Де придбати glo™ у Черкасах

Де придбати glo™ у Черкасах

Автор
glo™ консультант Знавець інсайтів у світі glo™

Знайти єдиний фірмовий простір glo™ у Черкасах дуже просто: він розташований у ТРЦ LUBAVA — сучасному торговельному комплексі у центрі міста. У Черкасах магазин glo™ працює у форматі pop-up — тобто це невеликий острівець, зручно розташований у ТРЦ на бульварі Шевченка. Які ж причини завітати до glo™ pop-up у ТРЦ LUBAVA?

Купити glo™ у Черкасах та зацінити новинки  

Нові пристрої glo™ продаються у фірмових просторах бренду, на офіційному сайті та у партнерських магазинах. Зокрема, новий glo™ PRO SLIM, що вийшов цієї осені. Це легкий та тонкий моноблок: його ширина лише 15,5 мм, а вага всього 74 грами. До того ж, непокірний дизайн пристрою уже отримав престижну нагороду iF Design Award 2022. Цікаво правда? Ще одна новинка на яку ти точно маєш звернути увагу, завітавши у glo™ pop-up у Черкасах — сміливий та оновлений для тебе glo™ HYPER X2, смаки для якого вже почали виробляти на фабриці в Прилуках.

Дізнатися більше про пристрій та технологію  

Кваліфіковані консультанти glo™ завжди раді допомогти, якщо у тебе виникнуть будь-які запитання стосовно роботи пристрою. Також тут можна провести безкоштовну діагностику девайса, дізнатись умови гарантійної заміни або розпитати про технологію, яка лежить в основі glo™.

Отримати додаткові послуги  

Професійна чистка. Якщо ти відчуваєш неприємний присмак або сторонній аромат під час сесії, ймовірно, твій glo™ потребує чистки. Ти можеш почистити пристрій самостійно або звернутися за безкоштовною послугою до консультантів glo™ pop-up у Черкасах. Лише п’ять хвилин, стиснене повітря та спеціальний пінцет — і твій девайс буде знову готовий до використання.  

Тест-драйв. Також у фірмовому просторі glo™ у Черкасах ти можеш записатися на безкоштовний тест-драйв пристрою. Цього року строк тест-драйву було продовжено, отже тепер він триває 21 день. І навіть якщо ти вже користуєшся пристроєм glo™, ти все одно можеш вибрати на тест-драйв іншу модель, особливо якщо ти замислювався про заміну свого пристрою.   

Безпечна утилізація. У ТРЦ LUBAVA можна не лише придбати glo™ у Черкасах, але й подбати про правильний шлях пристрою, який вийшов із ладу або більше тобі не потрібен. Як і більшість електронних пристроїв, glo™ потребують ретельної та відповідальної переробки, адже містять акумулятор. До того ж, у складі пристрою багато матеріалів, які можна використати повторно і таким чином  зменшити вплив на навколишнє середовище.

Окрім цього, у фірмових просторах бренду glo™ завжди можна дізнатися новини та актуальні пропозиції, вибрати смаки з асортименту або придбати аксесуари. Інформацію про адреси та графік роботи найближчої glo™ studio або glo™ pop-up дізнавайся за телефоном 0-800-50-90-80 або 8008*. Також адреси можна знайти за допомогою нового PWA-додатку «Мій glo™» або в чат-боті у телеграмі @myglo_ua_bot.    

Де купити glo™ у Черкасах?  

ТРЦ LUBAVA  

Україна, м. Черкаси,  

бул. Шевченка 208/1