Як зберігати стіки для glo™

Як зберігати стіки для glo™

Автор
glo™ консультант Знавець інсайтів у світі glo™

Тютюновмісні вироби для нагрівання не є цілком безпечними і викликають звикання. 

Стіки для пристроїв нагрівання тютюну glo™ бувають двох форматів, кожен з яких розроблено для певного типу девайса. Для моделей glo™ PRO потрібні стіки формату «Нано», а власникам пристроїв із серії HYPER підійде формат «Демі». Вони відрізняються за розміром, тому можуть бути використані лише у тому девайсі, який призначений саме для них.  

Які стіки бувають? 

Сьогодні в Україні повнолітні користувачі glo™ можуть придбати стіки від двох брендів: добре відомі всім neo™ та Kent Neosticks™, що зʼявились на українському ринку зовсім недавно 

Користувачі пристроїв glo™ PRO та glo™ PRO SLIM можуть обрати стіки формату «Нано», які представлені у пʼяти смаках: 

Для користувачів пристроїв серії HYPER (glo™ HYPER+, glo™ HYPER+ UNIQ, glo™ HYPER X2 та glo™ HYPER X2 AIR) вибір смаків трохи більший. Якщо тобі подобаються класичні тютюнові смаки зверни увагу на лінійку neo™ Tobacco Signature: 

Якщо ти обираєш поєднання високоякісного тютюну та фруктових / ягідних ароматизаторів, то тобі можуть підійти стіки neo™ з капсулою: 

А якщо ти хочеш спробувати щось нове, то зверни увагу на свіжу серію від відомого американського бренда Kent — Kent Neosticks™: 

Скільки можна зберігати стіки neo™ 

Якщо цілісність упаковки не порушена, для найкращого досвіду використання стіки для glo™ можна зберігати понад рік з дати виробництва (вказана на кожній пачці виробу). Відкрита пачка також не містить визначеного терміну придатності, однак споживчі якості виробу найкраще зберігатимуться протягом трьох місяців. 

Зверни увагу, що на пачці стіків кінцевий термін придатності відсутній. Це зумовлено тим, що у стіків немає терміну придатності. Дата виробництва вказана на кожній пачці. Звертай на неї увагу для дотримання рекомендацій щодо терміну використання, які ми навели вище. Щоб стіки зберегли свої якості якомога довше, важливо підібрати правильне місце зберігання для них. Підбери місце, що буде захищене від потрапляння прямих сонячних променів та вологи, а також таке, де можливо дотриматись оптимального температурного режиму.   

Де правильно зберігати стіки? 

За деякими джерелами, тютюн може не втрачати своїх якостей понад п’ять років. Та на термін придатності стіків для glo™ впливає не те, скільки зберігається тютюн загалом, а особлива технологія виробництва продуктів для glo™. Усередині кожного стіка — високоякісний подрібнений тютюн, просочений гліцерином. Умови зберігання стіків для glo™ не складні, та їх важливо дотримуватись, якщо ти хочеш, щоб продукт не втратив своїх властивостей швидко. Розповідаємо докладніше про те, як правильно зберігати стіки neo™ та Kent Neosticks™. 

Стіки для glo™ важливо зберігати в сухих прохолодних місцях. Прямі сонячні промені також можуть мати певний вплив на виріб. Оптимальна температура зберігання стіків — від –5 до +20 °С. Рекомендується зберігати відкриту пачку в захисній плівці. Навіщо плівка в стіках? Вона береже тютюн від надмірної вологи та забезпечує додатковий захист від сторонніх ароматів і механічного пошкодження пачки.     

Головні чинники, що вплинуть на непридатність стіків   

Підвищена вологість або, навпаки, надмірна сухість та екстремальні температури можуть призвести до того, що аерозоль втратить свої якості та стік для glo™ стане непридатним до використання.   

 Умови зберігання стіків досить прості:  

  • стіки слід зберігати в прохолодному сухому місці;  
  • уникати прямого потрапляння сонячних променів;  
  • уникати вологих місць;  
  • не можна зберігати пачку поруч із продуктами, що мають сильний аромат. 

Якщо на стік або пачку потрапить рідина, вона може порушити його форму та властивості. Такий стік не можна використати.    

Тому перш ніж користуватися стіком, оглянь його: виріб не повинен мати візуальних пошкоджень. На пачці не має бути вм'ятин, слідів розриву або псування захисної плівки, також під плівкою не має бути слідів вологи. Структура стіку має бути гладкою, а тютюн всередині рівномірно розподілений. 

Ще одна поширена помилка — міф про те, що відкриту пачку стіків можна зберігати в холодильнику. Надмірна волога та холод швидко зіпсують смак і аромат стіка. Не бажано зберігати пачку у місцях, покритих свіжою фарбою або лаком. У такому випадку тютюн може швидко ввібрати неприємний аромат. 

Якщо ти знаєш, що стіки для glo™ неправильно зберігались, або під час використання відчуваєш нетиповий запах або присмак, таких стіків краще позбутись і не використовувати надалі.