СИЛА МАЛЕНЬКИХ ТРАНСФОРМАЦИЙ

СИЛА МАЛЕНЬКИХ ТРАНСФОРМАЦИЙ

Автор
glo™ консультант Знаток инсайтов в мире glo™

Найбільші урбаністичні монстри були помічені в Києві, Одесі та Харкові. 9 Урбазаврів — 9 занедбаних локацій.

glo™ знищить одного урбаністичного монстра в кожному місті та трансформує локації на краще. Які саме локації буде трансформовано — вирішує голосування. Кожен може віддати голос за Урбазавра, якого хоче спекатися. Допомагає позбавитися урбаністичних монстрів головна мисливиця на Урбазаврів — Леся Нікітюк.


Кампанія втілює принципи тактичного урбанізму — це популярний міжнародний підхід до благоустрою міст, в основі якого лежить «теорія малих справ». Створення арт-простору в парку біля дому, комфортної зони відпочинку на вулиці або нового клаптику зелені у міських джунглях — такі маленькі речі надихають і дають поштовх глобальним трансформаціям як у місті, так і в країні.


glo™ давно вже горіли ідеєю посприяти створенню комфортного та сучасного урбаністичного середовища в різних містах України. Але хотіли, щоб цей процес не був нудним, натомість — дав можливість людям трохи розважитися та звернути увагу на проблеми їх міст. Головна цінність бренду — робити суспільно значущі речі та водночас не забувати про фан. Тепер кожен може відправитися на полювання на Урбазаврів та водночас долучитися до урбаністичної кампанії в рідному місті й змінити занедбану локацію на краще.


Бренд glo™ співпрацює з ГО «Міські реформи». Команда урбаністів з 2014 року втілює проєкти в різних містах України задля створення екосистем розвитку активного та динамічного публічного простору.


«Часто тактичний урбанізм порівнюють з акупунктурою: це невелике точкове втручання, яке потенційно може вплинути на весь організм міста», — пояснює Євгенія Дулько, урбаністка, представниця ГО «Міські реформи». — Переваги цього інструменту в тому, що його легко використовувати в плані часу і ресурсів. Результати таких проєктів тимчасові, що теж плюс: це залишає можливості для експериментів».


По закінченню голосування glo™ разом із ГО «Міські реформи» трансформують по одній локації у трьох містах України. Скетчі оновлених локацій вже є на сайті.
glo™ знає, що насправді сила в маленьких трансформаціях. І ця сила є у кожного. Які саме локації буде змінено — залежить від тебе.  Голосуй за Урбазавра, якого хочеш спекатися, та відповідно — за локацію, яку хочеш трансформувати. Правила голосування.