Умови оформлення щомісячної підписки

Ці умови Підписки є невід’ємною частиною Угоди з Користувачем.
Усі терміни зазначені з великої літери використовуються у значенні наданому їм Угодою з користувачем

 

Якщо Ви зареєстровані на Сайті, пройшли процедуру перевірки віку, передбачену розділом Замовлення продукції цієї Угоди та відповідаєте умовам, що викладені в розділі Доступ до Сайту Угоди, Ви можете оформити щомісячну підписку. Оформлюючи підписку, Ви підтверджуєте, що ознайомлені та погоджуєтесь із цими Правилами та умовами щомісячної підписки, у чинній на момент оплати підписки редакції.

Що таке підписка?

Підписка – це сервіс, що надається Продавцем Користувачу та передбачає щомісячне оформлення замовлення Продавцем на попередньо обраний Користувачем  асортимент та кількість тютюновмісних виробів для електричного нагрівання (далі – ТВЕН) на умовах, викладених у цьому розділі Угоди.

Оформлення та зміни підписки

Авторизований на Сайті Користувач оформлює підписку у розділі Сайту Підписка. Строк дії підписки обирається Користувачем і може становити три або чотири місяці. Кількість блоків ТВЕН в одному замовленні обирається Користувачем і може становити від двох до п’яти. Асортимент ТВЕН обирається Користувачем із доступних у відповідному розділі Сайту «Підписка». Вартість ТВЕН фіксується на обраний строк підписки.

Ваше оформлення підписки вважається офертою Продавцеві про укладання договору купівлі-продажу на умовах, викладених у розділі Підписка та у цій Угоді. Продавець може на власний розсуд відмовитись від продажу Вам продукції за Вашим замовленням. Продавець акцептує Вашу оферту та здійснює продаж у пункті роздрібної торгівлі, на який видана ліцензія на роздрібний продаж тютюнових виробів, вказана у цій Угоді.

Договір купівлі-продажу між Користувачем і Продавцем вважається укладеним на умовах, викладених у цій Угоді з моменту підтвердження (акцепту) Вашої оферти Продавцем, про що Продавець інформує Вас за допомогою повідомлення про підтвердження умов підписки на електронну пошту.

Користувач може змінити асортимент і кількість обраних ТВЕН до підтвердження чергового замовлення за підпискою. При цьому, вартість ТВЕН фіксується для Користувача на обраний Користувачем період підписки на момент укладання договору купівлі-продажу (отримання підтвердження умов підписки на електронну пошту Користувача).

Підтвердження замовлень за підпискою та оплата

При оформленні підписки, Користувач обирає строк, протягом якого Продавець буде надсилати нагадування про здійснене замовлення. Замовлення повинне бути підтверджене з боку Користувача за допомогою смс або email шляхом натискання активного посилання. Замовлення не буде відправлено без підтвердження з боку Користувача.

Оплата можлива наступними способами:

- оплата online за допомогою платіжної системи LiqPay (доступна для Користувачів, які пройшли перевірку віку);

- оплата готівкою або карткою при отриманні замовлення.

Доставка

Доставка замовлення здійснюється раз на місяць.

Доставка замовлення в рамках Підписки відбувається кур’єрською службою «Нова пошта»*. Ви можете замовити доставку до відділення. Строк доставки встановлюється кур’єрською службою.

* уточнюйте перелік працюючих відділень на веб-сайті кур’єрської служби «Нова пошта».

Скасування підписки Користувачем

Користувач має право в будь-який момент відмовитися (розірвати договір купівлі-продажу) від щомісячної підписки через службу підтримки за номером телефону – 8008 (дзвінки безкоштовні).

Зміна правил підписки та скасування підписки

Правила щомісячної підписки можуть бути змінені Компанією в будь-який момент. Пропозиція підписки може бути скасована Компанією у будь-який момент, без відшкодування Споживачу будь-яких збитків, пов’язаних із цим.

Інше

Інші, не врегульовані цим розділом, випадки, регулюються відповідними положеннями Угоди.