Умови сервісу «Утилізація»

(надалі – «Сервіс»)

Замовником сервісу  є Товариство з обмеженою відповідальністю «Бритіш Американ Тобакко Сейлз Енд Маркетинг Україна» (далі — «Замовник»), місцезнаходження якого: Україна, 01014, м. Київ, вул. Болсуновська, 13-15.

Виконавцем сервісу є Товариство з обмеженою відповідальністю «Хіт-Трейд» (надалі – «Виконавець»), місцезнаходження якого: 65005, м. Одеса, вул. Бугаївська, буд.35.

Сервіс діє з 00:01 1 квітня 2024 року до рішення Замовника щодо припинення дії сервісу.

Сервіс діє виключно у мережі фірмових магазинів gloтм*.

* У зв’язку із військовою агресією російської федерації проти України, що стало підставою введення воєнного стану, пропозиція проводиться по всій території України, за виключенням тимчасово окупованих територій. Актуальний перелік працюючих фірмових магазинів glo™ ви можете знайти за посиланням: https://myglo.com.ua/pages/where-to-buy або зателефонувавши за безкоштовним номером служби підтримки 0-800-50-90-80 або 8008. Тільки для повнолітніх.

Утилізація – послуга, що надається Споживачам в рамках належного обслуговування Споживачів, та передбачає збір та передачу спеціалізованій компанії з утилізації відпрацьованих або непридатних до використання пристроїв для електричного нагрівання glo, електронних сигарет та/або пустих банок VELO або упакування нікотинових подушечок інших виробників, які були залишені їх споживачами в контейнерах, що розміщені в місцях надання послуг. Послуга надається у вигляді:

1) Клубної пропозиції, що надається відповідно до діючих правил Програми «o'go CLUB». Пропозиція діє виключно для пристроїв для нагрівання gloтм. Послуга доступна лише в фірмових магазинах gloтм.

або

2) Оплатної послуги, що стосується, зокрема, утилізації відпрацьованих або непридатних до використання пристроїв для нагрівання gloтм, електронних сигарет інших виробників. Вартість послуги Утилізація складає 199 грн. У вартість послуги входить: здійснення послуг утилізації  відпрацьованого пристрою, пристрій для нагрівання gloтм (glo Hyper Air або glo Pro Slim на вибір). Платною послугою повнолітній споживач можна скористатися лише 1 раз. Послуга доступна лише в фірмових магазинах gloтм. Клубна пропозиція відповідно до діючих правил Програми «o'go CLUB», на цю послугу не поширюється.

або

3) Безкоштовна утилізація пустих банок VELO або упакування нікотинових подушечок інших виробників. Послуга доступна лише в фірмових магазинах gloтм.

Деталі щодо умови отримання сервісу дізнавайтеся у продавців-консультантів або за безкоштовним номером служби підтримки 0-800-50-90-80 або 8008. Тільки для повнолітніх.