glo™: за та проти

glo™: за та проти

Якщо ви давно хотіли розібратись у питанні «glo™ чи сигарети?», цей матеріал для вас. Розповідаємо, які плюси і мінуси може запропонувати система нагрівання тютюну glo™.

Тютюновмісні вироби для нагрівання не є цілком безпечними та викликають звикання. 

glo™ — це пристрої для нагрівання тютюну, які дозволяють споживати нікотин без горіння та попелу*. В основі роботи всіх девайсів бренду — інноваційна технологія нагрівання тютюну. В Україні бренд представлений пʼятьма моделями пристроїв — glo™ PRO та glo™ PRO SLIM, glo™ HYPER+, glo™ HYPER+ UNIQ та glo™ HYPER X2 

Відповідно до характеристик пристроїв glo™, розроблені стіки neo™, тому девайс неможливо використовувати зі стіками інших брендів або зі звичайними сигаретами. Для пристроїв із лінійки glo™ PRO підходять тонкі стіки формату «Нано», а девайси glo™ HYPER+ та glo™ HYPER+ UNIQ та glo™ HYPER X2 сумісні лише зі стіками «Демі», що мають більший діаметр та довжину, а також містять на 30 % більше тютюну, ніж стіки формату «Нано».   

glo™ як працює? 

Пристрої glo™ — це стильні моноблоки, всередині яких розташована камера для нагрівання стіків, що має циліндричну форму. Саме у цю камеру вставляється тютюновий стік, який нагрівається до температури від 240 °C до 280 °C (залежно від вибраного режиму Standard або Boost). Коли стік нагрівається, він виділяє насичений нікотином аерозоль, що дає можливість повнолітнім користувачам споживати нікотин без горіння та попелу*, а також без сигаретного диму**.  

glo™: переваги використання 

З інноваційною технологією glo™ пов’язана низка переваг пристрою (у порівнянні зі звичайними сигаретами). А саме:  

  • Відсутність горіння та попелу* 
  • Стильний дизайн 
  • Зручність у користуванні  
  • Менше неприємного запаху***  

Розглянемо деякі з цих переваг докладніше.  

Відсутність горіння та попелу. Найбільш поширений спосіб вивільнення нікотину із тютюну — використання вогню. Під час підпалювання сигарети чи її аналогів тютюн згорає, утворюється дим, споживач його вдихає і отримує порцію нікотину. Система нагрівання тютюну glo™ працює за іншим принципом. У нагрівальній камері девайса glo™ горіння не відбувається. Високоякісний тютюн всередині стіка підготовлений таким чином, щоб вивільняти нікотин уже за температури від 240 °C до 280 °C (залежно від обраного режиму Standard або Boost). Завдяки цьому нагрівання тютюну відбувається без диму та попелу*.  

Менше неприємного запаху. Під час використання систем glo™ не утворюється дим. Тютюн, що міститься всередині стіків neo™, просочений гліцерином. Випаровуючись під час нагрівання, гліцерин утворює насичений нікотином аерозоль, який можливо сплутати з димом. Та він має набагато делікатніший запах, ніж звичайний сигаретний дим, через це не затримується на одязі або меблях ***.  

Сучасний дизайн. Девайси glo™ — це сучасні електронні пристрої, якими дуже легко користуватись. У більшості моделей управління девайсом відбувається за допомогою однієї кнопки. Пристрій має інтуїтивний дизайн, тому зазвичай власники пристрою дуже швидко розбираються у питанні: «Як користуватись glo™?». Бренд регулярно презентує оновлені моделі пристроїв, що відрізняються більш сучасним дизайном та щоразу кращими технологіями. Наприклад, восени 2022 року на український ринок вийшла нова модель пристрою — glo™ PRO SLIM, що відрізняється оригінальним мінімалістичним дизайном і тонким корпусом. Новинка важить 74 грами, а завтовшки лише 15,5 міліметра.  

