Чохли для glo

Чохли для glo

Автор
glo™ консультант Знавець інсайтів у світі glo™

Як і будь-який технічний девайс, ваш пристрій для нагрівання тютюну glo hyper чи pro потребує дбайливого ставлення.
Він може отримати подряпини, зустрівшись у нерівному бою із ключами, які ви поклали до сумки. Для того, щоб захистити пристрій від незначних механічних ушкоджень та кастомізувати свій девайс, були розроблені спеціальні
чохли* для glo pro та hyper.

Захисні чохли представлені в декількох варіаціях і кольорах. Практично всі вони (текстильні та шкіряні) мають міцну пластикову основу, виріз для кнопки управління і не потребують діставання девайсу glo для зарядки або проведення сеансу.

Шкіряні чохли для glo pro — це пластикова основа з оббивкою із натуральної шкіри. Представлені в трьох колірних рішеннях: червоному, чорному і біло-синьому.

Шкіряні чохли для glo pro

Силіконові чохли для glo pro та glo hyper — тонкі й приємні на дотик. За їх використання скорочується ризик вислизання девайсу з рук, а сам розмір пристрою glo практично не збільшується. Силіконові чохли glo pro представлені у 6 різноманітних відтінках. Для glo hyper передбачені декілька різних моделей силіконових чохлів найрізноманітніших кольорів та форм.

Силіконові чохли для glo pro та glo hyper

Текстильні чохли для glo pro — також мають пластикову основу і яскравий привабливий дизайн. Доступні в трьох кольорах з градієнтним переходом: помаранчевому, сірому і насичено-синьому.

Текстильні чохли для glo pro

 

Замовити чохол для glo pro можна в розділі «Аксесуари» або придбати його в одному з магазинів glo studio. 


* Ця продукція призначена для використання виключно з glo.