Правила замовлення тест-драйву

Ред: 05.05.2022 року

Ці Правила регламентують порядок надання Компанією та отримання Споживачем на тест-драйв пристроїв для нагрівання тютюну gloтм.

Для цілей цих Правил застосовуються такі поняття:

Споживач (Ви) – особа, яка досягла 18 років, проживає на території України і споживає тютюнові або нікотиновмісні вироби.

Сайт – веб-сайт myglo.com.ua

Фірмовий простір gloтм – магазини gloтм Studio та gloтм pop-up.

Компанія (Ми) – ТОВ «Хіт-Трейд», ідентифікаційний код юридичної особи 42275040, Одеська обл., місто Одеса, Малиновський район, вулиця Бугаївська, будинок 35.

Територія дії пропозиції

Територія дії тест-драйву розповсюджується по всій території України, де знаходяться Фірмові простори gloтм. Детальніше: glo™ studio: адреси та режим роботи (myglo.com.ua)

Умови надання тест-драйву

Ви зможете оформити безкоштовний тест-драйв пристрою gloтм, якщо:

(a) Ви є повнолітнім споживачем нікотиновмісної чи тютюнової продукції;

(b)  Ви бажаєте протестувати роботу пристрою для нагрівання тютюну glo™;

(с) Ви не маєте зареєстрованих на Сайті пристроїв gloтм;

(d) Ви користуєтеся одним із пристроїв gloтм і бажаєте випробувати іншу модель з лінійки девайсів (Наприклад, якщо Ваш пристрій — glo™ PRO, Ви можете записатись на тест-драйв glo™ HYPER+. І навпаки).

Для оформлення тест-драйву пристроїв gloтм Вам необхідно завітати до Фірмового простору gloтм з документами, що посвідчують Вашу особу та заповнити спеціальну форму, надану представником Компанії.

Під час заповнення спеціальної форми для оформлення тест-драйву пристрою gloтм Ви надаєте згоду на обробку персональних даних. Детальніше про те, як ми оброблюємо Ваші персональні дані Ви можете дізнатися в розділі Положення про конфіденційність в Угоді з користувачем на Сайті.

Ми залишаємо за собою право не видавати пристрій gloтм на тест-драйв у разі виникнення сумнівів щодо оригінальності документів або статусу повнолітнього споживача тютюну або нікотину.

Пристрій для нагрівання тютюну glo™ надається на тест-драйв виключно особисто в руки Споживачеві і не підлягає передачі третім особам.

Після заповнення спеціальної форми Споживачем та надання документу, що посвідчує особу та вік на перевірку, представник Компанії gloтм передає Споживачу пристрій для нагрівання тютюну glo™ на безкоштовний тест-драйв строком на 21 календарний день.

Під час проведення Вами тест-драйву, представник Компанії gloтм залишає за собою право зв’язатися із Вами, щоб дізнатися про Ваш досвід використання пристрою для нагрівання тютюну glo™ та проконсультувати у разі виникнення запитань.

Якщо Ви раніше проходили тест-драйв пристроїв gloтм, Ви можете оформити його повторно. Видача на тест-драйв більше, ніж одного пристрою для нагрівання тютюну glo™  Споживачу не допускається.

Повернення пристрою для нагрівання тютюну glo™ з тест-драйву

Після закінчення строку дії тест-драйву пристрою для нагрівання тютюну glo™, його необхідно повернути до фірмового простору gloтм, в якому даний пристрій був Вам наданий у користування.

Ви маєте право повернути пристрій для нагрівання тютюну glo™ до завершення строку дії тест-драйву.

Умови відшкодування

У випадку втрати або знищення Споживачем наданого на тест-драйв пристрою для нагрівання тютюну glo™, Компанія залишає за собою право вимагати відшкодування вартості наданого пристрою для нагрівання тютюну glo™, що вказана у підписаному Споживачем Зобов’язанні про повернення пристрою для нагрівання тютюну.

Компанія не надає грошового чи іншого виду матеріального відшкодування Споживачеві, у випадках незадоволеності Споживача від будь-якого аспекту використання пристрою для нагрівання тютюну glo™ під час тест-драйву, дострокового повернення пристрою для нагрівання тютюну glo™ Споживачем з тест-драйву.

Чинність цих Правил

Компанія залишає за собою право у будь-який час вносити зміни до цих Правил без попереднього узгодження та додаткового повідомлення, тому рекомендуємо Вам регулярно їх переглядати. Дата останньої редакції вказаних Правил зазначається в верхньому правому куті на першій сторінці.