Можливість керувати насиченням. Кожен із пристроїв glo™ має два режими, які дозволяють керувати насиченням під час сесії. У стандартному режимі стіки нагріваються протягом 20 секунд, а сесія триває близько 4 хвилин. Та окрім стандартного, усі моделі glo™ мають режим Boost. У цьому режимі стік нагрівається швидше, а максимальна температура становить 270 °C для glo™ HYPER+ і glo™ HYPER+ UNIQ, glo™ HYPER X2 та 280 °C — для glo™ PRO та glo™ PRO SLIM.  

glo™: мінуси використання 

Споживання не є повною мірою безпечним та викликає звикання. Оскільки під час використання пристрою glo™ виділяється нікотин, споживання не можна вважати повною мірою безпечним. Окрім цього, споживання нікотину викликає звикання. Саме тому пристрої glo™ не можна вважати рішенням для тих користувачів, які планують кинути курити. Якщо ви не споживаєте нікотин у будь-якому вигляді, ми не радимо починати це робити. Для тих повнолітніх користувачів, які вже є досвідченими споживачами сигарет, використання glo™ може стати альтернативою завдяки перевагам, зазначеним вище: відсутність горіння та попелу*, сигаретного диму** та менше запаху***. 

glo™ потребує зарядки. Оскільки девайс glo™ — це електронний пристрій, час від часу він потребує зарядки. Наприклад, батарея glo™ HYPER+, glo™ HYPER+ UNIQ, glo™ HYPER X2 та glo™ PRO витримує до 20 сесій**** та дозволяє використовувати гаджет кілька сесій поспіль. Та після цього glo™ необхідно зарядити. Приблизний час повної зарядки залежить від конкретної моделі пристрою glo™ (пристрої glo™ HYPER+, glo™ HYPER+ UNIQ, glo™ HYPER X2 — до 3,5 годин; пристрої glo™ PRO та glo™ PRO SLIM — до 2 годин). Зауваж, що час заряджання залежить від використання штекера, підключеного до електромережі, і від часу, необхідного для зарядки акумулятора пристрою до 100 % потужності.  

Пристрій необхідно чистити. Під час використання пристрою для нагрівання тютюну всередині нагрівальної камери може утворюватися нагар. Також туди може потрапити пил, бруд, застрягнути часточки тютюну або паперу, яким огорнутий стік. Усе це може призвести до появи неприємного запаху та погіршити досвід користування. Тому чистити пристрій glo™ потрібно після кожної 20-ї сесії. Для цього варто використовувати щіточку, яка йде у комплекті до кожного девайсу glo™. Також за послугою чистки девайсу можна звернутися у glo™ studio та glo™ pop-up у вашому місті. Послуга повністю безкоштовна та не потребує попереднього запису. Чистка проводиться кваліфікованим співробітником і триває приблизно 5 хвилин.  

Інформацію про адреси та графік роботи найближчої glo™ studio або glo™ pop-up дізнавайтесь за телефоном 0-800-50-90-80 або 80083. Також адреси можна знайти за допомогою нового PWA-додатку «Мій glo™» або у чат-боті в телеграмі @myglo_ua_bot. 

Девайс може вийти з ладу. Як і кожен електронний пристрій, гаджет glo™ може вийти з ладу. Якщо вас цікавить, як користуватись glo™, або ви звернули увагу на те, що девайс працює не так, як слід, у першу чергу варто звернутися до інструкції з експлуатації. Там описано більшість проблем, які можуть виникнути під час експлуатації системи нагрівання тютюну glo™, та способи їх вирішення.  

Окрім цього, провести діагностику та визначити, чому пристрій не працює, допоможуть у службі підтримки користувачів glo™. Зробити це можна у кілька способів:  

  • зателефонувати за номером 8008***** для консультації;  
  • віддати девайс на діагностику у будь-який офіційний магазин glo™ studio або glo™ pop-up у твоєму місті або за допомогою оновленого чат-бота @myglo_ua_bot у телеграмі;  
  • безкоштовно обміняти протягом року з моменту покупки, якщо несправність є гарантійним випадком. Для цього необхідно мати чек або коробку з унікальним кодом і завітати в glo™ studio або glo™ pop-up. Зверни увагу, що після покупки девайс має бути зареєстрований на сайті. Детальніше про обмін дізнавайся за номером служби підтримки 8008. Служба підтримки працює у будні дні з 8:00 до 22:00.  

* Нагріває тютюн, без горіння. Цей продукт не виключає всіх ризиків та містить нікотин, що викликає залежність.  

** Цей продукт не виключає всіх ризиків та містить нікотин, що викликає залежність.  

*** У порівнянні зі звичайною сигаретою під час куріння. Цей продукт не виключає всіх ризиків та містить нікотин, що викликає залежність. 

****При використанні у режимі Boost. За умови повністю зарядженого акумулятора та може відрізнятися залежно від поведінки користувача. 

***** Дзвінки безкоштовні. Тільки для повнолітніх.