Унікальні можливості фірмових магазинів glo™

Унікальні можливості фірмових магазинів glo™

Автор
glo™ консультант Знавець інсайтів у світі glo™

glo призначений для повнолітніх споживачів нікотиновмісної продукції. 

Споживання glo™ виходить за межі звичайного досвіду. Це не лише спосіб насичення нікотином це відкриття власного стилю та можливостей. Адже ти маєш змогу постійно удосконалювати свій пристрій, всіляко користуючись сервісом glo™ Україна. 

Саме так, ти правильно зрозумів. Йдеться про офіційний магазин glo™. Простір, що створений для вирішення будь-яких питань, пов'язаних із продукцією бренду. До того ж крім звичних для тебе запитів, там доступні й більш унікальні пропозиції. Розповідаємо про це у матеріалі.  

Сервіси від магазинів glo™ 

Перше, що привертає увагу відвідувачів фірмових просторів надсучасне оформлення. Тож не дивно, що будь-який прогресивний повнолітній споживач нікотину захоче побути там подовше. Що ж, це чудова нагода спробувати якомога більше можливостей. 

1. Купівля стіків, девайсів і аксесуарів 

Давно шукав новий смак стіків* neo™? Чи хочеш купити пристрій (систему) нагрівання тютюну? Прямуй у найближчий магазин glo™. Там тобі неодмінно допоможуть із вибором найоптимальнішого варіанту. А також знайдеш увесь актуальний асортимент, включно з новинками.  

2. Тест-драйв 

Оформлюй пробний варіант користування glo™. Так протягом 21 дня можеш відчути на собі всі переваги девайсів бренду. А потім легко повертай або ж залишай його собі. Послуга вартує 72 гривні.

3. Професійна чистка  

Аби девайс працював добре, йому потрібна спеціальна чистка glo™. Просто занеси пристрій до студії без попереднього запису. А кваліфікований співробітник проведе її абсолютно безкоштовно. До того ж це займе всього 5 хвилин. 

4. Діагностика 

Якщо маєш побоювання щодо справності свого glo™, гайда до фірмового магазину. Чи навіть без особливих приводів можеш зайвий раз пересвідчитися, що девайс виконує усі функції. Це просто і також безоплатно.

5. Кастомізація 

Ти можеш стилізувати свій пристрій за допомогою нанесення кольорової плівки. Послуга вартує 120 грн або 60 ХР. Нещодавно додалася змога кастомізації кейсу для навушників чи задньої панелі телефону. Крім цього, є можливість зробити безкоштовне гравіювання. Наразі послуги доступні у великих містах, таких як Київ, Львів, Одеса, Дніпро та Харків. 

6. Гарантійний обмін  

Протягом 12 місяців можна безплатно замінити пристрій на аналогічний у разі певної несправності. Для цього маєш віддати його на діагностику разом з чеком про покупку або коробкою з персональним кодом. Зверни також увагу, що гарантія glo™ діє на продукцію, зареєстровану на сайті.  

7. Ресайклінг 

Ще один чудовий та надзвичайно корисний сервіс glo ™. Здай старий девайс на переробку та отримуй за це додаткові 50 ХР.  

Як бачиш, існує багато способів оптимізувати свою взаємодію з брендом. Крім всього вищесказаного, консультанти фірмових магазинів завжди допоможуть у вирішенні найрізноманітніших питань. Не можеш налаштувати додаток «Мій glo ™»? Заручись консультацією. Бажаєш обговорити всі нюанси підписки на стіки? Мерщій до найближчої точки. До того ж кожне твоє відвідування простору додає до твоєї скарбниці 5 ХР. Цікаво, чи не так? 

Шукай glo™ у своєму місті 

Наразі в Україні знаходиться аж 56 фірмових простори. А саме 48 glo™ pop-up (невеликі острівки) та 8 glo™ studio. До речі, саме з останнього формату і розпочалася робота магазинів перший було відкрито у ТРЦ Gulliver (м. Київ) у 2018 році. Аби знайти найближчий з них, скористайся мапою. 

Якщо маєш терміновий запит щодо, до прикладу, купівлі стіків чи оформлення підписки, у нагоді стане офіційний сайт glo™. Там можеш дізнатися цікаву інформацію про продукцію бренду та переглянути актуальний асортимент. До того ж обміняти свої ХР бали також легко онлайн.  

Зручно робити замовлення і на мультибрендовій платформі myogo.ua. Цей ресурс об’єднує повнолітніх споживачів нікотину, що живуть у стилі on the go (в русі). Ставши учасником, ти знайдеш ще більше можливостей, які пропонує o’go клуб. 

* Тютюновмісні вироби для нагрівання не є цілком безпечними та викликають звикання.