Запрошуй друга до o’go Club та отримуй ХР

Запрошуй друга до o’go Club та отримуй ХР

Автор
glo™ консультант Знавець інсайтів у світі glo™

glo™ призначений для повнолітніх споживачів нікотиновмісної продукції.   

Круто, коли є однодумці, з якими можна обговорити новинки від glo™. Ком’юніті oʼgo Club відкриває двері до цікавого світу спілкування з такими людьми та дає купу можливостей. Це не просто платформа для покупок це набагато більше. Ти можеш знаходити у спільноті друзів, ділитися досвідом та пропонувати свої ідеї. До того ж усі учасники платформи мають змогу отримувати XP. Поговоримо далі про те, чому послуга «Приведи друга» об’єднує близьких і знайомих та скільки ХР можна отримати за запрошених друзів*.  

«Запроси друга» — лови більше XP  

Учасники o’go Club із задоволенням запрошують до нього своїх друзів, адже реферальна програма glo™ пропонує прозору логіку винагород за кожного нового учасника. Членство у клубі дає можливість отримувати умовні одиниці Experience Points, які називаються ХР. Їх нараховують за такі дії: 

  • Кожні витрачені 100 грн при купівлі аксесуарів** до девайсів glo™ додають тобі 6 XP. 
  • Надання відгуків про якість продукції neo™ та Kent шляхом сканування пачок стіків через чат-бот в телеграмі @myglo_ua_bot або PWA-додаток «Мій glo™». За кожен 1, 30, 50, 70-відгук у межах місяця буде нараховано 50 XP, за всі інші відгуки 6,5 XP. А ось за 100-й відгук користувач отримає максимальну к-ть ХР на рахуноу o'go Club - 100 ХР.
  • За користування будь-яким сервісом з обслуговування девайсів в glo studio (чистка девайсу, кастомізація) 5 XP.  
  • Виконання творчих завдань та активна участь у конкурсах Telegram-каналу «Майстерня». Більше завдань — більше XP. 
  • За залучення нових повнолітніх користувачів девайсів glo™ у спільноту в рамках реферальної програми «Запроси друга». 

Давай з’ясуємо, як саме нараховуються XP за залучення друзів та як скористатися цією послугою у декілька кліків. 

Як нараховуються XP за програмою «Запроси друга» 

Кожен учасник o'go Club може згенерувати свій інвайт-код через особистий кабінет на сайті у розділі «Запросити друга», на сторінці програми або ж у PWA-додатку «Мій glo™». Потім залучений друг повинен ввести цей промокод gloпри замовленні нового девайсу через сайт. Після замовлення новий учасник має зареєструвати свій девайс тут. Потім ти отримаєш 200 XP, а другу за реєстрацію пристрою нарахується 150 ХР. 

А що станеться, якщо твій друг запросить ще когось? Тоді ви усі знову отримаєте XP! Про детальну логіку нарахування поінтів кожному учаснику дивись у таблиці. 

Кількість друзів 

1+1 

1+1+1 

1+1+1+1 

 

Долучився 1 друг (Сашко) 

 

Сашко долучив свою подругу (Катю) 

Катя долучила свого друга (Олю) 

 

Нарахування XP 

Тобі 200 ХР 

Сашкові — 150 ХР 

 

Тобі 30 ХР 

Сашкові 200 ХР 

Каті — 150 ХР 

 

Тобі 20 ХР 

Сашкові 30 ХР 

Каті 200 ХР 

Олі — 150 ХР 

 

 

Але якщо ти залучиш ще своїх друзів, то кожен наступний користувач, який зареєструється за твоїм промокодом, принесе ще більше ХР. Твоя ставка для нарахування збільшиться спочатку до 250 одиниць, для третього 270 ХР, а для усіх наступних друзів буде складати вже 300 XP.  

Здається, що це складна система розрахунку, але вона працює автоматично після першого залучення знайомих у рамках «Запроси друга». Хочеш дізнатися прямо зараз, скільки поінтів отримаєш, якщо приведеш від одного друга, скористайся калькулятором XP на сайті. Усі нараховані XP можна побачити онлайн в особистому кабінеті myglo.com.ua або у мобільному застосунку «Мій glo™».  

З нарахуванням XP розібралися, тепер час дізнатися, які товари ти можеш отримати за накопичені поінти. 

Більше XP, більше o’go клубних пропозицій 

Чим більше друзів, відгуків та активної участі в «Майстерня» від oʼgo Club, тим більше XP ти заробиш. Їх зручно обмінювати на клубні пропозиції. Наприклад, можна скористатися сертифікатом від таких партнерів, як Розетка, Сільпо, Ашан, METRO, WOG, Київстар, Vodafone тощо. Накопичені поінти відповідають співвідношенню 1 XP = 1 грн. Крім того, за XP можна придбати такі аксесуари: 

  • органайзер для пристрою glo™; 
  • контейнери для стіків; 
  • палички або щітки для чищення; 
  • USB-браслет тощо. 

Клубні пропозиції постійно поповнюються, тому частіше заходь у розділ «Обміняти XP», щоб не пропустити додаткові аксесуари, доступні для покупки.  

У мобільному застосунку «My glo™» також знайдеш усі актуальні товари, зокрема стіки для glo™ або системи нагрівання, які завжди у наявності. Роби замовлення онлайн прямо через сайт myglo.com.ua чи завітай до торгової точки у твоєму місті. 

Долучай друзів до спільноти o’go Club та відкривай для себе більше можливостей разом з накопиченими XP.  

* друг повнолітній споживач нікотиновмісної продукції. 

** Ця продукція призначена для використання виключно з glo™.