Умови спеціальних пропозицій «Аксесуари glo™ за 1.20 грн»

Умови спеціальних пропозицій «Аксесуар до пристрою за 1.20 грн за реєстрацію в o’go club»

(надалі – «Спеціальні пропозиції»)

Замовником спеціальних пропозицій є Товариство з обмеженою відповідальністю «Бритіш Американ Тобакко Сейлз Енд Маркетинг Україна» (далі — «Замовник»), місцезнаходження якого: Україна, 01014, м. Київ, вул. Болсуновська, 13-15.

Виконавцем спеціальних пропозицій є Товариство з обмеженою відповідальністю «Хіт-Трейд» (надалі – «Виконавець»), місцезнаходження якого: 65005, м. Одеса, вул. Бугаївська, буд.35.

Спеціальні пропозиції діють з 00:01 годин 12 жовтня 2023 року по 23:59 годин 31 жовтня 2023 року включно або до закінчення товарного запасу аксесуарів, які беруть участь у Спеціальній пропозиції. Кількість товару обмежена.

Спеціальні пропозиції діють у мережі фірмових магазинів gloтм

* У зв’язку із військовою агресією російської федерації проти України, що стало підставою введення воєнного стану, пропозиція проводиться по всій території України, за виключенням тимчасово окупованих територій. Актуальний перелік працюючих фірмових магазинів gloтм ви можете знайти за посиланням: https://myglo.com.ua/pages/where-to-buy або зателефонувавши за безкоштовним номером служби підтримки 0-800-50-90-80 або 8008. Тільки для повнолітніх.

  1. Спеціальні пропозиції діють тільки для повнолітніх споживачів нікотиновмісної продукції, які не є діючими учасниками програми лояльності o’go club
  2. Спеціальними пропозиціями можна скористатися протягом періоду їх дії один раз.
  3. За умови здійснення реєстрації споживачем у програмі лояльності o’go club у фірмових магазинах glo™ шляхом надання реєстраційного коду пристрою для нагрівання тютюну glo™ Hyper Air, glo™ Hyper X2 або glo™ Pro Slim споживач отримує можливість придбати органайзер для використання з пристроєм glo™ за спеціальною ціною 1,20 грн.
  4. Скориставшись Спеціальною пропозиціє, вказаною у п.3 вище, споживач додатково отримує можливість придбати 1 одиницю комплекту паличок для чистки пристрою glo™ за спеціальною ціною 1,20 грн.
  5. Якщо з будь-якої причини, що не залежить від Замовника / Виконавця, Спеціальні пропозиції не можуть проводитися так, як це заплановано, або у випадку виникнення обставин, що знаходяться поза межами контролю Замовника /Виконавця та які впливають на виконання, безпеку та/або належне проведення Спеціальних пропозицій, Замовник / Виконавець може на свій власний розсуд скасувати, анулювати, припинити, змінити або тимчасово припинити проведення Спеціальних пропозицій.

Деталі щодо Спеціальних пропозиції дізнавайтеся у продавців-консультантів або за безкоштовним номером служби підтримки 0-800-50-90-80 або 8008. Тільки для повнолітніх.