Умови спеціальної пропозиції «300 XP за реєстрацію пристрою glo Hyper Pro»

(надалі – «Спеціальна пропозиція»)

Замовником спеціальної пропозиції є Товариство з обмеженою відповідальністю «Бритіш Американ Тобакко Сейлз Енд Маркетинг Україна» (далі — «Замовник»), місцезнаходження якого: Україна, 01014, м. Київ, вул. Болсуновська, 13-15.

Виконавцем спеціальної пропозиції є Товариство з обмеженою відповідальністю «Хіт-Трейд» (надалі – «Виконавець»), місцезнаходження якого: 65005, м. Одеса, вул. Бугаївська, буд.35.

Спеціальна пропозиція діє з 1 липня 2024 року до рішення Замовника щодо припинення її дії.

Спеціальна пропозиція діє у торгових точках, які беруть участь у спеціальній пропозиції, у фірмових магазинах, на веб-ресурсах https://myogo.com.ua/ та https://myglo.com.ua/ (надалі - «Сайт»)*.

* У зв’язку із військовою агресією російської федерації проти України, що стало підставою введення воєнного стану, пропозиція проводиться по всій території України, за виключенням тимчасово окупованих територій. Про актуальний перелік працюючих торгових точок, фірмових просторів, які беруть участь у спеціальній пропозиції, ви можете дізнатися зателефонувавши за безкоштовним номером служби підтримки 0-800-50-90-80 або 8008. Тільки для повнолітніх.

1) Спеціальна пропозиція діє тільки для повнолітніх споживачів нікотиновмісної продукції (надалі – «Споживач»);

2) Мета спеціальної пропозиції: з метою покращення господарської діяльності.

3) Умовою участі є участь у Програмі «o`go Club» (надалі - «Учасник програми»).

4) Спеціальною пропозицією Споживач може скористатися п’ять разів протягом періоду її.

5) Під Спеціальною пропозицією розуміється можливість нарахування 300 ХР Учаснику програми за реєстрацію пристрою glo Hyper Pro, шляхом:

5.1 внесення реєстраційного коду пристрою glo Hyper Pro за веб-посиланням від консультантів у торгових точках, що беруть участь у Спеціальній пропозиції, у період дії цієї Спеціальної пропозиції;

5.2 внесення реєстраційного коду пристрою glo Hyper Pro з допомогою консультантів у фірмових магазинах у період дії цієї Спеціальної пропозиції;

5.3 реєстрацію пристрою glo Hyper Pro на Сайті. До мобільного застосунку «МІЙ glo» умови Спеціальної пропозиції не застосовуються.

6) ХР нараховуються протягом 48 годин з дати реєстрації пристрою.

7) Якщо з будь-якої причини, що не залежить від Замовника / Виконавця, Спеціальні пропозиції не можуть проводитися так, як це заплановано, або у випадку виникнення обставин, що знаходяться поза межами контролю Замовника /Виконавця та які впливають на виконання, безпеку та/або належне проведення Спеціальних пропозицій, Замовник / Виконавець може на свій власний розсуд скасувати, анулювати, припинити, змінити або тимчасово припинити проведення Спеціальних пропозицій.

Деталі щодо Спеціальної пропозиції в межах активності дізнавайтеся у продавців-консультантів або за безкоштовним номером служби підтримки 0-800-50-90-80 або 8008. Тільки для повнолітніх Споживачів нікотину.