Сервіси від o’go Club: отримай додаткові XP та обмінюй на iPhone

Сервіси від o’go Club: отримай додаткові XP та обмінюй на iPhone

Автор
glo™ консультант Знавець інсайтів у світі glo™

18+ Цей продукт містить нікотин і викликає залежність. Тільки для повнолітніх осіб, які споживають нікотин.

Всі користувачі девайсів glo™ мають можливість стати частиною спільноти однодумців — o’go Club. Зробити це дуже просто. Потрібно зайти на офіційний сайт glo™, створити акаунт та верифікувати свій вік. Це все! Після цього ти стаєш частиною ком’юніті oʼgo Club, де можна спілкуватися, запрошувати друзів, ділитися унікальним досвідом, а за це отримувати ХР й обмінювати їх на корисні та круті речі. Наприклад, смарт-годинник Apple Watch чи новий iPhone14. Як все працює — розповідаємо далі.

Все про oʼgo Club

За активність у спільноті oʼgo Club ти отримуєш ХР. Що таке ХР? Це твої Experience Points, які можна обміняти на мерч, аксесуари чи сертифікати відомих мереж. Та спершу розберемося, як зареєструватися в oʼgo Club.  

Щоб стати учасником спільноти, достатньо створити акаунт на сайті та верифікувати свій вік. Та якщо ти хочеш мати додаткову гарантію на пристрій навіть у разі втрати чека та користуватися деякими безкоштовними послугами для користувачів бренду, твій пристрій має бути зареєстрований на сайті. До речі, за це ти також отримуєш свої перші ХР. 

Перш ніж зареєструвати glo™, переглянь код на упаковці і введи його у спеціальну форму на сайті myglo. Далі верифікуй вік зручним способом (наприклад, через «Дію») — і все! Твій пристрій отримує додаткову опцію «скористатися гарантією» навіть якщо чек про покупку втрачено, а ти — можеш приєднатися до ком’юніті.

Як отримувати ХР

За різні дії у світі oʼgo учасники отримують відповідні XP. Наприклад, коли запрошуєш друга* стати учасником спільноти — отримуєш від 200 ХР. Для цього запрошений друг має зареєструвати свій девайс — і тоді він також отримає 150 ХР. Детальніше, як це зробити, читай тут

150 ХР — це багато чи мало? Спробуємо пояснити на пропозиціях. Теплий брендований худі чи фірмові навушники JBL можна обміняти на еквівалент 1500 ХР, а ось новий iPhone 14 можна обміняти на 14 000 XP. Ці та інші пропозиції доступні лише для учасників o’go Club на окремому сайті програми лояльності - myogo.com.ua 

Серед пропозицій партнерів клубу — сертифікати на продукти та пальне, косметику, електроніку і, звичайно ж, аксесуари та мерч від бренду. Зокрема, серед сертифікатів ти знайдеш пропозиції від таких наших партнерів як «Розетка», «Алло», «Сільпо», «Епіцентр», OKKO та багато-багато інших. Побачити їх усі можна за посиланням.  

Активностей для отримання XP вистачає. Навіть за відгук про продукцію, залишений шляхом сканування пачки, можна отримати від 6,5 до 100 ХР. З цим допоможе наш Telegram-бот та мобільний застосунок «Мій glo». Вони підкажуть, як просканувати пачку, залишити відгук, обрати потрібну пропозицію — і отримати за все ХР.  

Це далеко не всі переваги комʼюніті, адже учасники спільноти можуть першими дізнаватися про новинки бренду, а також оформити послугу підписки — і зафіксувати ціну на стіки на 3-4 місяці.   

Та, мабуть, найцікавіший спосіб накопичувати ХР — це стати учасником комʼюніті «Майстерня». Це telegram-спільнота прихильників бренду, де ніхто не обмежує себе у творчості. Там регулярно публікуються творчі завдання, котрі дозволяють учасникам проявити себе та отримати задоволення від креативної роботи. Наприклад, нещодавно одним із таких завдань було придумати короткий вірш-привітання до дня народження glo™. Пʼять переможців були обрані випадковим чином та отримали по 500 ХР.

Додатковий сервіс

Як ти знаєш, бренд має мережу фірмових просторів, що працюють у великих містах України. Саме там усі повнолітні користувачі пристроїв glo™ можуть отримати ряд послуг та сервісів.  Зокрема, безкоштовну чистку glo™ чи консультацію фахівця при обслуговуванні девайсу. Завітати в glo™ studio можна у великих містах країни, як-от Київ, Одеса, Львів тощо. Знайти найближчий магазин допоможе офіційний сайт glo™.

* Друг — повнолітній споживач нікотинової продукції.