Де купити glo™ у Хмельницькому

Де купити glo™ у Хмельницькому

Автор
glo™ консультант Знавець інсайтів у світі glo™

Купити glo™ у Хмельницькому просто. Знайти продукцію бренду можна на АЗС, у великих супермаркетах, а також у спеціалізованому просторі glo™ pop-up, що розташований у самому центрі міста. 

Брендовий простір glo™ у Хмельницькому ти знайдеш на першому поверсі ТРЦ Kvartal на вулиці Кам’янецькій, 17. У спеціалізованому магазині glo™ pop-up ти можеш ознайомитися з повним асортиментом товарів бренду, а також побачити наживо всі новинки компанії. Наші консультанти допоможуть підібрати девайс, а також розкажуть про всі переваги пристроїв  glo™. 

Крім того, тільки у спеціальному просторі glo™ у Хмельницькому ти можеш відчути всі переваги, доступні клієнтам бренду. До прикладу, отримати професійну чистку девайсу. Ще одна перевага  glo™ pop-up — це безкоштовний тест-драйв новинок компанії. 

Не забувай також про безпечну утилізацію пристроїв. Системи для нагрівання тютюну glo™ — це сучасна складна технологія, яка потребує відповідального ставлення. Тому у ТРЦ Kvartal ти можеш здати свій glo™ на переробку та безпечну утилізацію і допомогти нам зменшити вплив на довкілля. 

Саме у просторі glo™ pop-up відвідувачі першими дізнаються новини та актуальні пропозиції, можуть придбати сучасні девайси glo™. Інформацію про адреси та графік роботи найближчої glo™ studio або glo™ pop-up дізнавайся за телефоном 0 800 509 080 або 8008*. Також адреси можна знайти за допомогою нового PWA-додатку «Мій glo™» або в чат-боті у телеграмі @myglo_ua_bot.

Де купити glo™ у Хмельницькому?   

glo™ pop-up у ТРЦ Kvartal  

вул. Кам’янецька, 17, острівець на першому поверсі  

Працює щоденно з 10:00–20:00  

телефон: 0 800 509 080  

*Дзвінки безкоштовні. Тільки для повнолітніх.