Умови спеціальної пропозиції «День Закоханих»

(надалі – «Спеціальна пропозиція»)

Замовником спеціальної пропозиції є Товариство з обмеженою відповідальністю «Бритіш Американ Тобакко Сейлз Енд Маркетинг Україна» (далі — «Замовник»), місцезнаходження якого: Україна, 01014, м. Київ, вул. Болсуновська, 13-15.

Виконавцем спеціальної пропозиції є Товариство з обмеженою відповідальністю «Хіт-Трейд» (надалі – «Виконавець»), місцезнаходження якого: 65005, м. Одеса, вул. Бугаївська, буд.35.

Спеціальні пропозиції діють з 00:01 07 лютого 2024 року по 23:59 21 лютого 2024 року включно або до закінчення товарного запасу аксесуарів, що беруть участь у Спеціальній пропозиції.

Спеціальна пропозиція діє у мережі фірмових магазинів gloтм*.

* У зв’язку із військовою агресією російської федерації проти України, що стало підставою введення воєнного стану, пропозиція проводиться по всій території України, за виключенням тимчасово окупованих територій. Актуальний перелік працюючих фірмових магазинів glo™ ви можете знайти за посиланням: https://myglo.com.ua/pages/where-to-buy або зателефонувавши за безкоштовним номером служби підтримки 0-800-50-90-80 або 8008. Тільки для повнолітніх.

  1. Спеціальна пропозиція діє тільки для повнолітніх споживачів нікотиновмісної продукції, які не є діючими учасниками програми лояльності o’go club;
  2. Спеціальними пропозиціями можна скористатися протягом періоду їх дії лише один раз.
  3. За умови здійснення першої реєстрації споживачем у програмі лояльності o’go club у фірмових магазинах gloтм у період дії цієї спеціальної пропозиції шляхом надання реєстраційного коду пристрою для нагрівання glo™ Hyper Air, glo™ Hyper X2 або glo™ Pro Slim, споживач отримує можливість придбати контейнер для використаних стіків за спеціальною ціною 1,20 грн.
  4. Якщо з будь-якої причини, що не залежить від Замовника / Виконавця, Спеціальні пропозиції не можуть проводитися так, як це заплановано, або у випадку виникнення обставин, що знаходяться поза межами контролю Замовника /Виконавця та які впливають на виконання, безпеку та/або належне проведення Спеціальних пропозицій, Замовник / Виконавець може на свій власний розсуд скасувати, анулювати, припинити, змінити або тимчасово припинити проведення Спеціальних пропозицій.

Деталі щодо Спеціальних пропозиції в межах активності дізнавайтеся у продавців-консультантів або за безкоштовним номером служби підтримки 0-800-50-90-80 або 8008. Тільки для повнолітніх.