Умови спеціальних пропозицій «День народження glo™»

Умови спеціальних пропозицій «День народження glo™»

Організатором спеціальних пропозицій є Товариство з обмеженою відповідальністю «Бритіш Американ
Тобакко Сейлз Енд Маркетинг Україна» (далі — «Організатор»), місцезнаходження якого: Україна, 01014, м. Київ, вул. Болсуновська, 13-15.

Спеціальні пропозиції діють з 00:01 годин 13 вересня 2023 року до 24 вересня 2023 року включно.

Спеціальні пропозиції діють на офіційному веб-сайті https://myglo.com.ua. та у фірмових магазинах glo™*

«Учасник Спеціальних пропозицій» - повнолітня особа, яка є споживачем нікотиновмісної продукції та є учасником програми лояльності o’go club.

* У зв’язку із військовою агресією російської федерації проти України, що стало підставою введення воєнного стану, пропозиція проводиться по всій території України, за виключенням тимчасово окупованих територій. Актуальний перелік працюючих фірмових магазинів glo™ ви можете знайти за посиланням: https://myglo.com.ua/pages/where-to-buy або зателефонувавши за безкоштовним номером служби підтримки 0-800-50-90-80 або 8008. Тільки для повнолітніх.

Спеціальні пропозиції діють тільки для повнолітніх споживачів нікотиновмісної продукції.

Під спеціальними пропозиціями, мається на увазі наступні активності:

В період з 18.09. – 23.09.2023р кожен клієнт, учасник програми лояльності o’go club, можерекомендувати друзів доєднатися до o’go club. За кожну успішну рекомендацію, учасник отримає 500 ХР. Під успішною рекомендацією, мається на увазі реєстрація пристрою для нагрівання тютюну glo™ другом. Для успішного зарахування рекомендації, учасник повинен надати свій інвайт лінк з інвайт- кодом другові, а друг повинен використати його на Сайті чи в фірмовому просторі glo™ та зареєструвати свій новий пристрій на Сайті чи за допомогою консультантів в фірмовому просторі glo™. Друг отримає 350 ХР за успішну реєстрацію девайсу glo тм. Інвайт лінка та спеціальний інвайт код Учасника доступний на відповідній Сторінці «Приведи друга» на Сайті та в особистому кабінеті Учасника на Сайті.

  1. 18.09.2023 – до 14:00 19.09.2023 року, кожен Учасник за проходження опитування, щодо якості Продукції та надання відгуку шляхом сканування упаковки, за кожен 1-ий, 2-ий, 3-ій, 4-ий, 5-ий  відгуки отримає по 50ХР. Якщо Учасник залишить відгук та відсканує 6-у, 7-у, тощо упаковки, нарахування ХР відбуватиметься за стандартними умовами, описаними в Правилах програми лояльності o’go club. Починаючи з 14:01, 19.09.2023 року, калькулятор відгуків обнуляється та Учасник отримуватиме ХР за проходження опитування, щодо якості Продукції та надання відгуку шляхом сканування упаковки на стандартних умовах описаних в правилах o’go club.
  2. В період з 13.09. – 24.09.2023 року, кожен Учасник спеціальних пропозицій, який оформить підписку на Сайті, може оформити іі за збільшеним терміном, а саме до 5 місяців включно. Кількість блоків, які учасник може замовити становить від 2 до 5 блоків стіків. Замовити підписку за вказаними у цьому пункті умовами можуть клієнти, що ще не користувалися цією послугою, а також клієнти, послуга підписки у яких наразі не активована.
  3. 18.09.2023 року, кожному учаснику спеціальних пропозицій, що доєднався до програми лояльності o’go club* з 17 вересня 2018 року та протягом всього 2018 року ( і був активним учасником** програми лояльності o’go club за період 01.03.2023-18.09.2023рр), буде нараховано 250 ХР. Нарахування
  4. ХР буде проходити 18.09.2023 року.

Інформування щодо цих Спеціальних пропозицій здійснюється на: офіційному сайті Організатора myglo.com.ua, шляхом відправки електронних повідомлень клієнту, смс, повідомлень у telegram боті glo_Ukraine, telegram ком’юніті (Майстерня, squad chat, ) та на офіційних сторінках glo тм в мережі Facebook та Instagram.

Спеціальні пропозиції можуть бути змінені та/або доповнені Організатором протягом всього періоду їх дії. Зміни та/або доповнення Спеціальних пропозицій можливі лише, в разі оприлюднення їх в тому ж порядку, що і першочергове опублікування. Такі зміни і/або доповнення набувають чинності з моменту їх публікації.

Якщо з будь-якої причини, що не залежить від Організатора, Спеціальні пропозиції не можуть проводитися так, як це заплановано, або у випадку виникнення обставин, що знаходяться поза межами контролю Організатора,та які впливають на виконання, безпеку та/або належне проведення Спеціальних пропозицій, Організатор може на свій власний розсуд скасувати, анулювати, припинити, змінити або тимчасово припинити проведення Спеціальних пропозицій. Деталі щодо Спеціальних пропозиції дізнавайтеся у продавців-консультантів або за безкоштовним номером служби підтримки 0-800-50-90-80 або 8008. Тільки для повнолітніх.

* Підключення споживачів до Програми лояльності o’go club здійснюється автоматично при реєстраціі на Сайті – www.myglo.com.ua

** Активні учасники програми лояльності o’go club -це ті учасники, що у період з 01.03.2023-18.09.2023рр користувалися послугами програми лояльності та, або здійснювали покупки на сайті www.myglo.com.ua та у фірмових просторах glo тм.