Курси та сервіси для нових скілів, які стали безкоштовними в Україні

Курси та сервіси для нових скілів, які стали безкоштовними в Україні

Автор
glo™ консультант Знавець інсайтів у світі glo™

Останні місяці змінили плани всіх нас. Утім, нові можливості також зʼявилися — все більше світових сервісів стають безкоштовними або доступнішими, ніж раніше. Якщо відчуваєш сили та наснагу опановувати нові навички, пропонуємо тобі декілька цікавих можливостей.  

Читай більше

Поки не можеш визначитись, у якому напрямку розвиватися? Це нормально. Для цього існують книжки: дізнатися про щось нове, надихнутися, обрати сферу, яка відкриває креативність.  

На щастя, багато видавництв зробили свої книжки безкоштовними. Ось кілька опцій:  

  • На Yakaboo ти отримаєш безкоштовний доступ до читання та прослуховування книг у додатку;  
  • Видавництво «Фоліо» відкрило можливість завантажити будь-які електронні книги за 1 грн з промокодом Book;  
  • Любиш слухати, а не читати? Audible від Amazon дає 6 безкоштовних кредитів на аудіокниги англійською. До речі, тут можна знайти книжки, які начитують самі автори.  

 
Вивчай мови  

Можливостей для безкоштовного вивчення мов стало багато як ніколи. Та й запит на вивчення стрімко збільшується.  

Для початку перевір сервіси для гейміфікованого вивчення. Один із найвідоміших — Duolingo — став безкоштовним для українців. Також перевір Campster: тут є курси англійської, іспанської, італійської, німецької та інших мов.  

А якщо ти більше віриш у традиційні заняття з репетитором, заходь на Preply. Компанія скасувала комісію для українців та запустила програму підтримки у вивченні іноземних мов. Для цього треба заповнити форму тут.  

  

Прокачай креативні скіли  

Українська платформа Cases запустила онлайн-марафон креативної практики. У ньому українські креативники викладають безоплатні лекції та майстер-класи про дизайн, інтерфейси, копірайтинг та фриланс. Повний список лекцій дивись за посиланням.  

Хочеться спробувати свої сили у дизайні? Тепер у тебе для цього є більше інструментів. Наприклад, Adobe дарує до 3 місяців безкоштовного використання всіх продуктів українцям, які раніше були підписані на сервіси компанії.  

А от редактор Figma відкриває постійний доступ до своїх платних функцій: для цього потрібно звернутись у підтримку сервісу.  

  

Розбирайся в основах програмування  

Можеш похвалитися достатнім терпінням для вивчення кодингу? Заздримо тобі. А ще даємо кілька курсів, які дозволяють вивчати основи програмування.  

  • Тільки починаєш занурюватися у тему? Тоді варто почати з основ програмування на тому ж Campster; 
  • ITVDN дозволяє проходити всі курси з різних мов програмування: C#, TypeScript, SQL, HTML5 и CSS3, Python, Django, JavaScript. Заповнюй заявку тут
  • Деякі курси з програмування також доступні на освітньому майданчику Креативної практики. 

 

Опануй що завгодно  

Якщо ти точно знаєш, що готовий проходити курси та процес системного навчання, але ще не вирішив, у якій саме дисципліні, обовʼязково зайди на Сoursera. Ця платформа не дарма була першою та найбільшою в онлайн-навчанні. А зараз Сoursera надає безкоштовний доступ українцям. Для цього потрібно залишити свою заявку тут.  

Усі пропозиції дійсні на момент цієї публікації та можуть змінюватися із часом.