Де придбати glo™ у Луцьку

Де придбати glo™ у Луцьку

Автор
glo™ консультант Знавець інсайтів у світі glo™

glo призначений для повнолітніх споживачів нікотиновмісної продукції. 

Фірмовий простір glo™ у найбільшому місті Волинської області знайти дуже легко. Це невеликий, але зручний, острівець на першому поверсі торговельно-розважального комплексу PortCity, на вулиці Сухомлинського, 1. 

Повнолітнім відвідувачам простору доступний великий вибір послуг, які можуть бути корисними, як новим, так і постійним клієнтам. Отже, у glo™ pop-up у місті Луцьк ти можеш: 

  • познайомитись з повним асортиментом пристроїв glo™. Найновіші моделі glo™ HYPER X2 та glo™ PRO SLIM також доступні для покупки у магазині бренду в ТРЦ PortCity. Якщо, перш ніж прийняти рішення про покупку, ти хочеш побачити пристрій на власні очі або отримати докладну інформацію від консультанта — візит в glo™ pop-up у місті Луцьк буде гарною ідеєю. 
  • попіклуватись про свій glo™. Консультанти glo™ pop-up у ТРК PortCity безкоштовно почистять твій пристрій або проведуть діагностику, якщо девайс працює не ідеально. Поки триває чистка або діагностика, ти можеш відпочити на зручних диванчиках або придивитись до нових пристроїв і аксесуарів. 
  • віддати старий девайс на екологічну переробку. Якщо ти піклуєшся про майбутнє нашої планети та маєш девайс, який вийшов з ладу, або з будь-якої причини більше тобі не потрібен, — ця інформація для тебе. У кожному магазині glo™ ти можеш здати пристрій на безпечну утилізацію. Шукай картонний бокс з надписом #МеншеВідходівБільшеПрироди та залишай в ньому свій старий glo™, а ми подбаємо про його подальший еко-шлях. 

 Як працює glo™ pop-up у Луцьку зараз? 

Як ти знаєш, аварійні та стабілізаційні відключення світла сьогодні вносять зміни в роботу багатьох компаній в Україні. У ТРК PortCity працюють генератори, тому більшість торгових точок (включно з glo™ pop-up) зазвичай працюють щодня з 10:00 до 21:00. Однак, ми радимо уточнювати інформацію щоразу, коли ти плануєш візит до просторів glo™, незалежно від міста перебування. 

Де ще можна купити glo™ в Луцьку? 

Окрім glo™ pop-up в ТРК PortCity, товари бренду glo™ можна придбати в багатьох торгових точках міста. Наприклад, в мережах супермаркетів «Сільпо» та «АТБ», на автозаправках Okko, WOG, а також у спеціальних тютюнових кіосках. Також ти можеш замовити пристрої та аксесуари з доставкою додому або до найближчого відділення «Нової пошти» на офіційному сайті бренда. 

Знайти найзручніший магазин допоможе оновлений чат-бот @myglo_ua_bot у телеграмі, оператори служби підтримки клієнтів бренду glo™ за номером 8008*, або новий PWA-додаток «Мій glo™». Зауваж, що служба підтримки бренду glo™ працює з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 21:00 (за умови, якщо немає відключень електроенергії). 

Де купити glo™ в Луцьку 

ТРК PortCity 

Сухомлинського, 1, 

1 поверх 

Телефон — +38 (066) 400 11 25 

Режим роботи — щодня 10:00 – 21:00