Умови спеціальних пропозицій “glo 5 років разом”

Організатором спеціальних пропозицій є Товариство з обмеженою відповідальністю «Бритіш Американ Тобакко Сейлз Енд Маркетинг Україна» (далі — «Організатор»), місцезнаходження якого: Україна, 01014, м. Київ, вул. Болсуновська, 13-15.

Спеціальні пропозиції діють з 00:01 годин 1 жовтня 2023 року до 31 жовтня 2023 року включно або до закінчення товарного запасу аксесуарів

Спеціальні пропозиції діють під час роботи консультантів на території магазинів партнерів.

* У зв’язку із військовою агресією російської федерації проти України, що стало підставою введення воєнного стану, пропозиція проводиться по всій території України, за виключенням тимчасово окупованих територій.

  1. Спеціальні пропозиції діють тільки для повнолітніх споживачів нікотиновмісної продукції.
  2. Спеціальними пропозиціями можна скористатися протягом періоду їх дії один раз одному учаснику.
  3. За умови проходження споживачем вікторини за посиланням glo Birthday – glo™ (myglo.com.ua), споживач отримує безкоштовно один аксесуар, що призначений для використання з пристроями glo™, із представленого консультантом асортименту.

Інформування щодо цих Спеціальних пропозицій здійснюється консультантами на території магазинів-партнерів та шляхом розміщення на веб-сайті Організатора за посиланням myglo.com.ua.

Спеціальні пропозиції можуть бути змінені та/або доповнені Організатором протягом всього періоду їх дії. Зміни та/або доповнення Спеціальних пропозицій можливі лише, в разі зміни даних правил.

Якщо з будь-якої причини, що не залежить від Організатора, Спеціальні пропозиції не можуть проводитися так, як це заплановано, або у випадку виникнення обставин, що знаходяться поза межами контролю Організатора,та які впливають на виконання, безпеку та/або належне проведення Спеціальних пропозицій, Організатор може на свій власний розсуд скасувати, анулювати, припинити, змінити або тимчасово припинити проведення Спеціальних пропозицій.

Деталі щодо Спеціальних пропозиції дізнавайтеся у консультантів або за безкоштовним номером служби підтримки 0-800-50-90-80 або 8008. Тільки для повнолітніх.