Правила користування спільнотою «Майстерня» в Telegram

Ред.: 10 липня 2023 року

Ці правила регулюють порядок взаємодії користувачів з спільнотою «Майстерня» в Telegram: bit.ly/maysternya_bot 

Для цілей цих правил застосовуються такі поняття: 

Споживач – особа, яка досягла 18 років, проживає на території України і споживає нікотиновмісні вироби. 

Користувач Спільноти (Ви) – Споживач, що отримав запрошення з посиланням на вступ до cпільноти «Майстерня» в Telegram. 

Сайт – веб-сайт myglo.com.ua. 

«Майстерня» створена для Споживачів, які хочуть проявити свою креативність та творчість. Метою є також підвищення обізнаності Споживачів в продукції бренду glo™. 

Cпільнота бренду glo™ в Telegram належить Товариству з обмеженою відповідальністю «Бритіш Американ Тобакко Сейлз Енд Маркетинг Україна», ідентифікаційний код юридичної особи 40102602 (далі – «Ми» або «Компанія»). 

Ви отримуєте доступ до спільноти «Майстерня» в Telegram, якщо відповідаєте наступним умовам: 

Ви є споживачами тютюнової або нікотиновмісної продукції; 

Ви проживаєте на території України; 

Ви зареєстрований та верифікований користувач сайту myglo.com.ua; 

Ви перейшли за спеціальним посиланням на спільноту «Майстерня» в Telegram та підтвердили, що Вам виповнилося 18 років на момент вступу до спільноти, шляхом натискання відповідної кнопки «Так» у полі, що з’явиться. Якщо Вам виповнилося менше, ніж 18 років, станом на момент підтвердження віку в спільноті «Майстерня», Ви повинні натиснути кнопку «Ні» та не маєте права вступу до спільноти; 

Ви погоджуєтесь з умовам цих Правил. 

Окрім дотримання всіх вищенаведених вимог для вступу до спільноти, Ви також підтверджуєте дотримання Правил (Політик) платформи мережі Telegram. 

В рамках взаємодії у спільноті «Майстерня» Ви матимете змогу: 

Ставити відмітки (реакції) та інші символи до дописів, створених у Спільноті; 

Створювати та публікувати власні дописи у стрічці, що стосуються діяльності спільноти та/або що стосуються продукції, що випускається під брендом glo™ або можуть бути пов’язані з брендом; 

Брати участь в креативних розіграшах від бренду glo™ на умовах, затверджених відповідними правилами такого розіграшу. Під час публікації допису з умовами розіграшу Ми обов’язково додаємо посилання на правила на Сайті. Детально ознайомтеся з умовами перед тим, як брати участь в розіграші; 

Спілкуватися з іншими Користувачами спільноти, які вступили до «Майстерні»; 

Брати участь в спеціальних опитуваннях від бренду glo™. 

Задля забезпечення оперативного зворотного зв’язку з Користувачами, Спільнота бренду glo™ цілодобово модерується представниками бренду. 

УМОВИ ПУБЛІКАЦІЇ КОНТЕНТУ СПОЖИВАЧЕМ 

Компанія не несе відповідальності за зміст контенту, що Ви залишаєте у спільноті «Майстерня» в Telegram. Водночас, Ми маємо право видаляти опублікований Вами контент, що містить: 

обрáзи та інформацію із закликами до воєнних дій чи сепаратизму, зображення або заклики, що пропагують повалення влади в Україні або проведення військових дій; зображення/імітацію державних символів (герб, прапор) будь-яких держав/невизнаних держав/республік тощо, будь-яких угруповань/об’єднань/партій/організацій тощо; 

ненормативну лексику; 

графічну або текстову інформацію з погрозами чи обрáзами інших осіб або таку, що принижує людську честь та гідність, розпалює расову, національну, статеву, майнову, політичну, релігійну та/або будь-яку іншу ворожнечу й нетерпимість; 

ознаки реклами третіх осіб, в тому числі прихованої, та/або торговельні марки/логотипи третіх осіб; 

ознаки та/або елементи еротики чи порнографії; 

невідповідність вимогам законодавства України, в тому числі заклики до дій, які можуть завдати шкоди іншим особам або майну. 

Ми також маємо право заблокувати або видалити таку публікацію/контент, якщо вони міститимуть вищенаведені порушення без попередження про це самого Користувача. Окрім цього, ми маємо право не публікувати та/або видаляти будь-які публікації/контент Користувачів, які на нашу думку теоретично можуть порушувати умови цих Правил та/або правил (політик) користування платформи Telegram. Ми також залишаємо за собою право блокувати Користувачів, які  на наше переконання порушують вимоги цих Правил.  

Ви гарантуєте, що контент в процесі взаємодії зі спільнотою «Майстерня»  в Telegram: 

створений особисто Вами, повнолітнім споживачем тютюну або нікотину (включаючи продукцію бренду glo™); 

є вашою власністю і не порушує прав інтелектуальної власності або інших прав третіх осіб. 

ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ТА ВІДШКОДУВАННЯ ЗБИТКІВ 

Погоджуючись з даними Правилами, погоджуєтесь, що ні Компанія, ні її афілійовані особи не несуть відповідальності за будь-які збитки, які можуть виникати в результаті Вашої взаємодії або неможливості взаємодії зі спільнотою «Майстерня» в Telegram. Цi положення поширюються на помилки, пропускання, переривання, несправності, затримки, комп’ютернi віруси, втрату Вами прибутку чи інформації, несанкціонований доступ або порушення Ваших пересилань чи Вашої інформації та іншу матеріальну чи нематеріальну шкоду). Це обмеження відповідальності застосовується незалежно від того, чи стягуються збитки на основі цих Правил, у результаті недбалості чи на будь-яких інших підставах, які виникають у зв’язку з використанням, неможливістю використати або наданням інформації, доступної у спільноті «Майстерня» в Telegram, i навіть у тому разі, якщо Компанія або афілійована особа виявили недбалість або були попереджені про можливість виникнення таких збитків. 

Компанія має право в будь-який час без завчасного попередження розширити, видозмінити, призупинити чи повністю закрити спільноту «Майстерня» в Telegram або будь-яку їх частину й не несе жодної за це відповідальності. 

Компанія залишає за собою право на зміну цих Правил без попереднього узгодження та додаткового повідомлення. Дата останньої редакції вказаних Правил зазначається в верхньому правому куті на першій сторінці. 

Спільнота «Майстерня» в Telegram може містити згадку або посилання на iншi веб-сайти, окрім Сайту бренду. Компанія не несе жодної відповідальності, пов’язаної з використанням таких веб-сайтів. Згадки або посилання на iншi веб-сайти у спільноті «Майстерня» в Telegram надаються лише з метою інформування, i за жодних обставин це не означає, що Компанія підтримує осіб, які володіють такими веб-сайтами, чи гарантує якість товарів або послуг, інформація про які міститься на таких веб-сайтах, а також відповідає за точність та достовірність розміщеної на таких веб-сайтах інформації. 

Приймаючи умови даних Правил, Ви погоджуєтесь відшкодувати Компанії та її афілійованим особам, всі необхідні збитки, що виникають у зв’язку чи в результаті порушення вказаних Правил (включно з, але не обмежуючись, необережними чи навмисними діями) Вами чи будь-якими іншими особами, що здійснюють взаємодію зі спільнотою «Майстерня» в Telegram із використанням Вашого iнтернет-пiдключення. У разі, якщо Вашими діями викликано технічні несправності або блокування спільноти «Майстерня» в Telegram , Ви погоджуєтесь нести відповідальність за будь-якi збитки, включно з прийнятним винагородженням юристів та судовими витратами, що виникають у зв’язку чи в результаті таких несправностей. 

ВІДМОВА ВІД ГАРАНТІЙ 

Ви користуєтеся спільнотою «Майстерня» в Telegram під Вашу власну відповідальність. Компанія та її афілійовані особи безумовно і в явній формі відмовляються від будь-якого виду гарантій, як явно виражених, так і таких, що маються на увазі, включаючи, але не обмежуючись: гарантії якості та придатності для тієї чи іншої конкретної мети і будь-які гарантії того, що матеріали спільноти «Майстерня» в Telegram не порушують будь-яких прав; доступ до спільноти «Майстерня» в Telegram буде безперервним і не буде схильним до помилок; що спільнота «Майстерня» в Telegram буде безпечною; що спільнота «Майстерня» в Telegram або сервери, які підтримують цю Спільноту, не міститимуть вірусів; що інформація у спільноті «Майстерня» в Telegram буде повною, точною або своєчасною. Якщо Ви завантажуєте будь-які матеріали зі спільноти «Майстерня» в Telegram, Ви робите це виключно на Ваш особистий розсуд і під Вашу власну відповідальність. Відповідальність за будь-який збиток Вашій комп'ютерній системі чи втрату даних, які виникають в результаті завантаження таких матеріалів, лежить виключно на Вас. На додаток до вищенаведеного, Ви приймаєте на себе вартість всіх витрат, необхідних для обслуговування, відновлення або виправлення такого збитку. 

ЗГОДА НА ОБРОБКУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ 

Вступаючи у цю спільноту «Майстерня» в Telegram, Ви надаєте свою згоду на обробку персональних даних на умовах зазначених в розділі Положення про конфіденційність в   на Сайті. 

ЮРИСДИКЦІЯ 

Ці Правила та Ваша взаємодія зі спільнотою «Майстерня» в Telegram регулюються законодавством України, і Ви безвідклично погоджуєтеся з винятковою юрисдикцією судів, розташованих в Україні. 

Компанія залишає за собою право у будь-який час вносити зміни до цих Правил, тому рекомендуємо Вам регулярно їх переглядати.