Зроблено в Україні: у Прилуках запустили виробництво стіків для glo™

Зроблено в Україні: у Прилуках запустили виробництво стіків для glo™

Автор
glo™ консультант Знавець інсайтів у світі glo™

Цієї осені бренд glo™ почав поступово переносити виробництво в Україну. Відтепер тут будуть виготовляти стіки для систем нагрівання тютюну glo™. Першою запустили лінію для стіків формату «Демі», які сумісні з приладами glo™ HYPER+, glo™ HYPER UNIQ та glo™ HYPER Х2.

На фабриці у місті Прилуки (Чернігівська область) завершилося будівництво високошвидкісної автоматизованої лінії виробництва та нового цеху, що забезпечує особливі кліматичні умови, необхідні для виробництва цього виду продукції. Таким чином, у часи, коли деякі компанії припиняють або обмежують виробництво в Україні, бренд glo™ продовжує інвестувати в українську економіку. Розширення виробництва вже забезпечило 30 нових робочих місць.

До виготовлення стіків залучені як уже наявні підрозділи фабрики (дільниця виробництва фільтропаличок та тютюновий цех), так і новозбудована дільниця виробництва стіків для glo™. Технологія та вимоги до всіх процесів, що супроводжують виробництво, регламентуються глобальними стандартами бренду glo™, тому якість української продукції буде такою ж високою, як і в інших країнах.

«Ми віримо у відновлення та розвиток українського бізнесу й економіки, тож вважаємо за необхідне продовжувати заплановані інвестиції. Ми розпочали поступову локалізацію виробництва стіків для девайсів серії HYPER в Україні, і в 2022 році плануємо виробляти в Прилуках загалом 70 % від річної потреби цього продукту. Ми надзвичайно пишаємося тим, що можемо забезпечити наших повнолітніх споживачів продуктом з маркуванням “Зроблено в Україні”, що поєднує в собі найвищі світові стандарти якості та передові технології» — коментує зміни в компанії генеральний директор ВАТ Україна Кахабер Бенідзе.

Унікальність цього інвестиційного проєкту для Прилуцької тютюнової фабрики полягає в тому, що українська фабрика є однією з небагатьох фабрик у світі, де виробляються стіки для систем нагрівання тютюну glo™.  

___________________________________________________________________

ВАТ Україна — перше підприємство з іноземними інвестиціями в тютюновій галузі України, яке було засноване в 1993 році на базі Прилуцької тютюнової фабрики. Компанія входить до Групи ВАТ. В Україні портфель компанії включає такі міжнародні марки сигарет, як Kent, Rothmans, Vogue, Dunhill, Lucky Strike, Capri, а також національну марку — «Прилуки». Продукція ВАТ Україна експортується до Азербайджану, Узбекистану, Польщі, Угорщини, Румунії, Хорватії та Королівства Саудівської Аравії. Більше інформації на сайті: http://www.bat.ua