Правила користування Спільнотою бренду squad chat в Telegram

 Редакція від 10 липня 2023 року 

Ці правила регулюють порядок взаємодії користувачів з офіційною спільнотою бренду glo™ в Telegram: https://t.me/glo_squad_bot  

Для цілей цих правил застосовуються такі поняття: 

Споживач – особа, яка досягла 18 років, проживає на території України і споживає тютюнові або нікотиновмісні вироби та зареєстрована на Сайті. 

Користувач Спільноти (Ви) – Споживач, що авторизований у Додатку бренду glo™ для мобільних пристроїв та який отримав запрошення з посиланням на вступ до Спільноти squad chat в Telegram. 

Сайт веб-сайт   myglo.com.ua 

Особистий кабінет – розділ Сайту, який дозволяє зареєстрованому на Сайті Споживачу отримати доступ до деталей своїх замовлень, тощо. 

Додаток glo™ – персоналізований додаток для користувачів glo™ для мобільних пристроїв, що підтримується операційними системами iOS та Android. 

Спільнота створена для Споживачів, які завантажили додаток glo™ та бажають  надати зворотній зв’язок (відгуки, побажання)  щодо роботи Сайту, Особистого кабінету, Додатку та інших сервісів бренду в мережі Інтернет. 

Cпільнота бренду glo™ в Telegram належать Товариству з обмеженою відповідальністю "Бритіш Американ Тобакко Сейлз Енд Маркетинг Україна" ідентифікаційний код юридичної особи 40102602 (далі – "Ми" або "Компанія"). 

Ви отримуєте доступ до Спільноти бренду glo™  в Telegram, якщо відповідаєте наступним умовам: 

 • Вам виповнилось 18 років; 
 • Ви є споживачами тютюнової або нікотиновмісної продукції; 
 • Ви проживаєте на території України; 
 • Ви отримали персональне запрошення на вступ до Спільноти у Додатку бренду glo™; 
 • Ви зареєстрований та верифікований користувач сайту myglo.com.ua/; 
 • Ви погоджуєтесь з умовам цих Правил. 

Для того, щоб авторизуватись у Спільноті бренду glo™ в Telegram, Ви маєте отримати, підтвердити статус повнолітнього споживача тютюну або нікотину, а також, дотримання всіх вимог цих Правил. Ви також підтверджуєте дотримання Правил (Політик) платформи Telegram. 

В рамках взаємодії у Спільноті бренду glo™ в Telegram Ви матимете змогу: 

 • Ставити відмітки «like», «уподобання» та інші символи до дописів, створених у Спільноті; 
 • Залишати свої коментарі в спеціальному чаті з побажаннями, пропозиціями, відгуками про роботу Додатку glo™, Сайту, Особистого кабінету та інших сервісів бренду; 
 • Брати участь в спеціальних опитуваннях від бренду glo™ щодо якості роботи Додатку glo™, Сайту, Особистого кабінету та інших сервісів бренду. 

Задля забезпечення оперативного зворотнього зв’язку з Користувачами, Спільнота бренду glo™ цілодобово модерується представниками бренду. 

Компанія також залишає за собою право на власний розсуд нараховувати  XP Користувачам спільноти за їхні пропозиції чи зауваження щодо роботи Додатку glo™ або Особистого кабінету, які Компанія вважає корисними. 

УМОВИ ПУБЛІКАЦІЇ КОНТЕНТУ СПОЖИВАЧЕМ 

Компанія не несе відповідальності за зміст контенту, що Ви залишаєте у Спільноті бренду glo™ в Telegram. Водночас, Ми маємо право видаляти опублікований Вами контент, що містить: 

 • обрáзи та інформацію із закликами до воєнних дій чи сепаратизму, зображення або заклики, що пропагують повалення влади в Україні або проведення військових дій; зображення/імітацію державних символів (герб, прапор) будь-яких держав/невизнаних держав/республік тощо, будь-яких угруповань/об’єднань/партій/організацій тощо; 
 • ненормативну лексику; 
 • графічну або текстову інформацію з погрозами чи обрáзами інших осіб або таку, що принижує людську честь та гідність, розпалює расову, національну, статеву, майнову, політичну, релігійну та/або будь-яку іншу ворожнечу й нетерпимість; 
 • ознаки реклами третіх осіб, в тому числі прихованої, та/або торговельні марки/логотипи третіх осіб; 
 • ознаки та/або елементи еротики чи порнографії; 
 • невідповідність вимогам законодавства України, в тому числі заклики до дій, які можуть завдати шкоди іншим особам або майну. 

Ми також маємо право заблокувати або видалити таку публікацію/контент, якщо вони міститимуть вищенаведені порушення без попередження про це самого Користувача. Окрім цього, ми маємо право не публікувати та/або видаляти будь-які публікації/контент Користувачів, які на нашу думку теоретично можуть порушувати умови цих Правил та/або правил (політик) користування платформи Telegram. Ми також залишаємо за собою право блокувати Користувачів, які  на наше переконання порушують вимоги цих Правил.  

