Приєднуйся до творчої спільноти в «Майстерні glo™»

Майстерню можеш знайти тут

Відкрий для себе доступ до ексклюзивного контенту, творчих конкурсів, цінних подарунків та корисних порад.

Шукаєш місце, де можна включити креатив на повну та ще й отримувати за це приємні бонуси, а ще дізнаватися першим про новинки та пропозиції від улюбленого бренду?

Тоді ком'юніті в телеграмі «Майстерня glo™» - це ідеальний простір для тебе. Тут зможеш поспілкуватись з однодумцями, разом створити щось нове та круте, отримати порцію натхнення, ділитися ідеями та обмінюватися новинами про glo™ і наші продукти.

Щомісяця команда «Майстерні glo™» публікує творчі завдання, аби ти зміг проявити себе та поділитися ідеями. Найактивніші та найбільш творчі учасники отримують від «Майстерні glo™» винагороду у вигляді подарунків, таких як мерч та glo XP. Хіба ж не круто?

Також в «Майстерня glo™» знайдеш чимало ексклюзивного контенту для користувачів девайсів glo™: спецпропозиції, інформацію про нові девайси та послуги.

 

Переходь за посиланням bit.ly/community_Maysternya долучайся до ком’юніті однодумців та реалізуй свої творчі ідеї разом з glo™!

 

Як і в будь-якому творчому просторі, в нас є офіційні правила — висять ось там на дошці: myglo.com.ua/pages/maisternya-glo-rulesМайстерня призначена лише для повнолітніх споживачів нікотиновмістної продукції.