Умови спеціальних пропозицій «Новий Рік»

(надалі – «Спеціальні пропозиції»)

Замовником спеціальних пропозицій є Товариство з обмеженою відповідальністю «Бритіш Американ Тобакко Сейлз Енд Маркетинг Україна» (далі — «Замовник»), місцезнаходження якого: Україна, 01014, м. Київ, вул. Болсуновська, 13-15.

Виконавцем спеціальних пропозицій є Товариство з обмеженою відповідальністю «Хіт-Трейд» (надалі – «Виконавець»), місцезнаходження якого: 65005, м. Одеса, вул. Бугаївська, буд.35.

Спеціальні пропозиції діють з 00:01 21 грудня 2023 року по 23:59 31 грудня 2023 року включно або до закінчення товарного запасу аксесуарів, що беруть участь у Спеціальній пропозиції.

Спеціальна пропозиція діє у мережі фірмових магазинів gloтм* та на офіційних веб-сайтах: https://myglo.com.ua та https://myogo.com.ua.

* У зв’язку із військовою агресією російської федерації проти України, що стало підставою введення воєнного стану, пропозиція проводиться по всій території України, за виключенням тимчасово окупованих територій. Актуальний перелік працюючих фірмових магазинів glo™ ви можете знайти за посиланням: https://myglo.com.ua/pages/where-to-buy або зателефонувавши за безкоштовним номером служби підтримки 0-800-50-90-80 або 8008. Тільки для повнолітніх.

  1. Спеціальна пропозиція діє тільки для повнолітніх споживачів нікотиновмісної продукції, які не є діючими учасниками програми лояльності o’go club;
  2. Спеціальними пропозиціями можна скористатися протягом періоду їх дії лише один раз.
  3. За умови здійснення першої реєстрації споживачем у програмі лояльності o’go club у фірмових магазинах gloтм у період дії цієї спеціальної пропозиції шляхом надання реєстраційного коду пристрою для нагрівання glo™ Hyper Air, glo™ Hyper X2 або glo™ Pro Slim, споживач отримує можливість придбати контейнер для використаних стіків за спеціальною ціною 1,20 грн.
  4. За умови здійснення першої реєстрації споживачем у програмі лояльності o’go Сlub на сайтах https://myglo.com.ua та https://myogo.com.ua шляхом автоматичної реєстрації коду пристрою для нагрівання glo™ Hyper Air, glo™ Hyper X2 або glo™ Pro Slim при оформленні доставки замовлення, споживач отримує контейнер для використаних стіків за спеціальною ціною 1,20 грн.
  5. Клієнти, які зробили покупку у фірмових магазинах gloтм у період дії цієї спеціальної пропозиції мають можливість додатково прийняти участь в електронній вікторині, що проводиться у фірмових магазинах glo. Вікторина складається із 10 запитань, на відповідь одного питання надається 5 секунд. В кінці вікторини клієнту виводиться на екран кількість правильних відповідей. Якщо клієнт надав принаймні 7 правильних відповідей, тоді клієнт отримує у подарунок шапку або свічку із логотипом o’go. Кількість подарунків обмежена.
  6. Якщо з будь-якої причини, що не залежить від Замовника / Виконавця, Спеціальні пропозиції не можуть проводитися так, як це заплановано, або у випадку виникнення обставин, що знаходяться поза межами контролю Замовника /Виконавця та які впливають на виконання, безпеку та/або належне проведення Спеціальних пропозицій, Замовник / Виконавець може на свій власний розсуд скасувати, анулювати, припинити, змінити або тимчасово припинити проведення Спеціальних пропозицій.

Деталі щодо Спеціальних пропозиції в межах активності дізнавайтеся у продавців-консультантів або за безкоштовним номером служби підтримки 0-800-50-90-80 або 8008. Тільки для повнолітніх.