Ви гарантуєте, що контент в процесі взаємодії зі Спільнотою бренду glo™ в Telegram: 

 • створений особисто Вами, повнолітнім споживачем тютюну або нікотину (включаючи продукцію бренду glo™); 
 • є вашою власністю і не порушує прав інтелектуальної власності або інших прав третіх осіб. 

ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ТА ВІДШКОДУВАННЯ ЗБИТКІВ 

Погоджуючись з даними Правилами, погоджуєтесь, що ні Компанія, ні її афілійовані особи не несуть відповідальності за будь-які збитки, які можуть виникати в результаті Вашої взаємодії або неможливості взаємодії зі Спільнотою бренду glo™ в Telegram. Цi положення поширюються на помилки, пропускання, переривання, несправності, затримки, комп’ютернi віруси, втрату Вами прибутку чи інформації, несанкціонований доступ або порушення Ваших пересилань чи Вашої інформації та іншу матеріальну чи нематеріальну шкоду). Це обмеження відповідальності застосовується незалежно від того, чи стягуються збитки на основі цих Правил, у результаті недбалості чи на будь-яких інших підставах, які виникають у зв’язку з використанням, неможливістю використати або наданням інформації, доступної у Спільноті бренду glo™ в Telegram, i навіть у тому разі, якщо Компанія або афілійована особа виявили недбалість або були попереджені про можливість виникнення таких збитків. 

Компанія має право в будь-який час без завчасного попередження розширити, видозмінити, призупинити чи повністю закрити Спільноту бренду glo™ в Telegram або будь-яку їх частину й не несе жодної за це відповідальності. 

Компанія залишає за собою право на зміну цих Правил без попереднього узгодження та додаткового повідомлення. Дата останньої редакції вказаних Правил зазначається в верхньому правому куті на першій сторінці. 

Спільнота бренду glo™ в Telegram може містити згадку або посилання на iншi веб-сайти, окрім Сайту бренду. Компанія не несе жодної відповідальності, пов’язаної з використанням таких веб-сайтів. Згадки або посилання на iншi веб-сайти у Спільноті бренду glo™ в Telegram надаються лише з метою інформування, i за жодних обставин це не означає, що Компанія підтримує осіб, які володіють такими веб-сайтами, чи гарантує якість товарів або послуг, інформація про які міститься на таких веб-сайтах, а також відповідає за точність та достовірність розміщеної на таких веб-сайтах інформації. 

Приймаючи умови даних Правил, Ви погоджуєтесь відшкодувати Компанії та її афілійованим особам, всі необхідні збитки, що виникають у зв’язку чи в результаті порушення вказаних Правил (включно з, але не обмежуючись, необережними чи навмисними діями) Вами чи будь-якими іншими особами, що здійснюють взаємодію зі Спільнотою бренду glo™ в Telegram із використанням Вашого iнтернет-пiдключення. У разі, якщо Вашими діями викликано технічні несправності або блокування Спільноти бренду glo™ в Telegram , Ви погоджуєтесь нести відповідальність за будь-якi збитки, включно з прийнятним винагородженням юристів та судовими витратами, що виникають у зв’язку чи в результаті таких несправностей. 

ВІДМОВА ВІД ГАРАНТІЙ 

Ви користуєтеся Спільнотою бренду glo™ в Telegram під Вашу власну відповідальність. Компанія та її афілійовані особи безумовно і в явній формі відмовляються від будь-якого виду гарантій, як явно виражених, так і таких, що маються на увазі, включаючи, але не обмежуючись: гарантії якості та придатності для тієї чи іншої конкретної мети і будь-які гарантії того, що матеріали Спільноти бренду glo™ в Telegram не порушують будь-яких прав; доступ до Спільноти бренду glo™ в Telegram буде безперервним і не буде схильним до помилок; що Спільнота бренду glo™ в Telegram буде безпечною; що Спільнота бренду glo™ в Telegram або сервери, які підтримують цю Спільноту, не міститимуть вірусів; що інформація у Спільноті бренду glo™ в Telegram буде повною, точною або своєчасною. Якщо Ви завантажуєте будь-які матеріали зі Спільноти бренду glo™ в Telegram, Ви робите це виключно на Ваш особистий розсуд і під Вашу власну відповідальність. Відповідальність за будь-який збиток Вашій комп'ютерній системі чи втрату даних, які виникають в результаті завантаження таких матеріалів, лежить виключно на Вас. На додаток до вищенаведеного, Ви приймаєте на себе вартість всіх витрат, необхідних для обслуговування, відновлення або виправлення такого збитку. 

ЗГОДА НА ОБРОБКУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ 

Вступаючи у цю Спільноту бренду glo™ в Telegram, Ви надаєте свою згоду на обробку персональних даних на умовах зазначених в розділі Положення про конфіденційність в Угоді з користувачем на Сайті. 

ЮРИСДИКЦІЯ 

Ці Правила та Ваша взаємодія зі Спільнотою бренду glo™ в Telegram регулюються законодавством України, і Ви безвідклично погоджуєтеся з винятковою юрисдикцією судів, розташованих в Україні. 

Компанія залишає за собою право у будь-який час вносити зміни до цих Правил, тому рекомендуємо Вам регулярно їх переглядати.