  

Обслуговування 

Не потребує обслуговування. Деякі моделі дозволяють дозаряджати девайс.  

Потребує обслуговування: у комплекті поставляється фірмова щіточка для чистки девайсу glo™. 

Необхідність вторинної переробки пристроїв з акумуляторами 

Є. Користувач займається питанням переробки самостійно. 

Є. Можна здати пристрій на переробку в найближчий фірмовий простір glo™ #МеншеВідходівБільшеПрироди 

 

різниця одноразок та систе нагрівання

* Інформація запропонована виключно для ознайомлення, точні характеристики продуктів можуть відрізнятися залежно від виробника.  

Не знаєш, що обрати? Замов тест-драйв пристроїв glo™

Як бачимо з таблиці, у обох технологій є свої особливості. До речі, оцінити усі можливості та зорієнтуватися, що найкраще підходить саме тобі, можна з послугою тест-драйв гло (glo™).

У чому її суть? Будь-який повнолітній споживач нікотину має можливість отримати девайс для нагрівання на пробний період — у випадку з glo™ він триває три тижні (21 день). Погодься, цього часу цілком достатньо, аби зрозуміти, чи підходить тобі така заміна одноразовим електронним сигаретам або класичним сигаретам.

Замовити послугу просто. Це можна зробити двома способами:

  • На сайті нової мультибренд платформи o'go. Для оформлення тесту на glo™ Hyper Pro переходь за лінком, а щоб спробувати glo™ Pro Slim — клікай сюди.
  • У фірмовому просторі. Тут ти знайдеш адреси та деталі роботи просторів по всій Україні. Наші консультанти нададуть необхідну інформацію про девайси glo™ і допоможуть обрати потрібний пристрій. Все, що від тебе треба — взяти із собою документи і оформити послугу.

Тест-драйв триватиме 21 день і коштує 72 гривні. По закінченню випробування — пристрій потрібно буде повернути у магазин. А ти можеш придбати бажану модель, або ж спробувати іншу пропозицію бренду. Наразі для тест-драйву доступні дві моделі glo™ Hyper Air, glo™ Hyper Pro  та glo™ Pro Slim. Докладніше про послугу читай за посиланням.

* Нагріває тютюн, без горіння. Цей продукт не виключає всіх ризиків та містить нікотин, що викликає залежність. 

** Тютюновмісні вироби для нагрівання не є цілком безпечними та викликають звикання. 

*** При використанні в режимі Буст. За умови зарядженого акумулятора та може відрізнятися в залежності від поведінки користувача.